fbpx
Цей день Гороскоп Яким буде 2023 для Тельця. Детальний астрологічний гороскоп

Яким буде 2023 для Тельця. Детальний астрологічний гороскоп

ЩО ПРИНЕСЕ 2023 РІК ТЕЛЬЦЯМ? АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

У Тельців у 2023 році Юпітер перебуватиме у 12 будинку до середини травня. У цей час у вашому житті може виникнути багато таємниць. Ви можете займатися якоюсь діяльністю, яку приховуватимете від оточуючих. Можливо, вам захочеться побути на самоті і вести відокремлений спосіб життя.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ТЕЛЬЦЯ, ЧИ БУДЕ УДАЧІ ТА ВЕЗІННЯ?

У середині травня Юпітер опиниться у вашому 1 будинку, у цей час ви зможете голосно заявити про себе у зовнішньому світі. Ваш авторитет зросте. Це гарний час, щоб показати оточуючим свою експертність. Уран в 2023 році стоятиме у вашому 1 будинку, тому ви можете поводитися оригінально, ексцентрично, а іноді навіть непередбачувано для себе і близьких.

Це сприятливий час для того, щоб змінити імідж, але не слід епатувати оточуючих. Обставини вашого життя можуть несподівано змінитись. Але якщо ви зможете себе контролювати, можливе несподіване укладання шлюбу. Чи стане він для вас кармічною нагородою або розплатою, багато в чому залежить від вас самих.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ТЕЛЬЦЯ, ЧИ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ І НЕУДАЧІ?

Цього року багатьох Тельців цікавитимуть духовні питання та філософські проблеми. Можливо, ви зможете розкрити у собі таємні таланти. Але також слід побоюватися недоброзичливців, які можуть активізуватися за вашою спиною. Зірки радять у 2023 році особливо стежити за своїм здоров’ям, щоб не опинитись у лікарні.

У конфлікти із законом у цей час теж бажано не вступати. Але також можливі проблеми із зайвою вагою. Сатурн до весни буде йти по вашому 10 будинку, тому в реалізації ваших планів і досягненням цілей можуть виникнути проблеми. Щоб досягти успіху у професійній сфері, вам доведеться докласти багато зусиль.

Головне наполегливо працювати, виявляти терпіння і дотримуватися норм моралі. У березні Сатурн перейде в 11 будинок, постарайтеся тим часом не посваритися зі своїми друзями. Нептун у цьому полі гороскопа не сприятиме порозумінню з ними. Можливі недомовки та зрада у відносинах. Зірки радять менше турбуватися і турбуватися з цього приводу.

Через Уран в одному будинку у вас з’явиться сильний потяг до творчого самовираження, тому ви можете проявити себе з несподіваного боку. Сильне прагнення свободи може стати причиною необдуманих вчинків, які здатні зруйнувати ваше життя. Плутон у 10 будинку вашого гороскопу може зруйнувати вашу кар’єру. Також можливий розрив із чоловіком чи батьками.

Related Post

Фінансовий гороскоп на тиждень з 2 по 8 травня 2022 року для кожного знака зодіакуФінансовий гороскоп на тиждень з 2 по 8 травня 2022 року для кожного знака зодіаку

Поради астрологів на цей тиждень допоможуть усім нам уникнути фінансових труднощів і за максимумом використовувати надані ним можливості. У фінансовому гороскопі на наступний тиждень знайдуться корисні рекомендації для кожного Знака

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 грудня 2021 рокуЖіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 грудня 2021 року

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 грудня 2021 року Жіноча енергетика вимагає постійного підживлення. Астрологи розповіли, яким буде внутрішній стан представниць прекрасної статі цього тижня, а також дали

Ранковий гороскоп на 14 травня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 14 травня для кожного знаку зодіаку

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 травня 2022 року Овен Сьогоднішній день принесе проблеми морального спрямування. Вам, можливо, треба трохи відкоригувати політику взаємин із близькими. Телець Сьогодні звичний ритм вашого