fbpx

Яким буде 2023 для Риб. Детальний астрологічний гороскоп

ЩО ПРИНЕСЕ 2023 РІК РИБАМ? АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

Юпітер першу половину 2023 року буде у Риб у 2 будинку гороскопу. У цей час ви зможете легко примножити свої матеріальні та духовні ресурси.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ РИБ, ЧИ БУДЕ УДАЧІ ТА ВЕЗІННЯ?

У цей час посилиться ваш імунітет та життєвий тонус. Вам везтиме з покупками, вам даруватимуть подарунки. Ваша самооцінка підніметься через те, що вам супроводжуватиме соціальний успіх. Вам вдасться покращити своє матеріальне становище, знайти додаткові джерела доходу чи змінити роботу більш високооплачувану.

Ви можете отримати благодійну допомогу чи ваш начальник вам підніме зарплатню. Ви будете виявляти чудеса заповзятливості, щоб цього досягти. Зірки подарують вам багато можливостей збільшити прибуток, придбати особисте майно чи автомобіль. Ви можете розкрити в собі приховані таланти вчителя, філософа чи лінгвіста.

Доход може дати вивчення іноземної мови, зв’язку з впливовими людьми. З 16 травня 2023 року Юпітер увійде Рибам до 3 будинку гороскопу. Це принесе вам успіх у всьому, що пов’язано зі спілкуванням та отриманням інформації. У вас буде можливість виконувати кілька завдань одночасно. У поїздках на вас чекає успіх. Уран може змінити ваші плани, так і буде перебувати в 3 будинку вашого гороскопа.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ЗНАКУ РИБИ, ЧИ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ І НЕУДАЧІ?

Сатурн перебуватиме біля Риб у 12 будинку гороскопу до березня 2023 року. Якщо ви звикли вести активний спосіб життя, цей період здасться складним. Зірки радять зараз побути на самоті, поринути у свій внутрішній світ, обміркувати те, що відбувається. Зараз вам доведеться підбивати підсумки та виправляти помилки.

У цей час ви можете почати вивчати езотеричні дисципліни, оскільки обставини сприятимуть цьому. Зараз можна добровільно усамітнитися у монастирі чи духовній громаді. Ви отримаєте кармічну нагороду, якщо присвятите себе добровільному служінню ближнім у цей період. Нептун у 12 будинку також налаштовуватиме вас на благодійність.

Якщо ви уникатимете уроків Сатурна, можна захворіти або отримати травму. Зірки радять нікому не відмовляти у допомозі, коли ця планета знаходиться у вашому 12 будинку. У березні Сатурн переходить у ваш 1 будинок, тому ви будете обмежені у діях. Вам знову доведеться зупинитися, задуматися та переосмислити свій життєвий досвід. Плутон у 11 будинку вашого гороскопу може спровокувати розлучення з друзями.

You cannot copy content of this page