fbpx

Яку долю готують знакам Зодіаку небесні явища 2023 року

Прочитайте ваші астрологічні прогнози на весь 2023 рік, щоб дізнатися, що чекає на вас попереду.

Рік, що минає, прославився емоційними злетами і падіннями. 2023 обіцяє таке ж зростання і зміни, але цього разу ми більш ніж готові вітати всі можливі варіанти майбутнього. Впустіть сонячне світло – це світанок багатообіцяючого нового року! З переходом Плутона до Водолія вперше з 1798 року майбутнє справді є ключовим словом.

Повільний старт із двома ретроградами

На початку року може здатися, що ми рухаємось у неправильному напрямку, оскільки і Марс і Меркурій все ще будуть ретроградними до 12 та 18 січня відповідно. Це може здатися подихом полегшення, коли вони знову почнуть рухатись у правильному напрямку, особливо після такого безладного кінця 2022 року. Можливо, ми не будемо готові написати наші новорічні обіцянки до лютого, і це є більш ніж нормально. Насправді використання цього тайм-ауту для відображення та інтеграції всіх нових змін у нашому житті може бути найкращим використанням нашого часу.

Три зовнішні планети рухаються вперед

Три зовнішні планети — Сатурн, Плутон та Юпітер — цього року змінюють знаки, налаштовуючи нас на деякі особисті, культурні та політичні зрушення. Хоча ці переходи можуть призвести до невизначеності в нашому житті, вони також можуть допомогти нам знайти твердіший ґрунт. Уран у Тельці перебував у затяжній суперечці з Сатурном у Водолії протягом останніх кількох років, але коли він добігає кінця, є надія знайти стабільність у нашій економіці та банківських рахунках.

Киньте якір, коли Сатурн увійде до Риб 7 березня

Консервативний Сатурн поринає у глибокі води Риб 7 березня і залишиться там на наступні три роки. Цей зсув може переконати нас шукати комфорту у ванні над басейном. У міру того, як наші кордони поступово тануть, і ми знаходимо більше співчуття та співчуття до інших, страх перед невизначеністю може змусити нас струситись із сильним опором. Нам доведеться запитати себе: які наші стіни ефективні, а які утримують нас від зв’язку?

Колективна цікавість до духовності розквітла останніми роками завдяки Нептуну в Рибах, але ми можемо зіткнутися із сатурніанським уповільненням щодо цього. У той час, як деякі люди можуть активно відкидати метафізичні концепції або навіть намагатися розвінчати астрологію, ймовірно, з’являться й інші визначні голоси в галузі духовного мистецтва. Сатурн не відвідував цей творчий знак протягом 30 років, так що на нас, можливо, чекає якесь значуще мистецтво прямо з серця. Послухайте музикантів, які, здається, спрямовують наш колективний культурний момент, ніби завантажують його прямо з космосу.

Вхід Плутона до сузір’я Водолія 23 березня знаменує собою кінець історії, яку ми її знаємо

Останній танець Плутона в Козерозі потряс увесь світ до глибини душі, і все живе відчуло поштовхи. Цей довгий перехід повільно руйнував усі структури довкола нас, які більше не працюють. Ця довга, приголомшлива епоха була схожа на довгий тунель з 2008 року, і ми почнемо бачити світло в кінці, коли 23 березня Плутон перейде на знак Водолія. Настав час побудувати міцніший фундамент, заснований на правді та чесності. Протягом наступних кількох років Плутон кілька разів ретроградно переміщатиметься між Водолієм і Козерогом, перш ніж він залишиться у Водолії з кінця 2024 року до 2043 року.

Людство готове взятися за руки у світі та побудувати більш доброзичливий світ для всіх. Чи ознаменує цей початок сумнозвісної Ери Водолія? Наступні кілька років можуть знову здатися кінцем історії, оскільки ми спостерігаємо масові зрушення у соціальній справедливості, спільноті та технологіях. Ми вступаємо в еру потенційної технократії, тому маємо бути обережними, щоб не проміняти автократичних та корпоративних правителів останнього десятиліття на ще більш небезпечну заміну ІІ. Можливо, було б розумно запланувати регулярні посади у соціальних мережах, щоб переконатися, що ми самі не станемо роботами.

Безлад, коли Юпітер увійде в знак Тельця 16 травня

Коли 16 травня Юпітер покине вогненний Овен і перейде до заземленого Тельця, ми зможемо обміняти нашу потребу у швидкості на щось практичніше. Це рік, щоб зосередитись на розширенні достатку в нашому житті. Чи покладемо ми додаткові гроші на наші ощадні рахунки або купимо будинок, про який мріяли, винагорода може бути щедрою. Юпітер може також нагадати нам, що тіло справді веде рахунок. Травма може продовжувати підніматися на поверхню, щоб ми могли зцілитись і перетворитися на більший контейнер. Наші тіла – наші святилища, тому використовуйте цей час, щоб потішити себе масажем або здоровим обідом і прийняти благословення, що походять від планети удачі.

Глибокий гуркіт під нашими ногами може виникнути приблизно 17 травня, коли Юпітер у Тельці утворює квадрат із Плутоном у Водолії. Ми могли б побачити, як зміни клімату сильно вплинуть на наші спільноти, чи інфляція та фінансова нестабільність можуть струсити ситуацію. Але коли 1 червня Юпітер з’єднається з Північним вузлом, ми зможемо знайти таку необхідну надію на стабільне фінансове майбутнє.

Ретроградна Венера 22 липня хоче, щоб ми більше любили одне одного

Літнє кохання може бути не таким спекотним, як хотілося б. 22 липня богиня кохання Венера робить крок назад і стає ретроградною у Леві, надихаючи на деякі міркування про те, як ми даруємо та отримуємо кохання. Ми всі просто хочемо, щоб нас любили і приймали за наше унікальне самовираження. Ми могли б повернутися до проблем у відносинах, які виникли в нас востаннє, коли Венера відступала у цьому знаку вісім років тому. Що змінилося з того часу?

Сезон затемнень розкриває наші справжні кольори

Можливо, цього року ми виберемося з нашого карантинного лігва. Перше затемнення сезону проливає світло на те, хто ми є. Це потужне повне сонячне затемнення в Овні 20 квітня хоче, щоб ми перестали так дбати про те, що думають інші, але для цього нам все ще потрібно скинути шкіру. Ось де стане в нагоді напівтіньове місячне затемнення в Скорпіоні 5 травня. Чим більше ми відпускаємо, тим більше дізнаємося, що дійсно важливо для нас. Пізніше цього року затемнення висвітлять наші справжні цінності. 14 жовтня відбудеться кільцеве сонячне затемнення у Терезах, за яким піде часткове місячне затемнення 28 жовтня у Тельці. Обидва затемнення керуються Венерою, підкреслюючи те, що приносить красу та сенс у наше життя.

Грандіозний фінал Ретроградного Меркурія 13 грудня

2023 закінчується так само, як і почався: ретроградний Меркурій в Козерозі 13 грудня повертається до Стрільця. Нам нагадують, що після року трансформації, надмірної стимуляції та обертання планет ми всі заслуговуємо на перерву. У наші дні відбувається так багато змін, що нашому мозку потрібен час, щоб все це інтегрувати. Якщо ви застрягли в аеропорту або ваші плани на відпустку змінилися, скористайтеся можливістю переналаштуватись і подумати про те, що ви хочете взяти з собою у нову еру 2024 року.

Грандіозний фінал Ретроградного Меркурія 13 грудня

2023 закінчується так само, як і почався: ретроградний Меркурій в Козерозі 13 грудня повертається до Стрільця. Нам нагадують, що після року трансформації, надмірної стимуляції та обертання планет ми всі заслуговуємо на перерву. У наші дні відбувається так багато змін, що нашому мозку потрібен час, щоб все це інтегрувати. Якщо ви застрягли в аеропорту або ваші плани на відпустку змінилися, скористайтеся можливістю переналаштуватись і подумати про те, що ви хочете взяти з собою у нову еру 2024 року.

You cannot copy content of this page