fbpx

Якими чоловіками стають різні Знаки Зодіаку

Якими чоловіками стають різні Знаки Зодіаку

Любов незбагненна, і на піку емоцій можна прийняти не зовсім вірне рішення. Відносини – це чудово, але шлюб – надовго і всерйоз.

Як обрати чоловіка правильно, щоб він підходив вам як чоловік і став хорошим батьком – розповідають астрологи.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж вийти заміж: пішла покликом серця, закохалася, створила сім’ю. Але не все так просто.

Багато жінок стурбовані питанням: «Як вибрати гідного чоловіка?» Поза всякими сумнівами, на першому місці повинна бути любов. Але є ще ряд важливих моментів, які не можна ігнорувати. Як проявить себе той чи інший чоловік в шлюбі? З’ясувати це можна за допомогою астрології.

Чоловік-Овен: хороший коханець і захисник

Овен в шлюбі – люблячий чоловік, чуйний коханець і відмінний батько. Любить перебільшувати свої успіхи, управляти жінкою, приймати рішення за двох. Через його імпульсивність часто можуть виникати конфлікти.

Але астрологи не радять з ним сперечатися – Овен різко вибухає і швидко остигає, і йому потрібен час від часу давати випустити пар. У гніві він вас не почує і навіть може зачепити за живе.

Мир і гармонія в родині залежать від чуйності, спокою і любові жінки. Однак немає ніяких гарантій, що Овен збереже подружню вірність, оскільки вважається влюбливим Знаком.

Чоловік-Телець: господарський і вірний чоловік

Телець процвітає в шлюбі, адже він практичний романтик. З ним затишно і вдома, і в подорожі. Він миролюбний, але не виносить критики, недомовленостей і затяжних сварок. Рідкісний власник своєї дружини, але компенсує це любов’ю, турботою, увагою.

Відразу відчуває дисгармонію у стосунках і поспішає все виправити. Але він ніколи не пробачить зраду. Телець відчуває муки ревнощів, і якщо його побоювання підтверджуються, то він не відчуває жодних кордонів і може впасти в депресію.

Чоловік-Близнюки: нерозбірливий донжуан

Енергійний і волелюбний представник Близнюки зачаровують з першого погляду, легко йде на контакт, захоплює в свій полон. Наполегливий, відразу говорить про любов і поспішно робить пропозицію.

Однак це холоднокровний Знак, захоплива натура штовхає його на пошуки нових почуттів і відносин. Бажання випробувати нове часто веде Близнюків в іншу сторону. Тому в молодості він буває нерозбірливий, а в зрілості вступає в повторний шлюб. Маючи широкий погляд на речі, легко прощається і переключається на нову мету.

Чоловік-Рак: загадковий чоловік

У шлюбі Рак відданий, але не забуває про себе і свої бажання. Може звабити багатьох, але любити буде завжди одну. Віддає перевагу зробити перший крок до зближення, щоб після віддати всю ініціативу в руки більш розкутої партнерки.

Сприйнятливий до краси, але занадто сором’язливий, щоб в цьому зізнатися. Здатний прораховувати і інтуїтивно вгадувати найкоротший шлях до мети. Але за всім удаваним фасадом чарівності, наївності і чуттєвості прихований марнославний чоловік, який егоїстичний в своїх проявах. Він не створений для шлюбу, оскільки не прагне полюбити когось так само сильно, як любить себе.

Чоловік-Лев: щедрий і пристрасний чоловік

Чоловік-Лев всім своїм виглядом показує владу і гордість, що магнетичним чином притягує представниць прекрасної статі. Має схильність до красивих жінок, і закохавшись, швидко переходить від слів до справи.

Не терпить відмови, наполегливий і завжди добивається свого. Лев – лідер в родині, який нескінченно відданий тій, кого любить. Він буде захищати і підтримувати свою жінку, красиво залицятися і оточувати кохану розкішшю.

Чоловік-Діва: практичний і надійний партнер

Чоловік-Діва не поспішає одружуватися. Лише пройшовши разом з коханою всі випробування, він буде готовий розділити з нею все своє життя. У шлюбі вимагає від дружини, дітей і домашніх тварин дисципліни і повного порядку в усьому.

Готовий віддати всього себе, за умови, що кохана буде ніжна до нього. Прагне забезпечувати сім’ю, що робить його кращим кандидатом на роль ідеального і відданого чоловіка. Зрада коханої може поміняти його характер, і бажання любові перетвориться в бажання помсти.

Чоловік-Терези: люблячий чоловік і хороший батько

Чоловік-Терези – ідеальний кандидат для шлюбу. Для своєї дружини стане найкращим чоловіком, який буде її забезпечувати, створювати і підтримувати в родині атмосферу згоди і гармонії.

Прагне до стабільності, тому рідко розлучається. У шлюбі більше стурбований духовною стороною життя, тому часті прохання про пестощі і близькості можуть його напружувати. Шукає собі жінку, з якою йому не доведеться грати роль пекучого коханця.

Чоловік-Скорпіон: пристрасний і чуттєвий партнер

Скорпіон вибирає супутницю осмислено. Готовий охороняти і забезпечувати свою сім’ю, але часом буває занадто категоричний. Дуже пристрасний і влюбливий чоловік, але ніколи не допустить, щоб швидкоплинний потяг зруйнував шлюб, і одружившись, навіть не подумає про розлучення.

Єдина проблема, з якою доведеться зіткнутися жінці, яка закохалася в Скорпіона, – його фізичний «голод». Скорпіону необхідна близькість, щоб жити і працювати на благо сім’ї. Якщо дружина це розуміє, то він буде готовий заради неї на все. В іншому випадку можуть бути проблеми з мотивацією, а також несподівані і неконтрольовані спалахи поведінки.

Чоловік-Стрілець: влюбливий авантюрист

За життя Стрілець – це шукач пригод і насолод. Жінку він вибирає яскраву і незвичайну. Потрапивши під його вплив, потрібно пам’ятати, що Стрілець може зникнути так само швидко, як з’явився.

Ним керує дух авантюризму і бажання експериментів. Закохуючись, він свято вірить у вищу любов, дарує себе, але незабаром ніжні відносини розбиваються об побут. Одружується, коли приходить до висновку, що дружина може стати ідеальною коханкою і найкращим другом. Стрілець стане благородним романтиком, якщо кохана зможе забезпечити йому мотивацію.

Чоловік-Козоріг: чесний і надійний чоловік

Жінки, які тяжіють до стабільної і спокійного сімейного життя, вибирають собі у чоловіка Козорога. Він простий у спілкуванні, чесний по відношенню до коханої і вірний їй. Не схильний відчувати сильні почуття, але якщо любить, то без залишку.

Прагне до будинку, дружини, комфорту, затишку і стабільності. Якщо Козоріг покликав заміж, значить, він завжди буде зберігати вірність і навряд чи піде до іншої, тому що чітко оцінює можливі збитки. Віддає перевагу сублімувати фізичну енергію не в адюльтери, а в подоланні власних комплексів, страхів і пороків.

Чоловік-Водолій: волелюбний і відданий чоловік

Серед Водоліїв можна знайти багато однолюбів, незважаючи на їх вітряну і влюбливу природу. Якщо він полюбив, то буде до кінця вірний одній жінці. Водолій забезпечить дружину, допоможе її сім’ї, завжди знайде спосіб заробити і порадувати кохану.

Він буде любити дружину, довіряти їй і ніколи не змусить змінюватися. Однак якщо жінка захоче «прив’язати його до себе», Водолій може залишити сім’ю. Життя в золотій клітці для нього – найстрашніший кошмар.

Чоловік-риби: чуттєвий і романтичний партнер

Чоловік-риби закохується платонічно, тому часто плекає свої почуття на самоті. Здатний відчувати вищий прояв любові. Ідеалізує партнерку, вважає свою жінку музою, намагається полюбити всі її недоліки. Його чуттєвість зводить жінок з розуму.

Однак він – не завойовник і не стане боротися проти іншого суперника, він принесе себе в жертву заради щастя коханої. Шлюб з чоловіком-Рибою може бути і раєм, і пеклом. Його душа тріпоче і болить, не знаходячи гармонії в цьому суворому світі. Потребує чуттєвої жінки, готової наповнити його життя змістом.

You cannot copy content of this page