fbpx

З 10 травня ретро меркурій буде заважати! У чому може не повезти вашому знаку зодіаку

10 травня о 11:47 Меркурій розгорнеться у ретроградний рух. Ця дата стане певним рубежем, тому що при цьому Юпітер змінить знак. Меркурій вийде з Близнюків 23 травня і повернеться до Тельця. Через зміну знака ця ретроградність обіцяє бути непростою. Обставини, що складалися до середини травня, можуть змінитися.

Після цього трансформується або зникне в останню декаду місяця те, що сформувалося в другій декаді. Непередбачені обставини, нові умови та зміни у поглядах людей, які залучені до ситуації, призведуть до того, що плани також змінюватимуться.

Тому на цей час краще не планувати нові справи та проекти, а перенести їх на більш сприятливий час. Наприклад, на червень. Ця петля Меркурія зв’яже знаки Тельця та Близнюків, глибоко перезавантажуючи звичайні підходи до фінансової та інформаційної сфери. Планета рухатиметься назад, змушуючи нас повертатися до старих проблем, які доведеться вирішувати.

Овни
Зараз вам доведеться повернутись у ситуацію, пов’язану з фінансами. Можливо, вам доведеться переробляти відповідні документи. Не виключено, що зламається нещодавно куплений телефон або комп’ютер.

Тельці
Можливо, вам доведеться переробити зачіску. Можуть виникнути проблеми з косметичними процедурами, за які доведеться додатково заплатити.

Близнюки
Зараз ви дивитися на речі інакше. Можливо, вам знову доведеться поринути у депресію, щоб розібравшись у собі, вийти з неї остаточно.

Раки
Зараз ви можете дізнатися про якісь таємниці ваших друзів. Це може спричинити сварку або примирення з ними.

Леви
У цей час вашої уваги може вимагати будь-яка проблемна ситуація на роботі, пов’язана з вашими проектами, планами чи ідеями.

Діви
Ретроградний Меркурій змусить вас переосмислити взаємини з керівництвом. Можливо, ваші цілі зміняться.

Терези
Вам доведеться вирішувати проблеми з боргами та позиками. Надалі це дозволить вам збільшити ваші фінансові надходження.

Скорпіони
Наразі можливе з’ясування стосунків із партнерами. Доведеться вирішувати старі проблеми та суперечки, щоб уникнути розлучення.

Стрільці
Вам на роботі доведеться переробляти договори, які буде повернено на доопрацювання. Партнери можуть вимагати повернення боргу.

Козероги
Зараз у вас може відновитися любовний зв’язок із вашим колегою чи підлеглим.

Водолії
Вам, можливо, доведеться повернутись до вирішення квартирного питання. Не виключено, що буде потрібно ремонт житла або його благоустрій.

Риби
Ретро-Меркурій може спровокувати конфлікти із сусідами.

You cannot copy content of this page