fbpx

Яким буде 2023 для Дів. Детальний астрологічний гороскоп

ЩО ПРИНЕСЕ 2023 РІК ДІВАМ? АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

Юпітер до середини травня 2023 року у Дев перебуватиме у 8 будинку. Він обіцяє вам удачу в бізнесі, великий прибуток, дивіденди та відсотки від вкладів.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ДІВИ, ЧИ БУДЕ УДАЧІ ТА ВЕЗІННЯ?

У цей час ви можете вигідно інвестувати кошти у цінні папери чи спільне підприємство.

У першій половині 2023 року вам можуть повернути великий борг і відшкодувати збитки. Ви можете отримати спадщину, велику страхову виплату чи винагороду за науково-дослідну роботу. Фінансові надходження може також принести служба у силових структурах.

Матеріально вас може підтримувати партнер по шлюбу, і ви матимете можливість жити за його рахунок. Не виключені великі покупки та придбання. Також у цей час ви можете почати глобальний ремонт. У травні Юпітер залишить 8 будинок гороскопа і увійде до 9. У цей час у Дів з’явиться багато нових можливостей. Вам захочеться ментально та фізично розширити свої горизонти. У вас з’явиться бажання подорожувати, вивчати іноземні мови та культуру, викладати.

Ви можете здобути авторитет або навіть прославитися. На вас чекає успіх і в суспільстві, і у професійних колах. Зараз у вас може з’явитись шанс очолити громадську організацію, захистити дисертацію або вирушити в паломництво. До весни 2023 року Сатурн перебуватиме у вашому 6 будинку. Це положення допоможе вам зосередитись на роботі. Особливо ефективно просуватиметься науково-дослідна діяльність. Ваше становище на роботі стабілізується.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ДІВ, ЧИ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ І НЕУДАЧІ?

Якщо Сатурн негативно аспектований у вашій карті народження, він може завдати вам неприємностей у професійній сфері. Вас можуть сильно завантажити роботою або навіть звільнити. Але це невідповідний час, щоб знову працевлаштовуватися. Нове робоче місце виявиться гіршим від попереднього. Через неприємності на роботі можливе погіршення вашого самопочуття. Також можуть загостритись хронічні захворювання. Можливі проблеми з хребтом, зубами чи колінами.

Є сенс у цей час пройти медичне обстеження. Не виключено, що вам доведеться доглядати за старим родичем, який потребуватиме вашої турботи. У березні Сатурн перейде у 7 будинок і принесе Левам проблеми у взаєминах. Нептун, який знаходиться тут же, – обман і плутанину. Уран в 9 будинку може змінити вашу думку і створити небезпечні ситуації в поїздках. Через Плутон у 5 будинку у вас може з’явитися дитина поза шлюбом.

You cannot copy content of this page