fbpx
Перейти до вмісту

З 11 червня додасться енергії у знаків Зодіаку! Марс переходить у знак Лева. Прогноз для кожного на залишок місяця

11 червня Марс переходить з примхливого і схильного настрою знака Рака в яскравий і демонстративний знак Лева.

Життя відразу стане активніше. Стане більше питань де потрібно не розмірковувати, а діяти. Ситуації, в яких потрібно щось зробити, будуть вбирати в себе очі, і ви ні за що не пропустите момент для старту.

Не потрібно довго роздумувати перед тим, як почнете діяти. У вчинках почне цінуватися особиста ініціатива, і не проста, а креативна, з вигадкою і творчим підходом.

Діяти потрібно так, щоб всі побачили й ахнули; деяка іронія і театральність піде вам на користь. В діях потрібно поєднувати запал і завзятість. Це вдалий час для спортивних шоу, пригод, насиченої відпустки.

У діловій сфері час підходить для відкриття ресторанів, казино і розважальних центрів, бізнесу в сфері відпочинку і розваг, боротьби за лідерство.

В особистому житті жінок будуть залучати темпераментні чоловіки, які вміють робити красиві жести, яскраві, помітні й благородні.

У фінансовому житті Марс у Леві проявиться ситуаціями ризику й азарту, інтересом до азартних ігор і ставками на спорт.

ОВЕН

Ви на 100% реалізуєтеся у творчості, спорті та азартних заняттях. Будете енергійно проводити вільний час. Вас будуть залучати не тільки розваги, а й робота з елементом ризику й азарту.

ТЕЛЕЦЬ

У вас стане більш енергійним сімейне життя. Починається відмінний час для роботи на дачі, ремонту і того, щоб привчити домашніх до спорту. Якщо в цей період будуть сімейні сварки, вони будуть яскравими й гучними.

БЛИЗНЮКИ

У вас активізується спілкування з навколишніми, побільшає справ, якими ви займетеся разом з сусідами, родичами й знайомими. Можливі гучні й галасливі сварки в магазинах і транспорті.

РАК

У вас почнеться гарячий час у фінансовому плані – конкуренція, креативні кроки для заробітку, інтенсивна творча робота. Якщо ви жінка, то великий вплив на ваші доходи будуть надавати чоловіки.

ЛЕВ

У вас виростуть активність і пробивна сила. Перед вами стане більше завдань, які вимагають енергійних і артистичних дій. Період вдалий для індивідуальної активності та лідерства в групі.

ДІВА

У вас з’явиться робота, яка потребує усамітнення: на дачі, на природі. Побільшає справ, в які ви вкладаєте сили, але які не видно стороннім. Активізуються таємні вороги. Можливі сварки в Мережі.

ТЕРЕЗИ

Вас чекає енергійна командна робота, участь в колективних яскравих, помітних проектах, командних розвагах, діяльності спільнот та громадських організацій. Можливі сварки з однодумцями через аврали.

СКОРПІОН

У вас починається гарячий період в діловому житті: аврали, боротьба за підвищення, конкуренція, енергійний розвиток розпочатих справ і старт нових проектів, сварки з начальством через те, що всі будуть на нервах.

СТРІЛЕЦЬ

У вас активізуються далекі контакти, з’являться справи з іноземцями, робота за кордоном, поїздка за кордон на змагання, активний відпочинок за кордоном. Можливі сварки й травми далеко від дому.

КОЗОРІГ

Ви будете захищати свої інтереси там, де справа стосується загальних доходів. Можливий розрив фінансових домовленостей, фінансовий ризик, інвестування в чужу авантюру. Підвищений ризик травми й екстремальних ситуацій.

ВОДОЛІЙ

У вас енергійно піде взаємодія з людьми. З’являться люди з цікавими комерційними пропозиціями, і вони будуть напирати на терміновій відповіді, наполегливий залицяльник, конкуренти.

РИБИ

Вам варто зробити своє життя більш спортивним для здоров’я. Потрібно остерігатися опіків і ран, хвороб з високою температурою і швидким протіканням. На роботі буде потрібно працювати швидко, можуть бути аврали.