fbpx

Як зізнаються у коханні різні знаки зодіаку

Дізнайтеся як саме різні знаки зодіаку освідчуються у коханні.

Овен

Овни – люди імпульсивні, саркастичні та з гумором. Ти нізащо не пропустиш визнання у почуттях від такого хлопця, бо тягти з ним він не стане. Просто не зможе! Овни дуже прямолінійні, як тільки вони усвідомлюють своє кохання – відразу скажуть про це предмету зітхання.

Телець

Дбайливі і чуйні Тільці гордіші рогаті. Прямо не почнуть говорити про свою любов до тебе, але покажуть це діями. І так, як тільки станеш регулярно чути на свою адресу запитання на кшталт: «Ти вже обідала?», «Тепло одягнулася?» або «Зателефонуєш, як прийдеш додому?» – Знай, вони в тебе по вуха втріскалися.

Близнюки

Близнюкам дуже важливо знайти людину, з якою вони зможуть бути собою і вголос обговорювати теорії створення світу або будувати найдивніші теорії з серіалів та книг, не ловлячи на собі косих поглядів. Швидше за все, хлопець-Близнюки в якийсь момент просто перерве свій монолог, подивиться на тебе і прямо скаже: Ти мені подобаєшся …

Рак

Одні з найсоромливіших знаків зодіаку — Раки. Вони до останнього намагатимуться приховувати свої почуття і не говорити про них (навіть якщо при погляді на тебе в їхніх очах будуть видно серця). Хлопці-Раки постараються, щоб поряд з ними тобі було весело та комфортно, балуватимуть тебе смакотами та увагою. І, можливо, навіть від руки напишуть листа, в якому в один день і освідчуються в коханні.

Лев

Лев чи Леви постараються зі свого визнання зробити максимальну виставу. І в ньому буде ідеально все. Вони підготують довгу та гарну мову, докладно розкажуть, за які якості вибрали саме тебе. Зводять у якесь шикарне місце і самі при цьому, звичайно ж, будуть одягнені з голочки.

Діва

Діви спочатку довго розбиратимуться в собі, думатимуть і вирішуватимуть, а чи це кохання, чи їм просто нудно? Якщо хлопець-Діва першим заговорить про свої почуття, то знай – це серйозно і, швидше за все, надовго. Але не чекай чогось романтичного чи понад емоційного, представники цього знаку зазвичай холодні та розважливі.

Терези

Терези — ті ще романтики! Вони і з друзями ведуть себе відкрито і ніжно, що вже говорити про своїх коханих. Зрозуміти, чи ти симпатична Терезам, дуже просто. Спочатку хлопець буде дуже уважно тебе слухати і коментувати будь-які історії, потім все частіше називати милою прізвисько. Ну, а зізнається у почуттях найромантичнішим способом. Може, навіть у віршах!

Скорпіон

Скорпіошки спочатку піддадуться пристрасті, а потім уже думатимуть: це було за коханням чи не дуже. Зв’язуватися з ними може бути небезпечно. Якщо ти сподобалася такому хлопцеві, але відмовила, знай — він не відступиться від свого, поки тебе не доб’ється. З іншого боку, Скорпіони вмію бути романтиками і, швидше за все, такий хлопець буде дивувати тебе каву в ліжко, приємними та дорогими сюрпризами та несподіваними жаркими поцілунками.

Стрілець

Дуже ревниві та вразливі хлопці. Навіть якщо ви ще офіційно не у відносинах або просто друзі, будьте готові до постійних каверзних питань у свій бік. Чим частіше Стрілець побіжно говоритиме «ти так дратуєш» — знай, це ознака щирої прихильності. Бісиш не ти, а те, що хлопець-Стрілець не може перестати постійно про тебе думати. Не чекай голосного визнання, швидше за все, твій хлопець просто скаже тобі про це прямо і за вечерею.

Козеріг

Власники яких пошукати! А ще дуже вибагливі та амбітні. Спочатку прогуглить твою з ним сумісність, потім у голові збудує найближчий сценарій спільного життя і тільки потім, якщо фантазії його задовольнять, прийде до тебе із освідченням у коханні. Але це не будуть слова. Козеріг або Козеріжка швидше просто скажуть: «Якби ти мені не подобався, я не витрачала б на тебе свій час».

Водолій

Представники цього знаку часто плутають романтичні почуття із дружбою. Може, хлопця-Водолія до тебе, може, тягне і з любові, але довгий час він щиро вважатиме це панібратством. Доведеться самій робити перший крок, натякати чи хоча б намагатися розпочати розмову про стосунки. Але пам’ятай, що цей знак зодіаку досить несміливий.

Риби

Загадкові, які часто витають у хмарах романтики Риби ніколи прямо не скажуть тобі ні про свої думки, ні про почуття. Все, що ти отримуватимеш від цього знаку зодіаку, це натяки різної «товщини». З освідченням у коханні буде також — малюнки сердець, гіфки та стікери в месенджерах, дотики, часті обіймашки та шалені поцілунки.

You cannot copy content of this page