fbpx

Юпітер у Тельці з 16 травня 2023 року: рекомендації Анжели Перл на наступний рік

Планета щастя, достатку та сюрпризів Юпітер змінює Знак, переходячи в сузір’я Тельця. Про те, як зміниться життя Знаків Зодіаку, що принесе цю подію протягом року, розповість відомий астролог Анжела Перл.

Юпітер змінює енергетику простору, обіцяючи всім представникам Знаків Зодіаку зміни на краще. Його переміщення із сузір’я Овна на знак Тельця відбуватиметься з 16 на 17 травня на цілий рік. Експерти рекомендують прислухатися до порад астролога, щоб не проґавити нових можливостей, змінити життя на краще без турбот і турбот.

Овен

Юпітер входить до другого будинку гороскопа, який відповідає за гроші. Представники Знаку зможуть звільнитися від проблем та сумнівів, розпочати шлях до щастя та розвиватися, у тому числі у міжнародній сфері. Не виключено, що Овни переїжджатимуть до іншої країни, щоб розпочати свій бізнес чи пройти навчання для розвитку своєї справи. Астролог рекомендує сміливо дивитися в майбутнє, займатися саморозвитком, щоб не прогаяти нових перспектив, а також займатися своїм здоров’ям.

Телець

Юпітер у першому будинку гороскопу буває раз на 12 років, а отже, Тельці зможуть змінити життя на краще. Це і позитивні зміни в особистому житті, і можливість розвитку бізнесу, і обидві самопочуття. Астролог рекомендує Тельцям брати від життя все та не боятися нових пропозицій. Цей рік буде позитивним і перспективним, зазначає, представники сузір’я зможуть розширити горизонти та з легкістю здобути успіх. Тільці зможуть завоювати популярність, підвищити самооцінку та здобути незалежність.

Близнюки

Юпітер входить до 12-го будинку гороскопу, який відповідає за підготовку до змін. Астролог рекомендує представникам сузір’я розпочати підготовку, щоб набути впевненості і легко залучити до життя позитивні зміни. Близнюки зможуть отримати подарунки долі, переїхати на нове місце проживання, змінити статус та кардинально змінити спосіб життя. Цей рік буде часом підготовки, коли з’явиться можливість спробувати себе в чомусь новому та підтягнути необхідні знання.

Рак

Юпітер у 11 будинку гороскопу дає можливість змінити майбутнє, здобути незалежність, змінити роботу, відкрити чи розширити бізнес. Раки повинні бути готові до розширення та нововведень, які допоможуть отримати щастя та надійну допомогу. Також на представників сузір’я чекають доленосні зустрічі, коли завдяки новим знайомствам вдасться знайти щастя і впоратися з будь-якими труднощами. Не виключені і доленосні зустрічі самотніх сердець, які давно чекали на зміни в особистому житті.

Лев

Юпітер входить до 10-го будинку гороскопу, і Леви можуть розраховувати на позитивні зміни в особистому житті. На представників сузір’я чекають чудові можливості, які можуть стати початком нового етапу. Це і бізнес, і кар’єра, і можливість перетворити хобі на додаткове джерело прибутку. Астролог рекомендує не упускати наданих можливостей, підвищувати свою кваліфікацію та не нехтувати навчанням. Також Львів чекає на зміну статусу, завдяки чому вдасться кардинально змінити життя.

Діва

Юпітер входить у дев’ятий будинок гороскопу, отже, починається час змін, що з зміною місця проживання. Найближчим часом Діви зможуть здобути незалежність та стабільність, здійснити мрію та здобути особистий комфорт. Не виключено, що представники цього сузір’я зможуть переїхати в іншу країну або на якийсь час змінити місце проживання. Астролог рекомендує не відмовлятися від нових можливостей, щоб пізніше не шкодувати про втрачені перспективи.

Терези

Юпітер у восьмому будинку гороскопу відповідає за фінанси. Терезам астролог рекомендує бути обережними, щоб унеможливити неприємності через кредити, які можуть стати непідйомними. Представники Знаку, якщо будуть пильні, зможуть змінити фінансове становище на краще, зокрема за рахунок отримання спадщини або загального бюджету з близькими. Енергетика планети дає можливість все розширювати, проте розпоряджатися несподіваним багатством треба розумно.

Скорпіон

Юпітер у 7 будинку гороскопа відповідає за шлюб, кохання та оточення. Це означає, що самотні серця зможуть зустріти другу половинку. Сімейні пари зможуть набути взаєморозуміння або розлучитися через те, що стосунки зжили себе. Скорпіони зможуть також розширити бізнес або розпочати карколомну кар’єру. Цього року доля надаватиме безліч перспективних можливостей, які не можна упускати. Головне — нести відповідальність за свої слова та справи, щоб унеможливити проблеми.

Козеріг

Юпітер входить до п’ятого будинку гороскопу любові та радості. Це означає, що на Козерогов чекають приємні зміни в особистому житті, пов’язані з довгоочікуваним звільненням від самотності. 5 будинок гороскопа – це і творчість, а значить, представникам сузір’я важливо розвивати свої таланти і не боятися заявити про себе. Зараз настає час для активної роботи, щоб показати себе у всій красі, зарекомендувати себе та витягти зі свого хобі нові можливості. Також Козероги мають бути готовими до поповнення в сім’ї.

Водолій

Юпітер у четвертому будинку гороскопу нерухомості починає розширювати можливості. Водолії зможуть придбати нове місце проживання, покращити умови проживання, а також переїхати в інше місто, а також країну. Астролог рекомендує не ігнорувати нових можливостей та не витрачати всі гроші, щоб у певний момент їх вистачило на довгоочікувані зміни. Зміни чекатимуть представників Знаку на кожному кроці, і тут важливо не проґавити нових перспектив.

Риби

Юпітер у третьому будинку гороскопа приковує фокус уваги до спілкування. Риби зможуть розвиватися у діловому середовищі, осягати нові професії, а також розширювати знайомства до співпраці з іншими країнами. Цей рік буде активним і перспективним, а отже доведеться багато спілкуватися, а також не забувати про свій розвиток. Астролог рекомендує не ігнорувати навчання та не боятися нових можливостей, які не лише розширять горизонти, а й допоможуть вирости у фінансах.

You cannot copy content of this page