fbpx

З 1 грудня буде щастити багатьом Знакам Зодіаку! Прогноз для 12 знаків

Кого і чим потішить Нептун?

НОВІ УСПІХИ ЧЕКАЮТЬ ЗНАКИ ЗОДІАКУ З 1 ГРУДНЯ! ЧИМ ПОРАДУЄ ВАС НЕПТУН?

Нептун, який був ретроградним з 25 червня 2021 року, повертається у прямий рух 1 грудня о 16:22, тому в цей час почнуть прояснятися заплутані ситуації, розплющуватися очі та спадати рожеві окуляри. Ця планета може спотворити ваше сприйняття реальності, тому ви можете когось чи щось ідеалізувати, а в чомусь чи в комусь розчаруватися.

Творчим людям варто очікувати на приплив натхнення, загострення інтуїції та емоційного сприйняття. Зараз найкращий час для того, щоб заглянути у свій внутрішній світ і попрацювати з підсвідомістю. Це ідеальний момент для того, щоб зайнятися медитаціями, візуалізаціями та усвідомленими сновидіннями.

У цей час пророчі сни можуть снитися навіть тим людям, які дуже далекі від езотерики. Нептун опікується художниками, фотографами, візажистами, казкарями, поетами, парфумерами та режисерами. Усіх цих людей поєднує робота з ілюзіями та образами. Також він вподобає програмістам та перекладачам, які оперують символами. Ці люди більшою мірою виявляться у владі змін, які принесе Нептун.

Овни

На вас повернення Нептуна у прямий рух вплине сильно, тому що ця планета знаходиться у дванадцятому полі вашого символічного гороскопу. Зараз настає ідеальний час для творчості та самопізнання.

Телець

Не виключено, що в цей час ви інакше подивитеся на своїх друзів. Можливо, ви припините їх ідеалізувати. Не виключено, що з’явиться якась таємниця, пов’язана з ними.

Близнюки

У цей час проясниться ситуація, пов’язана з вашою професійною та соціальною реалізацією. Керівництво може подивитися на вас іншими очима. Ви можете дізнатися про секрети чоловіка чи батька.

Раки

У вас у грудні настає ідеальний період для освіти, саморозвитку та творчості. Ви можете розширити свої ментальні горизонти. Ви замислитеся про істину та сенс життя. Не виключено, що зможете знайти духовного вчителя.

Леви

Якщо у вас була заплутана ситуація у стосунках із протилежною статтю, повернення Нептуна у прямий рух прояснить цю ситуацію. Також зрозуміліше станеться, що відбувається з вашим здоров’ям, грошима та бізнесом.

Діви

У грудні ви перестанете ідеалізувати свого чоловіка. Будьте обережнішими при підписанні договорів та укладанні угод. Ваші партнери можуть вас обдурити. Не виключені зради з боку близької людини.

Терези

У грудні вам може здатися, що ви захворіли, а насправді це виявиться не так. Можлива і зворотна ситуація, ви почуватиметеся чудово, а насправді занедужаєте. Аналізи або діагноз можуть виявитися невірними. Або, навпаки, ситуація зараз проясниться.

Скорпіони

У грудні 2021 року зірки пророкують вам романтичну закоханість, в яку ви поринете з головою. Будьте обережнішими з будь-якими іграми.

Стрільці

У грудні 2021 ви можете дізнатися про сімейну таємницю або відкрити в собі талант, який вам передався у спадок від роду. Цей час підходить для психології та езотерики.

Козороги

Цього місяця ви зможете дізнатися багато нового. Ви зможете зрозуміти багато речей, які раніше не розуміли. Будьте уважнішими у поїздках, тому що можете заблукати в дорозі.

Водолії

У грудні 2021 року проясниться ситуація з грошима. Ваше матеріальне становище стане стійкішим. Можливо, вам підвищать зарплату або ви знайдете більш високооплачувану роботу.

Риби

У грудні 2021 повернення Нептуна у прямий рух принесе вам ясність щодо себе та власного життєвого шляху.

You cannot copy content of this page