fbpx

Які знаки зодіаку не вміють поводитися з грошима

Чому деяким доводиться працювати в поті чола, щоб заробити кожну копійку, на інших багатство буквально валиться з небес, а треті все життя живуть у кредит? Можливо, справа у знаку зодіаку?

Овен

Овен ненавидить економити і рахувати кожну копійку, обожнює гроші, тільки не завжди знає, де їх взяти. Традиційна модель «вивчитися, знайти хорошу роботу, стабільно заробляти» його зовсім не влаштовує. Тому часто через гроші Овен вплутується в ризикові авантюри, а все зароблене відразу витрачає або навіть програє і ніколи про це не шкодує.

Телець

Для Тельця гроші – мірило всього. Про інших людей він судить виключно за їхнім добробутом, а своє життя вважає такою, що відбулася, тільки якщо кишені набиті грошима. Тільці знають, де брати гроші, вміють працювати та заробляти, але ніколи й нічого не зроблять за «дякую».

Близнюки

Більшість Близнюків кажуть, що гроші їх не цікавлять, хоч насправді просто не вміють заробляти. Стихія Близнюків — це посередництво, продаж інформації та гроші «з повітря». Близнюки завжди шукають легких грошових шляхів, а коли знаходять, то радо спускають все багатство в один день.

Рак

Якщо для інших знаків зодіаку гроші — самоціль, то Ракам вони потрібні виключно для того, щоб почуватися вільними і не думати про те, скільки потрібно витрачати на день, щоб дожити до наступної зарплати. Рак — один із небагатьох знаків зодіаку, який вміє відкладати гроші і має фінансову подушку безпеки.

Лев

Навіть якщо у Лева немає грошей, він буде всіма силами показувати, що вони в нього є і він нічого не потребує. Наприклад, Лев може зробити вам щедрий подарунок, але при цьому не знати, як дожити до наступної зарплати. Адже для Лева головне те, як він виглядає в очах інших.

Діва

Діви, як ніхто інший, вміють керувати фінансами та мінімізувати свої витрати. І не тому, що вони не мають грошей, а тому, що вони завжди на щось відкладають. Навіть із середнім заробітком Діва примудряється придбати нерухомість, машину та останню модель телефону.

Терези

Терези не хочуть заробляти гроші чесною працею. Більшість свого життя вони чекають, коли багатство звалиться на них з небес у вигляді спадщини багатої бабусі або щасливого лотерейного квитка. При цьому і жити без копійки в кишені вони теж не згодні, тому ходять замкненим колом і шукають відповіді на питання, де взяти грошей, не влаштовуючись на роботу.

Скорпіон

Фінанси, як і любовна сфера — американські гірки для Скорпіона, які він влаштовує власноруч. Скорпіон звик ризикувати. Він вважає, що лише так можна зірвати куш. Не сперечаємося — іноді у нього це виходить. Але навіть коли Скорпіон втрачає все, це не зупиняє від нових грошових авантюр.

Стрілець

Стрільці — не найкращі фінансисти. Вони не знають, звідки вони мають гроші, і не знають, на що спустили чергову суму. Комусь може здатися, що вони просто безладно поводяться, але самі Стрільці вважають, що пізнали справжній дзен щодо фінансів. Сьогодні є, завтра ні – це життя.

Козеріг

У любові до грошей Козеріг може зрівнятися хіба що з Тельцем. Щоправда, вміння заробляти та вибирати собі найвигідніші умови часто обертається для Козерога справжньою параною. Вони дуже бояться втратити свій стан, постійно відкладають на чорний день і з болем відривають від серця кожну копійку.

Водолій

Чи не знаєте, куди вкласти гроші? Запитайте у Водолія. І він розпише вам цілий план збільшення капіталу. Водолії вкладають у все: у нерухомість, бізнес, акції. Нерідко вони скуповують твори мистецтва, а потім роками чекають, коли вони вистрілять. Чи варті результати витрачених зусиль? На жаль, далеко не завжди.

Риби

Риби чесно заробляють та чесно витрачають. І, по-хорошому, їм потрібен рахівник, який контролюватиме їх витрати. Тому що часом бажання Риб явно перевершують їхні можливості. Втім, на відміну від інших знаків, вони ніколи не проти перевірити управління своїми фінансами будь-кому іншому.

You cannot copy content of this page