fbpx

З 11 по 27 червня Меркурій в Близнюках: прогноз для всіх знаків зодіаку 

11 червня 2023 року о 13:26 відбувся перехід планети Меркурій на знак Близнюки, де він затримається до 27 червня 2023 року. У цьому знаку Меркурій розкриє усі свої найкращі якості, дозволить людям успішно займатися справами та проводити переговори.

У цей час ви можете встигнути багато чого, оскільки люди охоче знайомляться і зустрічатимуться, а також буде багато розмов і обговорень. З іншого боку, цей час може бути сприятливим оформлення документів чи проведення вдалих переговорів. 

У цей період очікується збільшення спілкування як у реальному житті, так і у віртуальному просторі. Ми можемо бути відкритішими для нових знайомств та ідей, спілкуватися з іншими людьми стане комфортніше. Також це може бути гарний час для подорожей, особливо для тих, хто шукає нові знання та досвід. 

Цей період може бути сприятливим для навчання, оскільки розумові здібності посиляться, а Меркурій у знаку Близнюків розкриє усі свої найкращі якості. Студенти можуть успішно підготуватися до іспитів, а ті, хто має «хвости», можуть їх успішно закрити. Також цей час підходить для коротких поїздок як з особистих, так і робочих питань, і дорога буде легкою, незалежно від транспорту. 

Люди будуть більш балакучими та доброзичливими, що може допомогти завести нові та корисні знайомства. Однак представникам знаків Лев, Стрілець, Водолій та Близнюки потрібно бути стриманішими, щоб не видати важливу інформацію. У зазначені дні червня також може бути сприятливим часом для оформлення документів, оскільки процес не займе багато часу, а ви можете потрапити до компетентного співробітника.

Люди, чия діяльність пов’язана з торгівлею, літературою та журналістикою, можуть очікувати успіху та додаткового доходу. Однак інтровертам може бути складно впоратися з неспокійною та метушливою атмосферою, і їм може знадобитися час на поодинокі прогулянки та читання книг. 

Овни

Це сприятливий період для навчання та розвитку інтелектуальних здібностей. Ви можете легко встановлювати контакти з іншими людьми, спілкуватися та ділитися своїми думками. 

Тельці

У цей час фокус вашої уваги зміститься на фінансову сферу. Це сприятливий період, щоб покращити своє матеріальне становище, знайти нові джерела прибутку. 

Близнюки

У цей час вам захочеться займатися саморозвитком. Ви можете стати більш активними та енергійними, з’являться нові можливості в особистому та професійному житті. 

Раки

Ваша увага буде спрямована на більш духовні та містичні речі, а також до роботи з власною підсвідомістю. Це підходящий момент для медитації, розслаблення та саморозвитку. 

Леви

Ви станете більш відкриті до нових ідей та готові до експериментів. Це подарує нові можливості для зростання та розвитку, коло друзів та знайомих збільшиться. 

Діви

Меркурій у Близнюках сприятимуть вашому просуванню кар’єрними сходами, отриманню визнання та досягненню поставлених цілей. 

Терези

Цей період підходить для навчання, особливо в галузі філософії, релігії або іноземних мов. Ви можете почуватися більш відкритим для нових ідей та культур, можливі цікаві знайомства та подорожі. 

Скорпіони

У цей період можна знайти нові джерела доходу або отримати спадщину. Однак можливі також фінансові проблеми, особливо пов’язані з боргами чи податками. 

Стрільці

У цей час ваша увага буде прикута до партнерської сфери. Ви можете отримати новини від коханої людини. 

Козероги

У цей час ви станете організованішими та ефективнішими у своїх щоденних справах. 

Водолії

У цей час вас цікавитимуть розваги та флірт. 

Риби

У період, коли Меркурій йтиме Близнюками, вас найбільше цікавитимуть сімейні проблеми. 

You cannot copy content of this page