fbpx

Яким буде девіз для кожного Знака Зодіаку на 2023 рік

Почати 2023 рік з позитивної ноти, задати ритм і залучити потрібні зміни Знакам Зодіаку допоможуть не тільки точні гороскопи та нумерологічні розрахунки. Здобути впевненість і провести наступні 12 місяців вдало буде простіше завдяки позитивним девізам.

Новий покровитель 2023 року Чорний Водяний Кролик поміняє «правила гри», і представники зодіакальних сузір’їв мають бути готові до змін у життя.

Експерти рекомендують заздалегідь познайомитися з гороскопами та прогнозами, щоб вибрати правильну тактику і не упустити свого щастя. крім того, Знакам Зодіаку знадобляться і девізи, завдяки яким буде простіше налаштуватися на хвилю позитиву і набути щастя.

Овен

«Навіть дракони можуть бути білими і пухнастими». Яскраві представники Вогню в новому році зіткнуться з енергетикою Чорного Кролика, який не поєднується з темпераментом Овнів. Незважаючи на це представники Знаку зможуть знайти своє щастя і залучити позитивні зміни. Секрет успіху простий: ніколи не пізно змінюватися на краще, а значить, контролювати свої емоції зможуть навіть найімпульсивніші представники сузір’я.

Телець

«Навіть під час качки можна твердо стояти на ногах». Новий 2023 буде досить хвилюючим для Тельців. Емоції будуть частими супутниками, тому їх потрібно взяти під контроль і не позбавляти себе шансу на щастя. Представникам Знаку не потрібно змінювати себе і свій світогляд: досить просто заспокоїтися і звертати менше уваги на дрібні проблеми.

Близнюки

«Іноді найкращий співрозмовник — власна інтуїція». Яскравим і харизматичним Близнюкам не завадить вміння чути свій внутрішній голос. У 2023 році важливо довіряти собі і не ігнорувати інтуїції, щоб не поступитися в кроці від перемоги. Прості вправи допоможуть зосередитися на власних інтересах, визначитися з вибором напряму і нікому не дозволяти керувати собою.

Рак

«Ніколи не пізно навчитися чогось нового». Для Раків 2023 рік буде часом змін, здатних змінити життя на краще. Новий покровитель з енергетики чудово поєднується з характером представників сузір’я, а значить, удача не відвернеться. Частка терпіння, відповідальність і винахідливість дозволять залучити в життя важливі події, а також хороших ділових партнерів.

Лев

«Щасливе життя не потребує доопрацювань». У новому 2023 році представникам Знаку важливо пам’ятати про те, що щастя неможливо купити чи обміняти. Левам важливо пам’ятати про те, що жодні подвиги не замінять затишних вечірніх посиденьок, розмов по душах і можливості довіритися близьким. Щирість, вміння вбудовувати стосунки із сім’єю та маленькі радості скрасять цей рік і допоможуть вирішити тимчасові труднощі.

Діва

“Успіх вимагає планування”. Діви зможуть досягти запаморочливих успіхів у новому році, якщо дотримуватимуться складених заздалегідь планів. Вміння не вибиватися з графіка, розподіляти сили і відмовлятися від потурання миттєвим примхам дозволять швидко зійти на новий щабель успіху. Відпочинок, безумовно, буде потрібен, і представникам сузір’я важливо виділити час для того, щоб заповнити запас сил.

Терези

«Упевненість — найкращий спосіб залучити удачу». 2023 рік буде не найпростішим для Терезів, і справа не в тому, що новий покровитель не буде досить прихильний. Багато представників сузір’я часто сумніваються в собі, бояться прийняти відповідальні рішення і згорнути з вторженої дороги. Зараз настає час для того, щоб повірити в себе і сили, поставити собі за мету і йти до неї, спираючись на внутрішнє почуття впевненості.

Скорпіон

«Успіх приходить до тих, хто до нього прагне». Скорпіонам у новому році варто більше часу приділяти вправам з вихованню сили волі. У 2023 немає місця для прокрастинації — справи, які можна виконати сьогодні, немає сенсу відкладати на завтра. В іншому випадку перспективні можливості підуть до конкурентів, залишивши представників Знаку з гірким почуттям жалю.

Стрілець

«Не буває двох правд— одна з них виявиться брехнею». Стрільцям у новому році варто більше часу приділяти чесності і вимагати від оточення відповідності. У 2023 не потрібно поспішати події — їх потрібно аналізувати, складати плани і якнайменше поширюватися про свої задуми. Чесність та вміння об’єктивно оцінювати ситуації не раз виручать представників сузір’я.

Козеріг

«Віра в краще і оптимізм творять чудеса». Козерогам 2023 рік навряд чи здасться простим і невимушеним. Представникам Знаку доведеться відстоювати свою думку, знаходити компромісні рішення, відмовлятися від спілкування з деякими людьми і змінювати власний світогляд. Щоб щастя не змусило себе чекати, важливо налаштуватися на хвилю позитиву і вірити в себе.

Водолій

«Немає страшнішого звіра, ніж необґрунтований страх». Саме такий девіз буде доречним представникам цього сузір’я. Водоліям не варто боятися чогось нового та незвіданого. Допитливий розум, вміння організувати себе і джерело нових ідей, що не виснажується, — те, що потрібно для підкорення нових вершин і залучення нових змін. Головне — оточити себе однодумцями та людьми, здатними підтримати у скрутну хвилину.

Риби

«Кидатися у вир із головою — це як пхати руку в ящик зі скорпіонами». Рибам у 2023 році не варто поринати в емоції з головою. Новий покровитель вимагатиме відповідальності, уважності та працездатності. Представникам Знаку важливо усвідомлювати дії дотримуватися плану і не потурати миттєвим примхам. Діяти важливо з повним усвідомленням своєї правоти.

You cannot copy content of this page