fbpx
Перейти до вмісту

Які знаки зодіаку зможуть приручити Тигра у 2022 році та отримати від нього подарунки та вдачу на весь рік

Кому ж усміхнеться успіх?.. по-котячому, звичайно. Полювання починається: які знаки зодіаку зможуть приручити Тигра у 2022 році.

Якимось знакам зодіаку комфортніше уживатиметься з господарем року, ніж іншим. Знакам-«друзям» Тигра успіх буде супроводжувати більше — залишилося лише дізнатися, яким саме. Отже, давайте розберемося, на кого ж чекає успіх і щастя 2022-го і чого від цього року взагалі чекати.

Близнюки

Для Близнюків 2022 стане дуже вдалим. Водяний Тигр подарує міцне здоров’я (а зараз воно як не можна до речі!). Якщо вас вже довго мучать якісь проблеми, можете бути впевнені, скоро вони відстануть — з’являться сили та енергія, щоб втілювати мрії в життя.

Тільки будьте обережні у питаннях кар’єри: тут треба сім разів подумати, перш ніж щось міняти. Хоча в результаті ці зміни можуть виявитися і на краще.

Рак

Раки, це ваш рік! Тигр особливо подбає про вас і принесе у ваше життя нові романтичні враження та досвід. 2022 року ви, швидше за все, зустрінете свою половинку. А якщо вже перебуваєште у стосунках, тоді всі розбіжності між вами та партнером улягуться і повернеться колишня пристрасть та ніжність.

Також зміни відбудуться і на особистісному рівні: це відчуття внутрішньої метушні, яке ніяк не відставало останнім часом, закінчиться, і ви увірветеся в життя оновленою людиною. Ви відкриєте у собі нові риси та грані, що додасть тобі сил та впевненості.

Лев

Для Левів 2022 рік стане вкрай вдалим у плані фінансів та кар’єри (що вже тут скажеш — котяча солідарність). Нові ідеї та бізнес-проекти переповнюватимуть вашу голову, а коли почнете втілювати їх у життя — відчуєте підтримку з боку оточуючих: колег, рідних, друзів.

До речі, можливо, що вам вдасться отримати підвищення на роботі. Кар’єра та гроші — це добре, тільки не втратьте голову в цьому вирі подій. Головне: тримати баланс і намагатися підтримувати інші сфери життя в хорошому стані.

Скорпіон

Скорпіонам 2022 принесе удачу в нових починаннях. Адже в вас вже давно на прикметі є справа чи хобі, яким захотілося пощільніше зайнятися, чи не так? Сміливіше! Настав час відкривати в собі таланти, розвивати навички і досягати цілей — за допомогою Тигра на вас чекає стовідсотковий успіх.

До речі, цілком можливо, що заняття, за яке ви в результаті вирішите взятися, переросте у справу життя (і навіть приноситиме прибуток). Тож хапайте удачу за хвіст і не втрачайте нагоди спробувати щось нове.

Риби

Риби, цей рік для вас буде сповнений приємних несподіванок та відкриттів! Цілком можливо, що сьогодні ви ще нудьгуєте сидячи на кухні, а вже завтра пуститеся в цілком спонтанну подорож (може, не варто засувати валізу?). Коротше, життя заграє новими фарбами, у цьому можете не сумніватися.

Також у відносинах з вашою половинкою нарешті всі конфлікти владнаються і настане довгоочікувана гармонія. Єдине, до чого треба поставитися уважніше, — це кар’єра. Не пускайте професійні справи на самоплив і вирішіть всі незакриті питання, тоді тигриний рік точно буде дуже вдалим та приємним.