fbpx

Як зізнаються у коханні різні знаки зодіаку

Деякі про кохання говорять прямо та зрозуміло, але не всі. Чого чекати від твоєї потенційної половинки підкаже цей любовний гороскоп.

Овни

Овни — люди імпульсивні, саркастичні та з гумором. Ви нізащо не пропустите визнання у почуттях від такої людини, бо тягти з ним вона не стане. Просто не зможе! Овни дуже прямолінійні, як тільки вони усвідомлюють своє кохання — відразу скажуть про це предмету зітхання.

Тельці

Дбайливі і чуйні Тільці. Прямо не почнуть говорити про своє кохання до вас, але покажуть це діями. І так, як тільки станете регулярно чути на свою адресу запитання на кшталт: «Ти вже обідала/обідав?», «Тепло одяглася/одягнувся?» або «Зателефонуєш, як прийдеш додому?» — Знайте, вони в вас по вуха втріскалися.

Близнюки

Близнюкам дуже важливо знайти людину, з якою вони зможуть бути собою і вголос обговорювати теорії створення світу або будувати найдивніші теорії з серіалів та книг, не ловлячи на собі косих поглядів. Швидше за все, Близнюки в якийсь момент просто перерве свій монолог, подивиться на вас і прямо скаже: Ти мені подобаєшся.

Раки

Одні з найсоромливіших знаків зодіаку — Раки. Вони до останнього намагатимуться приховувати свої почуття і не говорити про них (навіть якщо при погляді на вас в їхніх очах будуть видно серця). Раки постараються, щоб поряд з ними вам було весело та комфортно, балуватимуть вам смаколиками та увагою. І, можливо, навіть від руки напишуть листа, в якому в один день і освідчуться в коханні.

Леви

Лев чи Леви постараються зі свого визнання зробити максимальну виставу. І в ній буде ідеально все. Вони підготують довгу та гарну мову, докладно розкажуть, через які якості вибрали саме вас. Зводять у якесь шикарне місце і самі при цьому, звичайно ж, будуть одягнені з голочки.

Діви

Діви спочатку довго розбиратимуться в собі, думатимуть і вирішуватимуть, а чи це кохання, чи їм просто нудно? Якщо Діва першим заговорить про свої почуття, то знайте — це серйозно і, швидше за все, надовго. Але не чекайте чогось романтичного чи понад емоційного, представники цього знаку зазвичай холодні та розважливі.

Терези

Терези — ті ще романтики! Вони і з друзями ведуть себе відкрито і ніжно, що вже говорити про своїх коханих. Зрозуміти, чи ви симпатичні Терезам, дуже просто. Спочатку вони будуть дуже уважно вас слухати і коментувати будь-які історії, потім все частіше називати милим прізвиськом. Ну а зізнається у почуттях найромантичнішим способом. Може, навіть у віршах!

Скорпіони

Скорпіошки спочатку піддадуться пристрасті, а потім уже думатимуть, чи це було кохання, чи не ні. Зв’язуватися з ними може бути небезпечно. Якщо ви сподобалися Скорпіону, але відмовили, знайте — він не відступиться від свого, поки вас не доб’ється. З іншого боку, Скорпіони вміють бути романтиками і, швидше за все, вони будуть дивувати кавою в ліжко, приємними та дорогими сюрпризами та несподіваними палкими поцілунками.

Стрільці

Дуже ревниві та вразливі. Навіть якщо ви ще офіційно не у відносинах або просто друзі, будьте готові до постійних каверзних питань у свій бік. Чим частіше Стрілець говоритиме «ти так дратуєш» — знайте, це ознака щирої прихильності. Дратуєте не ви, а те, що Стрілець не може перестати постійно про вас думати. Не чекайте голосного визнання, швидше за все, вони просто скажуть вам про це прямо і за вечерею.

Козороги

Власники яких пошукати! А ще дуже вибагливі та амбітні. Спочатку прогуглить вашу з ним сумісність, потім у голові вишикує найближчий сценарій спільного життя і тільки потім, якщо фантазії задовольнять, прийде до вас із освідченням у коханні. Але це не будуть слова. Козеріги швидше просто скажуть: «Якби ти мені не подобався, я не витрачав б на тебе свій час».

Водолії

Представники цього знаку часто плутають романтичні почуття із дружбою. Водолія до вас, може й тягне, але довгий час він щиро вважатиме це чисто дружньою прихильністю. Доведеться самим робити перший крок, натякати чи хоча б намагатися розпочати розмову про стосунки. Але пам’ятайте, що цей знак зодіаку досить несміливий.

Риби

Загадкові, які часто витають у хмарах романтики Риби ніколи прямо не скажуть вам ні про свої думки, ні про почуття. Все, що ви отримуватимете від цього знаку зодіаку, це натяки різної «товщини». З освідченням у коханні буде так само — малюнки сердець,  стікери в месенджерах, дотики, часті обійми та шалені поцілунки.

You cannot copy content of this page