fbpx
Цей день Гороскоп Яким буде 2023 для Левів. Детальний астрологічний гороскоп

Яким буде 2023 для Левів. Детальний астрологічний гороскоп

ЩО ПРИНЕСЕ 2023 РІК ЛЬВАМ? АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

У першу половину 2023 року у Львова з’явиться багато нових можливостей, оскільки Юпітер перебуватиме у 9 будинку. Ви зможете розширити свій вплив у багатьох галузях.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ЛЬВА, ЧИ БУДЕ УДАЧІ ТА ВЕЗІННЯ?

У цей час ви зможете зарекомендувати себе як експерт, зміцнити репутацію, здобути популярність і нових шанувальників чи учнів. У 2023 році ви можете успішно викладати, писати та публікуватися, займатися науково-дослідною діяльністю.

Можлива щаслива туристична поїздка, укладання вигідної угоди із закордонними партнерами, робота над масштабним проектом, зростання інтересу до культурних, релігійних та філософських проблем. Є ймовірність судового процесу, який ви виграєте. Зірки радять вам вірити у свої сили, і тоді все вийде.

У середині травня 2023 року Юпітер перейде в 10 будинок гороскопу Левів. Це обіцяє вам грандіозний успіх у професійній діяльності. У цей час ви зможете досягти будь-яких поставлених цілей, особливо якщо вони стосуються вашої кар’єри. Юпітер обіцяє нові перспективи у професійній сфері, стажування чи підвищення кваліфікації.

Особливо це стосується представників знака, зайнятих у будівництві, архітектурі, інженерній справі, торгівлі нерухомістю чи дизайном, а також адміністраторів та керівників компаній. Через Плутонів у 6 будинку можливий службовий роман. Сатурн у 7 будинку може спонукати вас на укладення шлюбу.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ЛЬВІВ, ЧИ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ І НЕУДАЧІ?

Сатурн перебуватиме у 7 будинку гороскопу Лева до 7 березня 2023 року. Це наголошує на сфері ваших партнерських відносин. У цей час ви прагнутимете шукати нові зв’язки, займатися суспільною діяльністю, влаштовуватимете особисте життя. Сатурн ускладнюватиме вашу діяльність у всіх цих напрямках. Зараз вам буде складно домовитися з будь-ким.

Багато хто з Левів стане стриманішим, звузить своє коло спілкування до тих людей, перед ким мають якісь моральні чи матеріальні зобов’язання. Ви станете відповідальнішим і справедливішим у відносинах з оточуючими. Інгресія Сатурна в 8 будинок може принести втрати, випробування та страждання. Ризик неприємних подій суттєво зростає.

Можливі проблеми з податками, страховками та спадщиною. Оскільки Уран залишиться у Леві у 10 будинку, він може спровокувати як приємні, так і неприємні зміни у вашій професійній сфері. Нептун у 8 будинку може стати причиною зрад, шахрайства та матеріальних втрат.

Related Post

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 грудня 2021 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 грудня 2021 року Овен Сьогодні ви зрозумієте, що до якогось дуже важливого моменту у вашому житті залишилося зовсім не так багато часу, як

Гороскоп на 29 квітня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 29 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Важливі розмови найкраще відкласти. На початку дня складно буде порозумітися навіть з тими, кого ви раніше розуміли з півслова. Давні розбіжності можуть загостритися, і відразу стане ясно, як покласти

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 червня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 червня 2022 року Овен Сьогодні вашою паличкою-виручалочкою буде виняткове почуття гумору. Здоровий глузд, бездоганна логіка і приголомшливе знання життя відступлять на задній план