fbpx

Які знаки зодіаку чекає легке літо: прогноз

29 червня стався Молодий місяць у знаку Рака. Це буде доволі напружений, але продуктивний період. Емоційна сторона життя в цей час розкриється у всій красі. Тугу за старими часами викликатимуть спогади, що несподівано наринули, і почуття, які до цього моменту переховувалися в підсвідомості.

На знак Рака більшою мірою впливають фази Місяця. Тому зараз не рекомендується придушувати у собі почуття. Так як Молодий місяць відбудеться на Ліліт, багатьох можуть захлеснути переживання, які важко піддаються контролю.

Це може призвести до непередбачуваних дій, які стосуватимуться ідеології, побутових та житлових проблем, а також територіальних питань. Напруга у суспільстві може зростати. Квадратура Сонця та Місяця з Юпітером здатна загострити протиріччя між владою та суспільством, пов’язані з соціальними нормами та стандартами.

Марс сформує напружений аспект із Плутоном, який лише посилить напругу. Це сприятиме загостренню конфліктів та травмонебезпечним ситуаціям. Оскільки Сатурн підтримуватиме Марс гармонійним аспектом, ціль у цей час виправдовуватиме кошти. Юпітер у взаємній рецепції із Сонцем у цей час може відкрити сприятливі можливості на місячний місяць.

Але зараз зможуть досягти успіху лише ті, кого не лякає ризик та конкуренція. Секстиль Місяця з Ураном сприятливо позначиться на науці та технологіях. Деякі громадянські та соціальні організації можуть розраховувати на народну підтримку. Це слушний час для того, щоб ставити нові цілі.

Овни

Ви відчуєте на собі вплив Молодика в Раці повною мірою. Вам бажано ставити цілі, які стосуватимуться вашої родини та будинку.

Тельці

У цей час ви багато знайомитиметеся, гулятимете і спілкуватиметеся. Ваша мета може стосуватися навчання та поїздок.

Близнюки

Молодий місяць може змінити ваше матеріальне становище. Вам краще поставити перед собою нову мету, пов’язану з фінансами.

Раки

У цей час ви будете зайняті собою та власною зовнішністю. Ціль може бути пов’язана зі зміною іміджу, бізнесом або спортом. Відвідування стиліста дасть позитивні емоції.

Леви

Тепер ви з головою поринете у свій внутрішній світ. Це слушний час, щоб розібратися в собі.

Діви

Ваші цілі в цей час можуть стосуватися ваших друзів. Також вони можуть бути пов’язані з науковою діяльністю та колективними проектами.

Терези

Молодий місяць може внести зміни до вашої професійної сфери. Бажано, щоб ваші цілі були пов’язані з вашою роботою та соціальним статусом. Зараз ви можете доїтися зізнання.

Скорпіони

У цей час ви можете подумати про освіту, видання своїх книг, подорожі та здобуття авторитету. Ваші цілі також можуть бути пов’язані з релігією чи духовною працею.

Стрільці

Молодий місяць в Раку може принести вам великі гроші. Ваші цілі можуть бути пов’язані з пошуком інвесторів, позиками та розвитком бізнесу.

Козероги

Наразі у ваших партнерських відносинах можливі зміни. Ваша мета може стосуватися укладання угоди або одруження.

Водолії

У цей час на вас чекає багато змін на роботі. Щоб опинитися у всеозброєнні, поставте собі за мету подбати про своє здоров’я. Розрахуйте свій раціон, пройдіть медичне обстеження та займіться дихальною гімнастикою.

Риби

У цей час, можливо, зміни можуть торкнутися романтичної сфери. Зараз ви можете зустріти кохання, написати книгу або почати новий проект. Ціль, пов’язана з дітьми, також виявиться досяжною.

You cannot copy content of this page