fbpx

Яким буде 2023 для Раків. Детальний астрологічний гороскоп

ЩО ПРИНЕСЕ 2023 РІК РАКАМ? АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

До середини травня 2023 року Раків чекає успіх у професійній сфері, так як Юпітер знаходиться в 10 будинку гороскопу. Зараз ви зможете проявити себе на роботі, показати свої організаторські здібності та вміння працювати на результат.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ РАКУ, ЧИ БУДЕ УДАЧІ ТА ВЕЗЕННЯ?

Цього року ви не тільки зможете отримати підвищення по службі, а й набути більш високого соціального стану.

В результаті зі зміною статусу покращає і ваше матеріальне становище. У травні Юпітер перейде в 11 будинок гороскопу Раків, тому ви можете зайняти лідируючі позиції в колективі, партії чи колі ваших друзів. Уран також буде йти по 11 будинку, тому ви можете придбати нових друзів. Ви можете змінити свої плани або зненацька отримати дружню підтримку.

Раки зможуть проявити свої інтелектуальні здібності та блиснути ерудицією. У цей час ви можете зміцнити свою репутацію, вступити до вищого навчального закладу, пройти стажування, підвищити кваліфікацію або почати вивчати іноземні мови. Це слушний момент, щоб знайти спонсорів для ваших проектів, вступити в будь-яку організацію або створити її, почати свій бізнес у соціальних мережах. Можлива поява нових шанувальників, успіх у особистих відносинах, поява бойфренда. Також ви можете заручитись підтримкою впливових людей.

У березні 2023 року до вашого 9 будинку перейде Сатурн, який сприятиме зміцненню ваших зв’язків з іногородніми та іноземними партнерами. Можливий переїзд в іншу країну та набуття громадянства. Нептун у 9 будинку посилить ці тенденції. Плутон у 7 будинку сприятиме стабільності у ваших партнерських відносинах, якщо у вашій карті народження він добре аспектований. У травні через інгресію цієї планети у ваш 8 будинок можливий новий інтимний зв’язок.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ РАКІВ, ЧИ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ І НЕУДАЧІ?

Затримки та труднощі у 2022 році можливі через Сатурна, який перебуватиме до весни у 8 будинку. У цей час можливі фінансові обмеження, затримки із отриманням дивідендів, пенсій, аліментів та інших виплат. Ваш партнер, якщо ви живете за рахунок нього, може урізати вам зміст. Щоб уникнути проблем із кримінальним світом та силовими структурами, намагайтеся ретельно дотримуватися норм, законів та правил.

Не виключені розриви відносин, нещасні випадки, розбирання з колекторами, податковими та митними органами. Щоб не розоритися, зірки радять Ракам, обов’язково контролювати всі статті витрат та доходів. Не виключені радикальні зміни у професійній сфері. Висока ймовірність неприємностей та затримок у поїздках.

You cannot copy content of this page