fbpx

Яка Ви карта Таро за знаком зодіаку, і що це означає: прогноз на життя

Думаєш, знаки Зодіаку і Таро – паралельні всесвіти, які не перетинаються? Даремно: кожному знаку відповідає певний містичний аркан. Який із них твій?

До речі, не обов’язково опановувати Таро, щоб читати карти. Аркан, який відповідає тобі по гороскопу, можна (і навіть потрібно) розуміти інтуїтивно — розмірковувати над образами, що спадають на думку під час його споглядання. Отже, ми розпочинаємо наш розклад.

Овен — Імператор
Імператор уособлює владу, багатство, вплив та лідерство. Одного виду аркана достатньо, щоб це відчути. Придивися: трон Імператора натякає на вогненну стихію, що живить Овнів. Для них, як і для володаря, важлива увага — за належної підтримки він готовий згорнути гори і керувати світом!

Телець — Ієрофант
Він же — первосвященик, він же — Папа Римський і Патріарх. Одним словом, Ієрофант – аркан, який символізує духовний вплив на людей (у тому числі інфлюенсерство). Що для Тельців особливо круто, адже цей знак схильний тішити себе земними насолодами і як ніхто вміє гарно пожити. А ось нематеріальними сферами може нехтувати. Доповнивши життя енергією духовної мудрості та знайшовши соратника, Телець стане непереможним.

Близнюки — Закохані
“Парному” знаку в системі Зодіаку відповідають нерозлучні закохані з колоди Таро. Насправді аркан символізує не лише відносини з протилежною статтю, але й пошук у собі дуальності — вміння поєднувати непоєднуване, наприклад, інтуїцію та логіку, спонтанність та обачність. Енергія цього аркана допоможе залучити відповідного партнера та знайти внутрішній баланс.

Рак — Колісниця
Це тільки здається, що Раки весь час задкують назад. Їхній аркан Таро — Колісниця, яка мчить попереду обставин і керується сильною, цілеспрямованою та мужньою особистістю. Нехай енергетика Колісниці завжди приходить на допомогу, коли хочеться все кинути та втекти від проблем. Повір, ними можна і треба керувати!

Лев — Сила
Не дивно, що цареві звірів відповідає саме ця карта. Зверніть увагу, що на аркані показана м’яка сила: дикий звір стає ручним і їсть з рук маленької дівчинки (в класичній колоді Таро) – вона зовсім не намагається розтиснути йому пащу. Можливо, варто наслідувати енергетику карти та шукати дипломатичні способи вирішення проблем, не втрачаючи зв’язку з партнерами.

Діва — Пустельник
Енергія самітника – це гігантські сили, спрямовані на самоаналіз і духовне розуміння абсолютного щастя. Дуже багато речей приходять до Дів зсередини, ніби їм підказує щось важливе власний внутрішній голос. Тож цьому знаку варто «прокачати» інтуїцію — тоді він завжди буде на два-три кроки вперед.

Терези — Справедливість
Терези у всьому цінують баланс, а якщо його не знаходять — створюють баланс самі, бонусом утворюючи навколо себе коло однодумців. Цьому знаку Зодіаку важливо не тільки логічно мислити, а й дотримуватися етики спілкування. Терези тонко відчувають, коли хтось (зокрема вони самі) неправий, і часто схильні виявляти образу. Аркан Справедливість нагадує: не переймайся зайвий раз, адже, напевно, у вищих сил є свої причини розпорядитися так, а не інакше.

Скорпіон — Смерть
Зі Скорпіонами жарти погані: якщо вони не закохуються до смерті, перетворюючись на пухнастих зайчиків, то здатні вжалити іншого і… самих себе. Сприймай аркан Смерть оптимістично: він насамперед позначає оновлення в житті та готовність розлучитися зі старими страхами та установками, які заважають рухатися далі.

Стрілець — Помірність
У характері Стрільців — сперечатися, бути незгодними і говорити правду в обличчя. Ось чому енергія аркана Поміркованість піде їм на користь: охолодивши запал і прогнавши міркування через внутрішній фільтр, Стрільці відразу виглядатимуть привабливіше і авторитетніше.

Козеріг — Диявол
Диявол — це не тільки спокусник, а й істота, яка вміє шукати вигоди для себе. У Таро він символізує те, як ми жили, задовольняючи лише свої тілесні бажання. Ось чому цей аркан вчить Козерогів завжди знаходити час «для душі» — практикувати молитви, медитації та духовні ретрити. Об’єднавши духовне та матеріальне, представники цього знака почуватимуться набагато стійкіше.

Водолій — Зірка
На аркані Зірка зображений типовий Водолій, що переливає воду з судини в посудину. Вміючи знаходити спільну мову майже з усіма, Водолії, проте, неймовірно цінують можливість «перезарядити батарейки» і побути на самоті (хоч і люблять побалакати). Дотримуйся балансу, а головне, вір: ти, як стверджує аркан, сама собі суперзірка.

Риби – Місяць
Наймрійливіший знак Зодіаку — Риби — мають свій щасливий аркан, який йому опікується. Енергія Місяця означає вибір серцем, а не розумом. А значить, будь-яка Рибка при добре працює інтуїції здатна долати всі перешкоди і брати від життя тільки найкраще. Пам’ятай: у будь-якій незрозумілій ситуації черпай відповіді у підсвідомості.

You cannot copy content of this page