fbpx

Яким буде 2023 для Овна. Детальний астрологічний прогноз

Новий 2023 принесе в життя Овнів багато цікавих подій. Юпітер перебуватиме в 1 будинку гороскопу до середини травня. В цей час у Овнів з’являться можливості для творчої самореалізації.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ОВНА, ЧИ БУДЕ УДАЧІ ТА ВЕЗІННЯ?

Прагнення голосно заявити про себе зросте. Ви станете оптимістичнішими і привітнішими. Ви зможете здобути авторитет та визнання. У 2023 році до вас часто звертатимуться за допомогою та консультаціями. Так само і вам допомагатимуть впливові та авторитетні люди. Саме тоді Овни можуть заснувати власне підприємство чи юридично оформити свій бізнес.

Ви можете отримати освіту, народити дитину або мати сім’ю. Ваші заробітки також можуть збільшитись. Ви можете суттєво додати у вазі, якщо не стежитимете за харчуванням. У другій половині 2023 року ваше матеріальне становище може суттєво покращитись, оскільки Юпітер перейде у 2 будинок гороскопу.

Завдяки тому, що Сатурн перейде в 11 будинок, ви зможете втілити в життя ваші проекти та плани. Але зірки попереджають, що для цього доведеться довго і наполегливо працювати. 2023 року Нептун у Овнів перебуватиме у 12 будинку, тому вас захочеться усамітнитися, розібратися в собі чи зайнятися творчістю. Може виникнути сильний інтерес до езотерики. Але оскільки Плутон в цей час у Овнів перебуватиме в кар’єрі, у вас можуть з’явитися амбітні плани та устремління. З’явиться шанс просунутися кар’єрними сходами. Т

Так як Уран в 2023 році буде перебувати в Овнів у 2 будинку, ви зможете знайти нові та незвичайні способи заробітку. Гороскоп передбачає, що чим легше ви ставитися до грошей, тим простіше їх зароблятимете. Щоб досягти бажаного у фінансовій сфері, вам варто працювати у великих колективах, масштабних компаніях, організувати інтернет-спільноту або благодійну організацію. У будь-якій сфері діяльності бажано залишити собі місце для спонтанності, творчої праці.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ОВНА, ЧИ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ І НЕУДАЧІ?

Але будьте морально готові до того, що рід діяльності може змінитись за вашим бажанням або незалежними від вас обставинами. Зірки радять зараз навчитися довіряти своїй інтуїції. Не виключені і раптові фінансові втрати. Зверніть увагу, на ваші стосунки з друзями через Сатурн в 11 будинку вони можуть зіпсуватися.

Можливі сварки, конфлікти та розставання. Ви можете втратити однодумців і залишитися на самоті. Ці тенденції посилить Ретро Плутон у 11 будинку. У березні Сатурн перейде до 12-го будинку гороскопу, тому в Овнів може з’явитися багато нових турбот і важких обов’язків. Ваше здоров’я може погіршитись. Не виключено, що змусять вас звільнитися з роботи або емігрувати.

You cannot copy content of this page