fbpx

Яким буде 2023 для Скорпіонів. Детальний астрологічний гороскоп

ЩО ПРИНЕСЕ 2023 РІК СКОРПІОНАМ? АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

Юпітер перебуватиме у 6 будинку гороскопа у Скорпіонів до середини травня 2023 року. Це зробить ситуацію на роботі для вас дуже сприятливою. Не виключено, що фронт робіт збільшиться.

Ви можете поєднувати посади або заміщати іншого працівника. Але цим ви зможете заслужити повагу колег та підняти свій авторитет в очах роботодавця. Ви будете легко справлятися зі своїми обов’язками, давати поради та консультувати товаришів по службі.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ СКОРПІОНІВ, ЧИ БУДЕ УДАЧІ ТА ВЕЗІННЯ?

Це сприятливий період для комерційної, бухгалтерської та адміністративної діяльності. Ви можете пройти обстеження, санітарно-курортне лікування або записатись на косметологічні процедури. Це сприятливий час для придбання домашнього вихованця.

У середині травня 2023 року Юпітер перейде Скорпіонам у 7 будинок. У цей час ви можете отримувати цікаві пропозиції про співпрацю, заводити корисні зв’язки, займатися посередницькою діяльністю. У вас можуть з’явитися заможні клієнти, з якими вам легко вдасться порозумітися. Артистична, викладацька чи політична кар’єра може принести дохід. Будь-які справи в суді вирішуватимуться на вашу користь. Зірки пророкують вам щастя в особистому житті. Завдяки Нептуну в 5-му будинку в першій половині року надихне вас на творчість.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ЗНАКУ СКОРПІОН, ЧИ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ І НЕВДАЧІ?

Сатурн у Скорпіонів у першій половині 2023 року перебуватиме у 4 будинку гороскопу. У цей час ви відчуватимете непорозуміння та обмеження в сім’ї. Ви можете розірвати стосунки зі своїми батьками та іншими родичами. У когось із старших родичів можуть бути серйозні проблеми зі здоров’ям, не виключено втрати одного з них. У цей період вас може сильно обтяжувати вантаж домашніх обов’язків. Ви не зможете у першій половині 2023 року вирішити свої майнові та житлові проблеми.

Це несприятливий час для угод з нерухомістю, будівництва та ремонтних робіт. Якщо ви перебуваєте на керівному посту, вас можуть з нього прибрати. Сатурн перейде до 5-го будинку гороскопа Лева в березні 2023 року. У цей час у вас можуть виникнути проблеми в особистому житті. Висока ймовірність, що ваша кохана людина вам набридне.

Можливі перешкоди та затримки у творчій реалізації. Уран, який перебуватиме у Скорпіонів у 7 будинку, може спровокувати конфлікт чи розрив із близькою людиною. Нептун у 5 будинку принесе розчарування у серцевих справах. Вам буде складно розібратися у своїх почуттях до партнера. Можливо, ви будете перебувати в ілюзіях щодо своєї коханої людини.

You cannot copy content of this page