fbpx
Перейти до вмісту

З 1 лютого щасливі зміни у житті знаків зодіаку! Що змінить Молодий місяць у Водолії?

ПРО ЩО МРІЯТИ КОЖНОМУ ЗНАКУ ЗОДІАКУ, ЩОБ ВСЕ ЗБУЛОСЯ?

1 лютого один з найважливіших молодиків – Молодий місяць у Водолії, з якого стартує Рік Тигра за східним календарем і місяць активних оновлень! Зміни, які обіцяє 2022 року, стануть зримими. Стартує дуже багато нововведень. Якісь можуть затримуватися: Меркурій ще п’ять днів буде ретроградним, а значить, будуть погано працювати всі канали передачі інформації, і звістки про те, що щось змінилося, ви отримуватимете із запізненням.

Цікавий нюанс місячного місяця, що починається, – те, що в молодому місяці бере участь Сатурн – планета серйозних намірів. А отже, у цей час добре закладати плани на майбутнє, визначатись із термінами, стратегіями. І якщо ви налаштовані серйозно, Сатурн допомагатиме все виконати. Чим зайнятися на новолуння?

1 лютого чудово підходить для аналізу своїх вчинків, а також складання планів на найближче майбутнє. Це прекрасний час для того, щоб нарешті викинути з дому і з голови весь мотлох.

Немає потреби зациклюватися на колишніх зв’язках, відносинах, прив’язуватися до старих, які втратили свою цінність речей. Відпустивши пережитки минулого, вдасться звільнити місце для нового, корисного, приємного Сформовані цього дня наміри здатні повернути життя на 180°. Доля піднесе низку сприятливих подій, які зроблять людину щасливішою, успішнішою, здоровішою. Потрібно лише впустити зміни у своє життя, дозволити їм статися.

У ЧОМУ МАГІЯ НОВОЛУННЯ У ВОДОЛІЇ?

Водолій пробудить потяг до свободи, знайомства з новими людьми, країнами, культурами. 1 лютого може прийти рішення відвідати інші держави або вивчити їх якимось іншим способом. У Молодик дуже важливо не кидати слів на вітер. Якщо щось обіцяно, потрібно обов’язково це зробити. Безвідповідальність у цей період не вітається. 1 лютого багато хто може знайти приємних співрозмовників серед сторонніх людей.

Також день підходить для спілкування з людьми, які у майбутньому можуть стати рідними. Якщо давно хотілося знайти другу половинку, Молодий місяць у Водолії дасть такий шанс. Місячна енергія додасть сил, відновить енергію та зарядить упевненістю у своїх можливостях. Це вдалий день для будь-яких починань.

Молодий місяць завжди допомагає ворожінням, ритуалам. Можна сміливо загадувати бажання щодо любовної, дохідної сфери. Подібно до зростання Місяця, до людини наближатимуться його заповітні мрії. Сьогодні, в день Молодика, ще не можна нічого оновлювати і міняти. Для цього ще не нагромадилося достатньо енергії.

Сьогодні треба дивитися у майбутнє, будувати плани та мріяти. Дуже важливо не триматись за минуле. Налаштуйтеся на нову сторінку свого життя. Це може бути незатишно, адже те, що у вас є зараз, звичне та знайоме, а попереду чекає повна невідомість та необхідність почати все з нуля.

Дивіться на це позитивно: змінюється весь світ, і ви крокуватимете в ногу з часом. Попереду чекає не «невідомість», а нове та найкраще майбутнє. Кожен знак Зодіаку має свою сферу життя, яка найбільше потребує перезавантаження. І сьогодні вам потрібно мріяти про зміни саме там.

ОВЕН

У вас з’являться друзі. Ви станете учасником нових груп та спільнот, зацікавитеся громадською роботою, візьмете участь у груповому заході.

ТЕЛЕЦЬ

Ви маєте оновлення на роботі – зміна начальства, зміна роботи або професії, новий бізнес або реформування бізнесу, постановка нових ділових цілей.

БЛИЗНЮКИ

Ви розширите знання про світ. На вас чекає поїздка за кордон чи знайомства з іноземцями, вивчення іноземної мови, навчання у сфері соціології чи права, громадська активність.

РАК

У вас зміняться фінансові відносини з людьми та організаціями. Мрійте про те, щоб позбутися боргів, знайти спонсорів, залучити до свого життя людей із грошима.

ЛЕВ

Перезавантаження торкнеться ваших особистих і ділових відносин. Мрійте про те, щоб у цій сфері у вас почалося нове життя – пішли неприємні люди, з’явилася нова важлива людина.

ДІВА

У вас оновиться робота. Поміняється графік, стане більше свободи дій, оновиться обладнання, з’являться нові робочі завдання, новий підробіток. Можливий початок роботи з видалення.

ТЕРЕЗИ

У вас з’являться нові хобі та інтереси. Мрійте про вільний час і про те, як ви його проведете. З’являться ідеї нових творчих проектів та креативу для роботи.

СКОРПІОН

Мрійте про оновлення будинку та в сім’ї – щоб жити самостійно, переїхати, купити житло, зробити сучасний ремонт та начинити будинок електронікою та сучасною технікою.

СТРІЛЕЦЬ

У вас буде змінюватися коло спілкування та те, що вас оточує. Мрійте про знайомства з цікавими людьми, про те, щоб змінилися стосунки з ріднею та сусідами, про поїздки.

КОЗОРІГ

Перезавантаження піде у ваших фінансових справах. Не зациклюйтесь на матеріальному. Вам потрібно освоїти нові підходи до заробляння грошей і виробити нове ставлення до грошей, а не по-старому «збирати добро».

ВОДОЛІЙ

У вас розпочнеться період розквіту. Думайте про те, як зробите все, про що мріяли, як почнуть реалізовуватися ваші найбожевільніші плани, як зміниться ваше місце в суспільстві.

РИБИ

Мрійте про свободу від обмежень – вийти з лікарні, ізоляції, самотності. Навколо з’явиться багато людей, а якщо ви й усамітнюватиметеся, то тому, що самі цього захотіли.