fbpx

Яким буде 2023 для Терезів. Детальний астрологічний гороскоп

ЩО ПРИНЕСЕ 2023 РІК ТЕРЕЗАМ? АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

Юпітер майже всю першу половину року в 2023 перебуватиме у Терезів у 7 будинку. У цей час ви будете налагоджувати зв’язки, знайомитися з новими людьми та співпрацювати з ними.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ТЕРЕЗІВ, ЧИ БУДЕ УДАЧІ ТА ВЕЗІННЯ?

У цей час ви відчуватимете підтримку, симпатії та визнання у своєму оточенні. Хтось із впливових людей зможе ввести вас у вищу громаду. Ви можете досягти успіху в комерційній діяльності, на терені консультанта, організатора конкурсів або виставок.

Цей період сприятливий для співпраці з іноземними партнерами, підписання договорів та укладання контрактів. Ви можете виграти судовий процес, успішно провести рекламну кампанію чи взяти участь у громадській акції. На вас чекає щастя в коханні. Це дуже сприятливий період для укладання шлюбу. У травні 2023 року Юпітер увійде 8 будинок гороскопу Терезів. Він розширить ваші можливості у діловій сфері.

Ви зможете розвивати бізнес, інвестувати кошти у закордонні компанії чи отримати спадщину. Юпітер може обіцяти вам фінансову підтримку від чоловіка. Можливо, у вас з’явиться новий коханець. Через Уран у 8 будинку про себе можуть нагадати партнери, з якими ви давно розлучилися.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ЗНАКУ ТЕРЕЗИ, ЧИ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ І НЕВДАЧІ?

У перші півроку 2023 року Сатурн перебуватиме у Терезів у 5 будинку гороскопу. Ви можете відчувати незадоволення ваших романтичних відносин. У цей період у вас може виникнути небажання займатися сексом. Не виключено, що партнер поставить вас перед вибором: узаконити ваші стосунки чи розлучитися.

2023 року можуть виникнути проблеми з дітьми, які вийдуть з-під вашого контролю. З ними буде важко спілкуватися. Перешкоди можуть виникнути на шляху здійснення ваших творчих планів. Якщо ви хотіли завагітніти, неможливість зачаття. Не виключено переривання вагітності чи складні пологи. У цей час зірки не рекомендують займатися фінансовими операціями, робити ставки на спорт, грати в будь-які азартні ігри. Імовірність втратити гроші надто висока, щоб ризикувати.

На початку березня 2023 року Сатурн перейде в 6 будинок гороскопу і принесе із собою складнощі на роботі. Щоб залишитися на плаву, вам доведеться підходити до своїх обов’язків з усією серйозністю та ретельно їх виконувати. Не виключено, що вам доведеться відмовляти собі у будь-яких задоволеннях. Нептун у цьому будинку може принести плутанину у справах. Через Плутон у 4 будинку вашим родичам може загрожувати небезпека.

You cannot copy content of this page