fbpx

Яким буде 2023 для Левів. Детальний астрологічний гороскоп

ЩО ПРИНЕСЕ 2023 РІК ЛЬВАМ? АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

У першу половину 2023 року у Львова з’явиться багато нових можливостей, оскільки Юпітер перебуватиме у 9 будинку. Ви зможете розширити свій вплив у багатьох галузях.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ЛЬВА, ЧИ БУДЕ УДАЧІ ТА ВЕЗІННЯ?

У цей час ви зможете зарекомендувати себе як експерт, зміцнити репутацію, здобути популярність і нових шанувальників чи учнів. У 2023 році ви можете успішно викладати, писати та публікуватися, займатися науково-дослідною діяльністю.

Можлива щаслива туристична поїздка, укладання вигідної угоди із закордонними партнерами, робота над масштабним проектом, зростання інтересу до культурних, релігійних та філософських проблем. Є ймовірність судового процесу, який ви виграєте. Зірки радять вам вірити у свої сили, і тоді все вийде.

У середині травня 2023 року Юпітер перейде в 10 будинок гороскопу Левів. Це обіцяє вам грандіозний успіх у професійній діяльності. У цей час ви зможете досягти будь-яких поставлених цілей, особливо якщо вони стосуються вашої кар’єри. Юпітер обіцяє нові перспективи у професійній сфері, стажування чи підвищення кваліфікації.

Особливо це стосується представників знака, зайнятих у будівництві, архітектурі, інженерній справі, торгівлі нерухомістю чи дизайном, а також адміністраторів та керівників компаній. Через Плутонів у 6 будинку можливий службовий роман. Сатурн у 7 будинку може спонукати вас на укладення шлюбу.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ЛЬВІВ, ЧИ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ І НЕУДАЧІ?

Сатурн перебуватиме у 7 будинку гороскопу Лева до 7 березня 2023 року. Це наголошує на сфері ваших партнерських відносин. У цей час ви прагнутимете шукати нові зв’язки, займатися суспільною діяльністю, влаштовуватимете особисте життя. Сатурн ускладнюватиме вашу діяльність у всіх цих напрямках. Зараз вам буде складно домовитися з будь-ким.

Багато хто з Левів стане стриманішим, звузить своє коло спілкування до тих людей, перед ким мають якісь моральні чи матеріальні зобов’язання. Ви станете відповідальнішим і справедливішим у відносинах з оточуючими. Інгресія Сатурна в 8 будинок може принести втрати, випробування та страждання. Ризик неприємних подій суттєво зростає.

Можливі проблеми з податками, страховками та спадщиною. Оскільки Уран залишиться у Леві у 10 будинку, він може спровокувати як приємні, так і неприємні зміни у вашій професійній сфері. Нептун у 8 будинку може стати причиною зрад, шахрайства та матеріальних втрат.

You cannot copy content of this page