fbpx
Цей день Гороскоп Як зізнаються у коханні різні знаки зодіаку

Як зізнаються у коханні різні знаки зодіаку

Деякі про кохання говорять прямо та зрозуміло, але не всі. Чого чекати від твоєї потенційної половинки підкаже цей любовний гороскоп.

Овни

Овни — люди імпульсивні, саркастичні та з гумором. Ви нізащо не пропустите визнання у почуттях від такої людини, бо тягти з ним вона не стане. Просто не зможе! Овни дуже прямолінійні, як тільки вони усвідомлюють своє кохання — відразу скажуть про це предмету зітхання.

Тельці

Дбайливі і чуйні Тільці. Прямо не почнуть говорити про своє кохання до вас, але покажуть це діями. І так, як тільки станете регулярно чути на свою адресу запитання на кшталт: «Ти вже обідала/обідав?», «Тепло одяглася/одягнувся?» або «Зателефонуєш, як прийдеш додому?» — Знайте, вони в вас по вуха втріскалися.

Близнюки

Близнюкам дуже важливо знайти людину, з якою вони зможуть бути собою і вголос обговорювати теорії створення світу або будувати найдивніші теорії з серіалів та книг, не ловлячи на собі косих поглядів. Швидше за все, Близнюки в якийсь момент просто перерве свій монолог, подивиться на вас і прямо скаже: Ти мені подобаєшся.

Раки

Одні з найсоромливіших знаків зодіаку — Раки. Вони до останнього намагатимуться приховувати свої почуття і не говорити про них (навіть якщо при погляді на вас в їхніх очах будуть видно серця). Раки постараються, щоб поряд з ними вам було весело та комфортно, балуватимуть вам смаколиками та увагою. І, можливо, навіть від руки напишуть листа, в якому в один день і освідчуться в коханні.

Леви

Лев чи Леви постараються зі свого визнання зробити максимальну виставу. І в ній буде ідеально все. Вони підготують довгу та гарну мову, докладно розкажуть, через які якості вибрали саме вас. Зводять у якесь шикарне місце і самі при цьому, звичайно ж, будуть одягнені з голочки.

Діви

Діви спочатку довго розбиратимуться в собі, думатимуть і вирішуватимуть, а чи це кохання, чи їм просто нудно? Якщо Діва першим заговорить про свої почуття, то знайте — це серйозно і, швидше за все, надовго. Але не чекайте чогось романтичного чи понад емоційного, представники цього знаку зазвичай холодні та розважливі.

Терези

Терези — ті ще романтики! Вони і з друзями ведуть себе відкрито і ніжно, що вже говорити про своїх коханих. Зрозуміти, чи ви симпатичні Терезам, дуже просто. Спочатку вони будуть дуже уважно вас слухати і коментувати будь-які історії, потім все частіше називати милим прізвиськом. Ну а зізнається у почуттях найромантичнішим способом. Може, навіть у віршах!

Скорпіони

Скорпіошки спочатку піддадуться пристрасті, а потім уже думатимуть, чи це було кохання, чи не ні. Зв’язуватися з ними може бути небезпечно. Якщо ви сподобалися Скорпіону, але відмовили, знайте — він не відступиться від свого, поки вас не доб’ється. З іншого боку, Скорпіони вміють бути романтиками і, швидше за все, вони будуть дивувати кавою в ліжко, приємними та дорогими сюрпризами та несподіваними палкими поцілунками.

Стрільці

Дуже ревниві та вразливі. Навіть якщо ви ще офіційно не у відносинах або просто друзі, будьте готові до постійних каверзних питань у свій бік. Чим частіше Стрілець говоритиме «ти так дратуєш» — знайте, це ознака щирої прихильності. Дратуєте не ви, а те, що Стрілець не може перестати постійно про вас думати. Не чекайте голосного визнання, швидше за все, вони просто скажуть вам про це прямо і за вечерею.

Козороги

Власники яких пошукати! А ще дуже вибагливі та амбітні. Спочатку прогуглить вашу з ним сумісність, потім у голові вишикує найближчий сценарій спільного життя і тільки потім, якщо фантазії задовольнять, прийде до вас із освідченням у коханні. Але це не будуть слова. Козеріги швидше просто скажуть: «Якби ти мені не подобався, я не витрачав б на тебе свій час».

Водолії

Представники цього знаку часто плутають романтичні почуття із дружбою. Водолія до вас, може й тягне, але довгий час він щиро вважатиме це чисто дружньою прихильністю. Доведеться самим робити перший крок, натякати чи хоча б намагатися розпочати розмову про стосунки. Але пам’ятайте, що цей знак зодіаку досить несміливий.

Риби

Загадкові, які часто витають у хмарах романтики Риби ніколи прямо не скажуть вам ні про свої думки, ні про почуття. Все, що ви отримуватимете від цього знаку зодіаку, це натяки різної «товщини». З освідченням у коханні буде так само — малюнки сердець,  стікери в месенджерах, дотики, часті обійми та шалені поцілунки.

Related Post

Гороскоп на 17 січня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 17 січня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 17 січня 2021 року Овен Енергетичні ресурси вашого організму зараз на висоті, здоров’я і активності вам не позичати, так що можна сміливо планувати будь-які справи і заходи. Сьогодні

“Грошовий потік”: 3 знаки зодіаку очікує фінансовий успіх цього тижня“Грошовий потік”: 3 знаки зодіаку очікує фінансовий успіх цього тижня

Представники цих сузір’їв миттю стануть справжніми багатіями і насолоджуватимуться грошима. Астрологи позначили знаки зодіаку, на яких з 8 по 12 лютого обрушиться справжня грошова вдача. Представники одразу трьох сузір’їв миттю

Гороскоп на 15 червня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 15 червня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН Ви не будете витати в хмарах, а зосередитеся на вирішенні практичних завдань і правильно зробите. День відмінно підійде для того, щоб розібратися з дрібними проблемами, що накопичилися, через які