fbpx

Яке бажання загадати на Новий рік 2024 року знакам Зодіаку

Щороку ми загадуємо бажання, і часто вони справді збуваються! Щоб підвищити ваші шанси на успіх, пропонуємо дізнатися, в якій сфері життя у вашого знаку Зодіаку справді може статися серйозне покращення.

Юпітер здійснює мрії

Юпітер — планета розширення, досягнень, грошей та оптимізму, і часто його називають планетою Великої Удачі. 30 грудня 2023 року він закінчив ретро фазу, коли задкував назад, і зупинився. Такий стан називають стаціонарністю. Юпітер стоїть на місці — отже, він стаціонарний. І дуже сильний!

Стаціонарний період Юпітера триватиме з 30 грудня 2023 по 15 січня 2024 і почне його планета з п’ятого градуса Тельця. Якщо Юпітер у цьому місці робить аспект з чимось у вашій карті, на вас чекають зміни!

Наприклад, якщо ваша Венера в шостому градусі Козерога, Юпітер утворюватиме трін з вашою Венерою, що чудово для кохання, соціальної активності, і грошей і так далі.

Але навіть не знаючи своєї натальної карти, можна припустити, в яких сферах ви можете розраховувати на те, що успіх повернеться до вас обличчям, і бажання здійсниться!

Овни

Загадуйте бажання, пов’язані із заробітками. Більше грошова робота, підвищення розцінок на ваші послуги, нові проекти, в яких ви використовуєте отриманий у 2023 році досвід.

Тельці

Якщо ви народилися з 21 по 30 квітня, може збути практично будь-яке бажання, яке в принципі можна реалізувати (політ на Марс не розглядайте). Загадуйте те, чого дуже хочете – це порада всім Тельцям.

Близнюки

Виконаються бажання про еміграцію, догляд на фріланс або видалення. Ви також можете розраховувати на успіх у таких справах, як розставання зі шкідливою звичкою, нові (комфортніші) умови для роботи.

Раки

Планети готові допомогти вам, підкинувши удачі у справах, пов’язаних із друзями, публічними виступами, соціальними мережами, спільнотами однодумців. Ідіть туди, де люди!

Леви

Загадуйте бажання, пов’язані з кар’єрним зростанням, вищим соціальним статусом. Якщо переїзд – то до елітного ЖК, якщо нова робота – то на керівній позиції. Ви можете досягти вершин!

Діви

Збудуться ваші мрії про далеку подорож, відпустку десь на островах; а також про нове навчання або його успішне закінчення. Збудуться ваші плани щодо судових справ, шлюбу з людиною з іншої країни.

Терези

Терезам пощастить у дуже особистих справах, навіть інтимних – тих, про які не прийнято говорити. Хіба що з лікарем чи психологом. Ви також можете розраховувати на успіх в інвестиціях, брокерстві, отримання іпотеки або кредиту.

Скорпіони

Ваш успіх там, де двоє про щось домовляються. Це всі види партнерств та спілок. Від нового кохання до вигідного бізнес-партнерства, хороших постачальників або вдалого договору про щось.

Стрільці

Може здійснитися бажання, пов’язане з вашим здоров’ям та щоденними рутинами. Від одужання до покупки посудомийки, про яку ви мріяли. Ви також зможете схуднути, стати спортивнішим, якщо захочете.

Козероги

Козерога, які мріють про дитину, дуже близькі до мети. Також можливе чудове перетворення (наприклад, вдала косметологія), чудова відпустка чи успішний творчий проект.

Водолії

Виконаються ваші бажання щодо нерухомості, земельних ділянок. Вдала покупка або довгоочікуваний продаж є реальними, як ніколи. Ви можете з’їхати від батьків або, навпаки, з’їхатися з кимось.

Риби

Загадуйте купівлю чи продаж транспорту, це реально. Також ви можете розраховувати на права водія, новий телефон. Збудуться у Риб та бажання, пов’язані з IT, ІІ, нейромережами.

You cannot copy content of this page