fbpx

Яким буде 2023 для Козорогів. Детальний астрологічний гороскоп

ЩО ПРИНЕСЕ 2023 РІК КОЗЕРОГАМ? АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

У першій половині 2023 року Юпітер перебуватиме у Козерогів у 4 будинку гороскопу. Це чудовий час для того, щоб купити будинок чи квартиру, зробити ремонт, навести затишок чи покликати гостей.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ КОЗОРОГІВ, ЧИ БУДЕ УДАЧІ ТА ВЕЗІННЯ?

У цей час на вас може чекати поповнення в сімействі, перестановка в квартирі або переїзд. Деякі Козерога можуть обзавестися другою родиною або квартирою. Батьки та інші родичі нададуть вам як моральну, так і матеріальну допомогу. Ви можете отримати іпотеку, позику на ремонт або купівлю земельної ділянки.

Цей час підходить для вивчення сімейних традицій, упорядкування генеалогічного дерева, занять філософією, історією, релігією, езотерикою, а також написання та видання книг на відповідні теми. У середині травня 2023 року Юпітер перейде в гороскопі у Козерогів у 5 будинок. У цей час ви зможете отримувати задоволення від життя, розважатися та влаштовувати свята.

Це період романтики, флірту та творчості. Хтось із представників вашого знака може зайнятися комерцією, а хтось зірвати великий куш у лотерею. Нині Козероги багато радості отримуватимуть від ігор та спілкування з дітьми. У вас з’явиться шанс знайти нових шанувальників та популярність. Уран у 5 будинку вашого гороскопа спонукає вас вийти на сцену.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ЗНАКУ КОЗОРІГ, ЧИ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ І НЕВДАЧІ?

У першу половину 2023 року Сатурн перебуватиме у Козерогів у 2 будинку гороскопу. Це може несприятливо позначитися на вашому матеріальному становищі. Сатурн змусить вас заощаджувати, проявляти ощадливість та прагматизм.

У цей час вам доведеться відмовитися від багатьох речей, навіть найнеобхідніших. Будь-який літній родич може оплачувати частину ваших витрат. У ролі благодійника може бути ваш начальник або батько. У цей період вам можуть затримувати зарплату, не сплачувати премію, з вас можуть стягнути штраф державні органи. Це несприятливий час для проектів, які потребують фінансових вливань. Ви можете відчувати занепокоєння, поринути у депресію.

Не виключені занепад сил та апатія. На початку березня Сатурн перейде у 3 будинок вашого гороскопу. У цей час ви відчуватимете складнощі у спілкуванні, вам буде важко висловити свої думки. Можливо, брати і сестри чи сусіди стануть у чомусь обмежувати вас. Нептун, який знаходиться тут же, може сплутати ваші думки, слова чи документи. Плутон в одному будинку змусить вас трансформувати своє тіло або внутрішній світ.

You cannot copy content of this page