fbpx

Як зцілити своє внутрішнє дитя — порада для кожного знака зодіаку

Місяць представляє матір в астрології, включаючи всіх дбайливих постатей у нашому житті, а також те, що змушує нас почуватися комфортно. Знак Зодака, в якому знаходиться Місяць у вашому гороскопі, може допомогти прояснити ваші стосунки з мамою, а також показати, як ви можете зцілити свою внутрішню дитину та позбутися дитячих емоційних травм.

Місяць у Овні

Людина з Місяцем в Овні смілива, сильна і цілісна душа. Але іноді ця сила формується у болючій обстановці. Для Місяця в Овні рана від матері може легко проявитися як гіпер-незалежність внаслідок того, що дитина якимось чином часто була надана сама собі. Відшкодування відбувається, коли такі люди долають почуття недовіри та занедбаності та роблять усе можливе, щоб їхні власні діти завжди мали мережу безпеки всередині самих себе.

Місяць у Тельці

Людина з Місяцем у Тельці має ніжну душу, якій подобається жити плавним, без стресу життям, повною радістю та подивом. Однак, деякі діти можуть бути схильні до розвитку низької самооцінки. Вам потрібно пам’ятати, що багато речей у житті безцінні. Зцілення приходить, коли власники Місяця в Тельці включають свою практичність і розуміють, що вони не повинні недооцінювати себе на основі “ринкової вартості” ще когось.

Місяць у Близнюках

У людині з Місяцем у Близнюках комунікативна, сповнена життєлюбства та спраги знань душа. Але це внутрішнє світло може бути сильно пошкоджене, коли вони відчувають, що їх не чують або їм кажуть обмежувати свою цікавість і сліпо слухатися.

Рана від матері у Місяця в Близнюках утворюється також тоді, коли їх індивідуальність пригнічується і з них сміються через їхнє вічного наслідування іншим, що є природною (і автоматичною) технікою, використовуваною дітьми вивчення речей і розуміння світу навколо них. Пораненій дитині з Місяцем у Близнюках може навіть характерно приймати хибні особистості. Лікування відбувається, коли вони перестають прагнути догодити людям і вчаться шукати свій голос.

Місяць у Раку

Людина з місячним знаком Рака має душу, яка дбайлива, орієнтована додому та співчутлива. Але це може бути перевернуто догори ногами, якщо вони дорослішають у сім’ї, в якій їм, можливо, доводилося піклуватися про своїх батьків або дорослішати надто швидко.

Рана від матері у Місяця в Раку також може формуватися через непередбачувану обстановку. Лікування приходить до них, коли вони усвідомлюють, що ніколи не було їхнім обов’язком виконувати роботу, яку мав робити дорослий чи опікун.

Місяць у Леві

Людина з місячним знаком Лева має креативну, романтичну та амбітну душу. Але це природне динамізм може бути серйозно пошкоджений, якщо їхня особистість пригнічується в дитинстві або вони відчувають придушення емоцій. Лікування приходить до них, коли вони перестають дозволяти своїм батькам реалізуватися через них і дозволяють собі стати своєю унікальною особистістю.

Місяць у Терезах

Людина з Місяцем у знаку Терези має душу, яка товариська, привітна та справедлива. Але в дитинстві вони можуть виявити, що їх цінують лише за поверхневі якості. Цікаво, що ця рана часто гоїться, коли Місяць у Терезах знаходить свою споріднену душу і розуміє, що вони коштують набагато більше, ніж просто їхню зовнішність чи таланти, і що вони цінні просто тому, що вони є.

Місяць у Скорпіоні

Людина з Місяцем у знаку Скорпіон має душу, яка сильна, глибока та могутня. Але іноді ці дари розвиваються через потреби виживання. Зцілення приходить до Місяця в Скорпіоні, коли вони розблокують свого внутрішнього фенікса і перетворять свій біль, щоб піднятися з попелу всупереч усім, хто колись їх ображав.

Місяць у Стрільці

Людина з Місяцем у знаку Стрільця має душу, яка доброзичлива, відкрита та допитлива. І хоча присутність Юпітера може захистити дитину з Місяцем у Стрільці від багатьох поранень, іноді вони все ж таки проникають крізь тріщини.

Місяць у Стрільці може почати відчувати, що у нього немає надійної домашньої бази чи основної групи друзів, хоча вони так сильно цього бажають. Лікування часто приходить, коли вони беруть вихованця. Сталість зв’язку може допомогти їм знайти будинок, подібно до фрази “будинок там, де знаходиться серце”.

Місяць у Козерозі

Людина з Місяцем у знаку Козерога має душу, яка стабільна, терпляча та честолюбна. Але протягом свого дитинства вони навчилися не бути вразливими, що надає їм холодності, яка не відповідає їх теплим і відданим серцям. Лікування приходить, коли вони визнають важливість емоцій, включаючи необхідність відчувати, що їх цінують, люблять і часто обіймають.

Місяць у Водолії

Людина з Місяцем у знаку Водолія має душу, яка є оригінальною, нетрадиційною та гуманітарною. Але найсильніша рана, яку можуть відчувати, – це почуття знедоленості. Місяць у Водолії може навіяти собі відкидання як ознаку негідності. Зцілення приходить до них, коли вони використовують свій дорослий розум, щоб пояснити своїй внутрішній дитині всі тонкощі своєї унікальної ситуації та знайти своє місце у світі.

Місяць у Рибах

Людина з Місяцем у знаку Риб має душу, яка є глибокою, духовною і співчутливою. Але вони дуже схильні до впливу емоційних “вампірів”, особливо у своєму найближчому колі. Рана матері з Місяцем у Рибах часто проявляється у вигляді комплексу мученика.

Зцілення може бути важким для Місяця в Рибах через те, наскільки глибоко вони відчувають і наскільки важко їм відмовитися від інших та їх емоцій, але воно станеться, коли вони знаходять правильну людину, яка допомагає їм бачити речі ясно і не користується ними.

You cannot copy content of this page