fbpx

Які знаки Зодіаку схильні до ясновидіння

Езотерики стверджують, що представникам деяких знаків Зодіаку дано знати більше, ніж іншим. Вони мають унікальні здібності, які люди називають екстрасенсорними. Але є й спільні риси обдарувань серед представників знаків за стихіями.

Найбільш сильною інтуїцією володіють люди, народжені у водних стихіях (Раки, Скорпіони та Риби). Вони відрізняються особливою чутливістю та проникливістю до того, що відбувається. У цьому їм допомагають органи чуття. Зосереджуючись на тому, що вони чують, бачать, на запаху навколо, який смак мають у роті та як відгукується тіло – водні знаки здатні зрозуміти справжню суть речей та ймовірність майбутніх подій.

Ракам, Скорпіонам та Рибам слід довіряти своїм почуттям і вміти зосереджуватися на них у цей час. Розвиваючи п’ять органів чуття, вони отримують доступ до інтуїції.

Для вогняних знаків Зодіаку (Овнів, Львів та Стрільців) головним підказником буде відчуття у тілі. Почуття грудки в горлі, здавлювання в грудях – явні показники їхнього ставлення до того, що відбувається. Якщо ви вирушаєте на зустріч і спотикаєтеся дорогою – це ознака того, що туди не треба йти. Мурашки по тілу від розмови сигналізують, що він не до душі, можливо співрозмовник лукавить.

Щоб розвинути свої здібності вогненним знакам, необхідно бути в гармонії з тілом. У цьому допоможуть спорт, танці або масаж. Після важкого дня приймайте розслаблюючу ванну. Візьміть за правило запитувати себе: «Де розташована в тілі моя реакція і яким почуттям я можу це описати?»

Представникам повітряних знаків (Близнюкам, Терезам та Водоліям) прогнозувати події легше за допомогою думок, цифр і дат. Вони бачать закономірність у однакових цифрах на годиннику телефону. Дбайливо призначають дати важливих зустрічей. І довіряють своїм первинним думкам про те, що трапилося в житті.

Оскільки представники повітряних знаків зодіаку є думаючими, їхні думки можуть завадити їм почути себе. У цьому можуть допомогти практики дихання та заспокоєння: повільний вдих на раз, видих на два. Очистити розум так само допоможе виписування вранці на папір всіх думок, що біжать.

Земні знаки (Телець, Діва, Козеріг) вважаються найбільш матеріальними та раціональними представниками гороскопу. Передбачати майбутнє їм допомагає системний аналіз. Заповнюючи себе інформацією і роблячи її основі висновки, земні знаки знаходять підказки у прийнятті рішень. Також на допомогу собі Телець, Діва та Козеріг можуть використовувати астрологію та нумерологію.

Давайте поговоримо про окремих щасливчиків, удостоєних звання наймістичніших знаків зодіаку.

Риби

Риб відрізняє тонка душевна організація та неймовірна емпатія до інших. Можуть передчувати події, швидко адаптуватися до них, витягуючи максимум користі.

Скорпіони

Скорпіони, мабуть, найбільш чутливі до небезпек, ризиків, різних кризових ситуацій. Завдяки своїй енергетиці, вони можуть впливати на перебіг ситуації та трансформувати її на свою користь.

Водолії

Водолії можуть мати рідкісний дар дистанційного бачення. Також вміють зчитувати знаки та послання Всесвіту. До них інформація приходить не через чуттєве сприйняття, як у Скорпіонів та Риб, а через інсайти, раптові осяяння та усвідомлення.

Раки

Раки відрізняються живучістю, адаптивністю та вмінням коригувати свої бажання та наміри у зв’язку зі змінами у зовнішньому середовищі. Проте здатність саме впливати на ці обставини та передбачати ці зміни у них мінімальна.

You cannot copy content of this page