fbpx

Яким знакам зірки Зодіаку обіцяють поїздки та переїзди у лютому 2023

Останній місяць зими 2022−2023 розпочався, тож пора дізнатися, що готують зірки для представників різних знаків Зодіаку на лютий.

Овен – Другий місяць року готує для Овнів незліченну кількість пригод, тож нудьгувати не доведеться. Доведеться, навпаки, багато їздити, переміщуватися (у межах міста та, можливо, між містами). Найближчим часом ваше життя буде нагадувати калейдоскоп різноманітних подій з регулярною зміною декорацій.

Близнюки – Життя буде відбуватися на шаленій швидкості: події, поїздки, спілкування, нові знайомства та домовленості. Часу на «заземлитися і подумати» поки немає, але можливо, наразі вам це і не потрібно? Варто відпустити на деякий час своє довгострокове планування і спробувати насолоджуватися «тут і зараз».

Скорпіон – Початок місяця принесе зміни у звичне життя Скорпіонів. Ймовірно, доведеться розв’язувати питання, пов’язані із нерухомістю — купівля, оренда, продаж чи може ремонт. Можливо, доведеться кудись переїхати. Мова може йти як про сусідню вулицю так і інший кінець міста. Можливо, ці переміщення будуть пов’язані з роботою.

You cannot copy content of this page