fbpx

Яким Знакам Зодіаку в жовтні пощастить в коханні: з 7 жовтня Венера в Стрільці

Венера увійде в знак Стрільця, покровителем якого є Юпітер, період, коли Венера буде перебувати у нього «в гостях», обіцяє багато цікавих подій.

Транзит принесе обстановці якусь подвійність і розгалуженість, на мить може здатися, що однозначні рішення і судження в цей період просто перестають існувати.

Таке розташування планет дає багато перспектив тим, хто любить дізнаватися щось нове. Час для того, щоб осягнути нові знання і навички, дуже вдалий.

Що ж принесе Венера в Стрільці знакам Зодіаку?

Овен

У Овна настає життєвий період, наповнений таїнством і інтимністю. На першому плані опиняться особисті відносини, на відміну від багатьох інших знаків Зодіаку, у Овна вони не будуть «тріщати по швах».

Телець

Тельці випробують на собі бажання неймовірною соціальної активності. Бажання спілкуватися з людьми і подобатися всім навколо буде настільки сильним, що затьмарить всі інші прагнення і подарує чимало радості.

Близнюки

Якщо Близнюкам випав шанс в цей період укласти шлюб або переїхати з сім’єю в новий будинок, їм обов’язково варто скористатися. Кращого часу для побудови міцної сім’ї та набуття затишного будинку уявити складно.

Рак

Транзит Венери принесе Ракам можливості нових знайомств і радість від здобуття нових однодумців. Відправляйтеся в подорож і обов’язково познайомтеся з людьми в новому для себе місті або країні.

Лев

Для Левів, які давно перебувають у пошуках нових міцних відносин, теж наступає плідний період. У них є всі шанси зустріти рідну душу, відносини будуть гармонійними і перспективними.

Діва

Якщо до цього моменту в особистому житті Дів були протиріччя та непорозуміння, то вони, нарешті, наладяться. Настане довгоочікувана гармонія, яка триватиме настільки довго, наскільки ви докладете для цього зусилля.

Терези

Представників цього знаку Зодіаку теж очікують нові знайомства і відносини, але не в особистому житті, а на роботі. Доля зведе з людьми, з якими буде приємно працювати, а підвищення зарплати стане приємним бонусом.

Скорпіон

Нові романтичні знайомства, побачення з «предметом» обожнювання або затишні сімейні вечори з партнером стануть найрадіснішими моментами для Скорпіона. Якщо займаєтеся творчістю, йому теж варто приділити час.

Стрілець

Транзит Венери принесе Стрільцям мир та взаєморозуміння в відносинах з близькими людьми. Якщо до цього в сім’ї були сварки і розбіжності, то зараз вони надовго залишать ваш будинок, в ньому запанують гармонія і спокій.

Козоріг

У поле зору Козорога може з’явитися новий «предмет» обожнювання. Такий розвиток подій найбільш ймовірний для тих представників знаку Зодіаку, які збираються відправитися в подорож.

Водолій

Для Водолія транзит Венери буде враховано в зміцненні фінансового становища. Якщо на цей період заплановані важливі угоди, то вони обов’язково пройдуть успішно і принесуть великий прибуток.

Риби

Риб не покидатиме відчуття натхненності і романтики. Творчі люди відчують довгоочікуваний прилив натхнення, період для вибудовування особистих відносин теж дуже підходящий.

Related Post

Гороскоп на 20 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 20 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 20.09.2021 року для кожного знака Зодіаку Гороскоп на 20 вересня 2021 року Овен День сприятливий для спілкування, нових знайомств, встановлення ділових контактів, розв’язання побутових проблем. Життєвий потенціал,

2-ом знакам Зодіаку зірки пророкують гарне фінаснове становище в останій тиждень липня 2-ом знакам Зодіаку зірки пророкують гарне фінаснове становище в останій тиждень липня 

Монети та банкноти будуть самі плисти в руки представників цих сузір’їв Представники 2-ох сузір’їв зможуть набити свої кишені купюрами завдяки положенням Сонця і Сатурна. У них на руках будуть усі

3-и знаки зодіаку, у яких точно здійсняться мрії у листопаді 20213-и знаки зодіаку, у яких точно здійсняться мрії у листопаді 2021

Скоріше дивиться, чи посміхнулися зірки вашому знаку зодіаку в листопаді. Листопад цього року не буде простим місяцем практично для жодного знаку зодіаку. Всім варто взяти себе в руки і бути