fbpx
Цей день Гороскоп Якими чоловіками стають різні Знаки Зодіаку

Якими чоловіками стають різні Знаки Зодіаку

Якими чоловіками стають різні Знаки Зодіаку

Любов незбагненна, і на піку емоцій можна прийняти не зовсім вірне рішення. Відносини – це чудово, але шлюб – надовго і всерйоз.

Як обрати чоловіка правильно, щоб він підходив вам як чоловік і став хорошим батьком – розповідають астрологи.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж вийти заміж: пішла покликом серця, закохалася, створила сім’ю. Але не все так просто.

Багато жінок стурбовані питанням: «Як вибрати гідного чоловіка?» Поза всякими сумнівами, на першому місці повинна бути любов. Але є ще ряд важливих моментів, які не можна ігнорувати. Як проявить себе той чи інший чоловік в шлюбі? З’ясувати це можна за допомогою астрології.

Чоловік-Овен: хороший коханець і захисник

Овен в шлюбі – люблячий чоловік, чуйний коханець і відмінний батько. Любить перебільшувати свої успіхи, управляти жінкою, приймати рішення за двох. Через його імпульсивність часто можуть виникати конфлікти.

Але астрологи не радять з ним сперечатися – Овен різко вибухає і швидко остигає, і йому потрібен час від часу давати випустити пар. У гніві він вас не почує і навіть може зачепити за живе.

Мир і гармонія в родині залежать від чуйності, спокою і любові жінки. Однак немає ніяких гарантій, що Овен збереже подружню вірність, оскільки вважається влюбливим Знаком.

Чоловік-Телець: господарський і вірний чоловік

Телець процвітає в шлюбі, адже він практичний романтик. З ним затишно і вдома, і в подорожі. Він миролюбний, але не виносить критики, недомовленостей і затяжних сварок. Рідкісний власник своєї дружини, але компенсує це любов’ю, турботою, увагою.

Відразу відчуває дисгармонію у стосунках і поспішає все виправити. Але він ніколи не пробачить зраду. Телець відчуває муки ревнощів, і якщо його побоювання підтверджуються, то він не відчуває жодних кордонів і може впасти в депресію.

Чоловік-Близнюки: нерозбірливий донжуан

Енергійний і волелюбний представник Близнюки зачаровують з першого погляду, легко йде на контакт, захоплює в свій полон. Наполегливий, відразу говорить про любов і поспішно робить пропозицію.

Однак це холоднокровний Знак, захоплива натура штовхає його на пошуки нових почуттів і відносин. Бажання випробувати нове часто веде Близнюків в іншу сторону. Тому в молодості він буває нерозбірливий, а в зрілості вступає в повторний шлюб. Маючи широкий погляд на речі, легко прощається і переключається на нову мету.

Чоловік-Рак: загадковий чоловік

У шлюбі Рак відданий, але не забуває про себе і свої бажання. Може звабити багатьох, але любити буде завжди одну. Віддає перевагу зробити перший крок до зближення, щоб після віддати всю ініціативу в руки більш розкутої партнерки.

Сприйнятливий до краси, але занадто сором’язливий, щоб в цьому зізнатися. Здатний прораховувати і інтуїтивно вгадувати найкоротший шлях до мети. Але за всім удаваним фасадом чарівності, наївності і чуттєвості прихований марнославний чоловік, який егоїстичний в своїх проявах. Він не створений для шлюбу, оскільки не прагне полюбити когось так само сильно, як любить себе.

Чоловік-Лев: щедрий і пристрасний чоловік

Чоловік-Лев всім своїм виглядом показує владу і гордість, що магнетичним чином притягує представниць прекрасної статі. Має схильність до красивих жінок, і закохавшись, швидко переходить від слів до справи.

Не терпить відмови, наполегливий і завжди добивається свого. Лев – лідер в родині, який нескінченно відданий тій, кого любить. Він буде захищати і підтримувати свою жінку, красиво залицятися і оточувати кохану розкішшю.

Чоловік-Діва: практичний і надійний партнер

Чоловік-Діва не поспішає одружуватися. Лише пройшовши разом з коханою всі випробування, він буде готовий розділити з нею все своє життя. У шлюбі вимагає від дружини, дітей і домашніх тварин дисципліни і повного порядку в усьому.

Готовий віддати всього себе, за умови, що кохана буде ніжна до нього. Прагне забезпечувати сім’ю, що робить його кращим кандидатом на роль ідеального і відданого чоловіка. Зрада коханої може поміняти його характер, і бажання любові перетвориться в бажання помсти.

Чоловік-Терези: люблячий чоловік і хороший батько

Чоловік-Терези – ідеальний кандидат для шлюбу. Для своєї дружини стане найкращим чоловіком, який буде її забезпечувати, створювати і підтримувати в родині атмосферу згоди і гармонії.

Прагне до стабільності, тому рідко розлучається. У шлюбі більше стурбований духовною стороною життя, тому часті прохання про пестощі і близькості можуть його напружувати. Шукає собі жінку, з якою йому не доведеться грати роль пекучого коханця.

Чоловік-Скорпіон: пристрасний і чуттєвий партнер

Скорпіон вибирає супутницю осмислено. Готовий охороняти і забезпечувати свою сім’ю, але часом буває занадто категоричний. Дуже пристрасний і влюбливий чоловік, але ніколи не допустить, щоб швидкоплинний потяг зруйнував шлюб, і одружившись, навіть не подумає про розлучення.

Єдина проблема, з якою доведеться зіткнутися жінці, яка закохалася в Скорпіона, – його фізичний «голод». Скорпіону необхідна близькість, щоб жити і працювати на благо сім’ї. Якщо дружина це розуміє, то він буде готовий заради неї на все. В іншому випадку можуть бути проблеми з мотивацією, а також несподівані і неконтрольовані спалахи поведінки.

Чоловік-Стрілець: влюбливий авантюрист

За життя Стрілець – це шукач пригод і насолод. Жінку він вибирає яскраву і незвичайну. Потрапивши під його вплив, потрібно пам’ятати, що Стрілець може зникнути так само швидко, як з’явився.

Ним керує дух авантюризму і бажання експериментів. Закохуючись, він свято вірить у вищу любов, дарує себе, але незабаром ніжні відносини розбиваються об побут. Одружується, коли приходить до висновку, що дружина може стати ідеальною коханкою і найкращим другом. Стрілець стане благородним романтиком, якщо кохана зможе забезпечити йому мотивацію.

Чоловік-Козоріг: чесний і надійний чоловік

Жінки, які тяжіють до стабільної і спокійного сімейного життя, вибирають собі у чоловіка Козорога. Він простий у спілкуванні, чесний по відношенню до коханої і вірний їй. Не схильний відчувати сильні почуття, але якщо любить, то без залишку.

Прагне до будинку, дружини, комфорту, затишку і стабільності. Якщо Козоріг покликав заміж, значить, він завжди буде зберігати вірність і навряд чи піде до іншої, тому що чітко оцінює можливі збитки. Віддає перевагу сублімувати фізичну енергію не в адюльтери, а в подоланні власних комплексів, страхів і пороків.

Чоловік-Водолій: волелюбний і відданий чоловік

Серед Водоліїв можна знайти багато однолюбів, незважаючи на їх вітряну і влюбливу природу. Якщо він полюбив, то буде до кінця вірний одній жінці. Водолій забезпечить дружину, допоможе її сім’ї, завжди знайде спосіб заробити і порадувати кохану.

Він буде любити дружину, довіряти їй і ніколи не змусить змінюватися. Однак якщо жінка захоче «прив’язати його до себе», Водолій може залишити сім’ю. Життя в золотій клітці для нього – найстрашніший кошмар.

Чоловік-риби: чуттєвий і романтичний партнер

Чоловік-риби закохується платонічно, тому часто плекає свої почуття на самоті. Здатний відчувати вищий прояв любові. Ідеалізує партнерку, вважає свою жінку музою, намагається полюбити всі її недоліки. Його чуттєвість зводить жінок з розуму.

Однак він – не завойовник і не стане боротися проти іншого суперника, він принесе себе в жертву заради щастя коханої. Шлюб з чоловіком-Рибою може бути і раєм, і пеклом. Його душа тріпоче і болить, не знаходячи гармонії в цьому суворому світі. Потребує чуттєвої жінки, готової наповнити його життя змістом.

Related Post

3-и знаки зодіаку отримають від Всесвіту захист та вдачу з 8 травня3-и знаки зодіаку отримають від Всесвіту захист та вдачу з 8 травня

Представникам цих сузір’їв Всесвіт надасть максимальну підтримку у всіх починаннях. Астрологи визначили знаки зодіаку, які матимуть потужний заряд щастя вже з 8 травня. На нову вертикаль бажань вийдуть представники одразу

Відразу 4 знаки очікує фінансове благополуччя найближчими днямиВідразу 4 знаки очікує фінансове благополуччя найближчими днями

Максимально забезпечене життя чекає на представників цих сузір’їв дуже скоро. Астрологи позначили знаки зодіаку, яких завалить купа великих хрумких купюр у найближчі 2 дні. Новий фінансовий щит заслонить представників одразу

3 знаки зодіаку отримають справжні подарунки від Всесвіту найближчими днями3 знаки зодіаку отримають справжні подарунки від Всесвіту найближчими днями

Представники цих сузір’їв отримають справжні подарунки від Всесвіту, які давно заслужили Астрологи назвали знаки зодіаку, у житті яких з 18 до 23 лютого припиниться чорна смуга невдач. Представники трьох сузір’їв