fbpx

Які справи краще зупинити знакам Зодіаку? З 30 травня Меркурій ретроградний

Після двох днів, коли Меркурій уповільнював хід і поїздки, спілкування та інші «меркуріанські» справи затягувалися більше звичайного, 30 травня Меркурій стане ретроградним.

Почнуться затримки і паузи в справах, яким він протегує – будуть скасовуватися зустрічі, зриватися поїздки, зависати грошові перекази, довго і безрезультатно йти переговори.

Раптом вам знадобляться старі документи, яких ви сто років в очі не бачили. Або старі знання – щось, що ви вчили на якихось курсах пару років назад.

Почнуть зустрічатися старі знайомі. Так що якщо ви хочете когось знайти, але пошуки контактів в Мережі і через спільних знайомих були неуспішні, спробуйте тепер: результат, швидше за все, буде.

Цікавий момент: збої в розкладі, накладки в плануванні, помилки в документах, при бронюванні квитків і заповненні паперів зараз будуть траплятися набагато частіше, ніж в інший час. Але вони будуть мати більш важливе, іноді – критичне значення, і тому будуть сильніше кидатися в очі. Так що випробовувати долю і замовляти товари, призначати зустрічі, складати докладні плани і відправлятися в поїздки все-таки не варто.

Все може пройти добре. Але якщо щось піде не так, це вдарить сильніше, ніж в інші дні.

В ЦЕЙ ПЕРІОД НЕ МОЖНА:

• Складати графік, розклад

• Робити розрахунки і займатися справами, які залежать від точності роботи вимірювальних і діагностичних приладів

• Призначати зустрічі, на які не можна спізнюватися

• Оформляти документи

• Купувати і продавати нові речі, починати домовлятися про угоду

• Знайомитися з людьми, якщо ви хочете, щоб вони залишилися в вашому житті надовго

В ЦЕЙ ПЕРІОД МОЖНА:

• Відновлювати документи, здавати хвости по навчанню і не здані вчасно звіти і декларації

• Продавати залежаний товар, здійснювати повернення товару

• Знаходити людей з минулого

• Перечитувати старі записи, планінги, записники

ОВЕН

У вас сповільняться поїздки, відправка грошей і документів. Невдало підуть торгівля і обмін (якщо мова не йде про продаж того, що раніше не продавалося).

ТЕЛЕЦЬ

У вас виникнуть фінансові труднощі через плутанину і помилок в підрахунках, звітах, накладних. Не можна нічого купувати: річ не залишиться у вас надовго.

БЛИЗНЮКИ

Вам буде складно формулювати думки. Ви перестанете ділитися своїми ідеями з оточуючими. Варто скасувати виступи і проходження тестів і іспитів.

РАК

Вам не варто заводити таємниці і спілкуватися з кимось по секрету: потім виявиться, що ви сказали зайвого і взагалі розвели навколо себе непотрібну таємничість.

ЛЕВ

Ви зіткнетеся з затримкою в реалізації групових проектів: конференцій, екскурсій, колективних закупівель. Можете на час відійти від спілкування в Мережі.

ДІВА

У вас сповільниться робота і рішення ділових питань. Зате це вдалий момент, щоб повернутися до старої професії або освіжити професійні знання.

ТЕРЕЗИ

У вас будуть дивно розвиватися відносини з людьми, які живуть далеко. Може бути скасована поїздка за кордон. Але може і навпаки, ви поїдете туди, де були колись в минулому.

СКОРПІОН

Ви зіткнетеся з затримками інформації з банку, податкової, від нотаріуса. Може знадобитися відновити якісь фінансові документи.

СТРІЛЕЦЬ

У вас сповільняться угоди і переговори. Зате з’явиться хтось з пропозицією, яку вам колись уже робили.

КОЗОРІГ

Ви зіткнетеся з накладками на роботі: плутаниною в графіку, звільненням колег, запізненням потрібної для роботи інформації.

ВОДОЛІЙ

У вас скасується розважальний, інтелектуальний захід або розважальна поїздка. Зате можна повернутися до незакінчених творчих робіт і покинутим хобі.

РИБИ

Вам не варто переїжджати – незабаром повернетеся назад; не рекомендується домовлятися про купівлю, продаж і оренду житла – угода не відбудеться.

You cannot copy content of this page