fbpx

Яким буде 2023 для Водоліїв. Детальний астрологічний гороскоп

ЩО ПРИНЕСЕ 2023 РІК ВОДОЛІЯМ? АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

До травня 2023 року Юпітер перебуватиме у Водоліїв у 3 будинку. У цей час ви станете більш товариськими, цікавими, вам захочеться дізнатися про все набагато більше. У цей час ваше життя проходитиме під гаслом: «Хочу все знати»!

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ВОДОЛІЇВ, ЧИ БУДЕ УДАЧІ ТА ВЕЗІННЯ?

У цей період вам особливо везтиме у всьому, що пов’язано з пошуком, отриманням, обробкою та передачею інформації. Якщо у вас є літературні здібності, у 2023 році ви будете багато писати, публікуватися, співпрацювати з різними видавництвами та виданнями.

Це сприятливий час для того, щоб завести свій блог або заробляти копірайтингом. Ви можете зайнятися викладанням та перекладами або вступити до інституту. Якщо ви ще не володієте іноземною мовою, настав час її вивчити. Зараз ви можете оформити будь-які документи, якщо вам це не вдалося зробити раніше.

У 2023 році може з’явитися на світ ваш брат чи сестра. Ви можете отримати пропозицію вирушити за кордон або зареєструвати свій бренд.

У травні Юпітер перейде до 4 будинку гороскопу. Таке становище принесе вам велике щастя у сімейному житті. Ваші родичі підтримають вас у всіх починаннях. Ваші діти можуть укласти шлюб і привести в будинок зятя або невістки. Не виключено також народження дитини. Це може статися досить несподівано через Уран у 4 будинку. Плутон у 12 будинку може викликати інтерес до езотерики.

ЯКИМ БУДЕ 2023 РІК ДЛЯ ЗНАКУ ВОДОЛІЙ, ЧИ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ І НЕВДАЧІ?

У перші півроку 2023 року Сатурн стоятиме біля Водоліїв у першому будинку. Це становище може трохи сковувати вашу активність. Ви можете відчувати дискомфорт та пригніченість. Якісь ваші плани в цей час можуть звалитися, і ви це переживатимете досить болісно. Через це ви можете захворіти або поринути у депресію. Вимоги до вас можуть перевершувати ваші сили та можливості. У березні 2023 року Сатурн переміститься Водоліям у 2 будинок гороскопу.

Він змусить вас переглянути ставлення до грошей, оскільки можливостей добре заробити зараз не передбачається. У цей період є ризик втратити роботу або додаткове джерело доходу. Можливо, керівництво змусить вас піти у вимушену відпустку.

Зірки радять вам не порушувати дисципліну, виявляти акуратність та терпіння, щоб не спровокувати звільнення. Нептун у 2 будинку може стати причиною шахрайства. Через Плутон у 12 будинку можлива залежність від волі інших людей.

You cannot copy content of this page