fbpx

Яким буде 2023 для Стрільців. Детальний астрологічний гороскоп

ЩО ПРИНЕСЕ 2023 РІК СТРІЛЬЦЯМ? АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

Юпітер сприятиме Стрільцям у коханні, розвагах та творчості до травня 2023 року, оскільки перебуватиме у 5 будинку вашого гороскопа.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ СТРІЛЬЦІВ, ЧИ БУДЕ УДАЧІ ТА ВЕЗІННЯ?

У цей час у вашому житті буде багато романтичних знайомств, флірту та любовних романів. Деяким представникам вашого знаку в першій половині 2023 року пощастить зустріти свою половинку. У цей час ви багато відпочиватимете і отримуватимете задоволення від життя, оскільки будь-яку ситуацію зможете перетворити на гру. У цей період можливі компліменти, оплески, подарунки та виграші. На вас чекає успіх у творчій та комерційній діяльності.

Діти вас радуватимуть. Не виключені високі спортивні здобутки. У травні Юпітер перейде до 6-го будинку. Він принесе вам успіх у професійній діяльності. Ви можете змінити роботу на високооплачувану. Вам можуть збільшити зарплату чи виплатити премію. Не виключено, що ви обіймете керівну посаду. Впливова людина може надати вам протекцію.

Вам зараз можуть повернути борги. Не виключено, що ви вирішите завести домашнього вихованця з хорошим родоводом. У майбутньому може стати ще одним джерелом доходу, якщо принесе вам потомство. Але попередньо вам доведеться багато з ним повозитися. Плутон 2 може принести великі фінансові надходження. Ви будете виявляти натиск, щоб забезпечити собі матеріальний добробут.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ЗНАКУ СТРІЛЕЦЬ, ЧИ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ І НЕВДАЧІ?

У першій половині 2023 року Сатурн стоятиме біля Стрільця у 3-му будинку. У цей час ви можете розірвати стосунки, припинити листування, переживати складнощі у спілкуванні з однокласниками, сусідами чи близькими родичами. Не виключені сварки з людьми, які вас оточують, проблеми з таксистами, кур’єрами та листоношами. В 2023 вам важко буде знаходити потрібну інформацію, можливі складності в навчанні.

Можуть виникнути проблеми із отриманням сертифікатів чи дипломів. Спілкування з людьми похилого віку може доставляти дискомфорт. Це також може бути справедливим щодо вашого керівництва. Можливі проблеми у поїздках та складнощі з оформленням документів. У березні 2023 року Сатурн опиниться у вашому 4 будинку.

Таке становище може принести неприємності, пов’язані з вашою родиною та житловими умовами. Тут же стоятиме і Нептун, завдяки чому ви дізнаєтесь про якусь сімейну таємницю. Уран у 6 будинку може негативно впливати на ваше здоров’я.

You cannot copy content of this page