fbpx

З 1-4 липня самі не прості дні літа для 4 знаків Зодіаку, потрібно набратися терпіння і знати, де бути обережними

Опозиція Марса з Сатурном – один з найбільш несприятливих і жорстких аспектів в астрології. Він дасть безвихідну або кризову ситуацію в житті. На цьому транзиті часто відбуваються події, які потім багато змінюють у світі. Це аспект «переломних моментів».

Природно, що в такі періоди краще не ризикувати, уникати місць скупчення людей, приміщень, з яких важко вийти в разі непередбачуваної ситуації, катастрофи або аварії. Іноді Сатурн не дає можливості змінити місце і становище в кризовій ситуації.

Наприклад, двері під час пожежі виявляються закритими. Через це і з’являється сама можливість розвитку негативного подієвого сценарію. Не виключена ймовірність кризи в керівничій партії, яка може супроводжуватися стратегічними помилками. Опозиція Марса з Сатурном не сприяє укладанню договорів, контрактів, ділових зустрічей з партнерами, посередницької діяльності.

В повітрі з самого початку місяця пахне порохом. Аспект здатний викликати міжнаціональні суперечки. Це дуже неприємний час для військових, політиків і керівників вищої ланки. Але будь-яка людина під впливом цього аспекту може зіткнутися з агресією, хамством, несправедливими звинуваченнями на свою адресу.

В цей час також можливі проблеми з законом і судові розгляди. Цей аспект більшою мірою проявляється на соціальному рівні, а й на людей в різних сферах також впливає. Більшою мірою від нього постраждають Леви, Овни, Козероги й Водолії.

ЛЕВИ 

Ви можете представляти загрозу для свого партнера по шлюбу, а він для вас. І ви, і він будете в цей час агресивні й запальні, а це ніколи не сприяє зміцненню відносин. Стресові ситуації в цей період можуть призвести до нещасних випадків. Відчуття самотності й непосильні навантаження ситуацію не покращують.

ВОДОЛІЇ

В цей час ви не зможете домовитися з партнером, тому що у вас з ним повністю відсутнє взаєморозуміння. Ви будете постійно конфліктувати, і сперечатися через дрібниці. Довіра може бути втрачена повністю. Те ж саме стосується і партнерів по бізнесу. Особливо остерігайтеся опонентів і конкурентів, які під впливом цього аспекту активізуються. Не виключено і судове переслідування.

ОВНИ

Для вас проблеми будуть пов’язані з дітьми. Не виключено, що дитину зможе відсудити і забрати другий батько.

КОЗЕРОГИ Ви будете страждати від нестачі грошей. Може пограбувати кишеньковий злодій в метро, ​​продавець в супермаркеті можуть вас обрахувати, таксист не дасть здачі. Начальник на роботі здатний позбавити вас премії. Не виключено і вимагання з застосуванням сили, а також відмова в кредиті.

У цей час особливо небезпечно проявляти необережність при користуванні колючими й різальними предметами. Високий ризик постраждати від електроприладів, короткого замикання. На цьому аспекті часто розв’язуються конфлікти, і заворушення.

На особистому рівні квадрат особливо несприятливий для Водоліїв і Терезів. Першим слід побоюватися сварок з партнером, другим – банкрутства.

You cannot copy content of this page