fbpx

Яким буде 2023 для Близнюків. Детальний астрологічний гороскоп

ЩО ПРИНЕСЕ 2023 РІК БЛИЗНЮКАМ? АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

У 2023 році Юпітер буде йти у Близнюків по 11 будинку до середини травня, тому в цей час ви можете очікувати на підтримку друзів та однодумців, матеріальну допомогу від спонсорів, гранти, державні преференції та інші подарунки долі.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ БЛИЗНЮКІВ, ЧИ БУДЕ УДАЧІ ТА ВЕЗІННЯ?

Цього року можуть здійснитися ваші бажання, здійснитися мрії та надії. Багато Близнюків будуватимуть плани на майбутнє і готуватимуть ґрунт для їх здійснення. У 2023 році у вас може з’явитися багато друзів, які вам симпатизуватимуть і надаватиме всіляку підтримку. Ви можете брати участь у роботі екологічних, гуманітарних та благодійних організацій. У середині травня 2023 року Юпітер перейде в 12 будинок, тому ви зможете досягти успіху в будь-якій таємній діяльності. Успішними також будуть проекти, пов’язані з мистецтвом.

Ви зможете проявити себе як музиканти, поети, фотографи, письменники або художники. Тим більше, що Нептун перебуватиме у 10-му будинку. Може виникнути бажання виїхати до іншої країни. Цьому також сприятиме Сатурн у 9-му будинку вашого гороскопу, який сприятиме зміцненню ваших зв’язків за кордоном, відносин з іноземними або іногородніми діловими партнерами.

Цей час сприятливий для будь-якої інтелектуальної діяльності, але щоб написати або видати книгу, викладати або займатися науковою роботою, доведеться проявити терпіння і докласти максимум зусиль. У 2023 році Близнюки можуть вступити до інституту або отримати диплом про його закінчення. Але і те, й інше вимагатиме від вас багато сил і часу.

Головне, прагнути своєї мети і старанно працювати. У першій декаді березня Сатурн перейде в 10 будинок і дозволить вам досягти успіхів у професійній реалізації. Плутон у 8 будинку сприятиме отриманню дивідендів та зростанню вашого бізнесу.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ БЛИЗНЮКІВ, ЧИ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ І НЕВДАЧІ?

Також Сатурн може принести вам проблеми у відносинах з керівництвом, перешкоди та затримки в кар’єрному зростанні, труднощі у досягненні чого б там не було. Це несприятливий час для політики, професійного зростання, набуття високого соціального становища.

Оскільки Юпітер буде у Близнюків у 12 будинку, можуть активізуватися ваші таємні недоброзичливці. Можливі неприємності з поліцією та судовими інстанціями, навіть взяття під варту. Через Уран в 12 будинку ці події можуть стати для вас несподіваними. Здоров’я також може погіршитися до госпіталізації через те, що загостряться ваші хронічні захворювання.

You cannot copy content of this page