fbpx

З 11 по 27 липня 2023 року Меркурій у Знаку Лева – прогноз для кожного знака зодіаку

Цього місяця Меркурій аж двічі змінить свій Знак. З 11 по 27 число він перебуватиме в досить непоганої позиції у Леві. Астрологи розповіли, як це вплине на Знаки Зодіаку і на їх життя.

Меркурій – не тільки фінансова планета. Особливо це стосується саме його знаходження у Леві. У цьому Знакі він почувається добре, але його вплив на нас є певною мірою унікальним. Астрологи вважають, що це буде досить важливий період, коли для нас з вами нас з вами відчиняться нові двері. Наше головне завдання—розглянути нові можливості у всьому, що відбувається. Проблемою буде той факт, що події можуть розвиватися вкрай стрімко. З цієї причини слова мають бути обдуманими, а дії рішучими.

Овен

У дій Овнів не завжди є доцільність і обґрунтованість. Це люди, які часто діють за натхненням, натхненням. Їх не можна за це звинувачувати, адже така їхня Вогненна натура. З 11 по 27 число Вогненна стихія дасть про себе знати ще сильніше, але Меркурій допоможе її структурувати і направити в правильне русло.

Важливо говорити людям правду, але найголовніше— навчитися говорити правду самим собі. З високою ймовірністю дана планета допоможе Овнам зрозуміти самих себе і відповісти на найголовніші екзистенційні питання.

Телець

Тельцям варто діяти в звичному для них ритмі, але дивитися в обоє уважніше. Нові можливості з’являтимуться на їхньому шляху досить часто, однак, для їхньої реалізації доведеться постаратися. Всесвіт і Меркурій зокрема не стануть грати в кішки-мишки, діючи загадками і будуючи ребуси. Просто деякі важливі речі будуть трохи прикриті.

Це чудовий час для зміни обстановки та роботи над своєю зовнішністю. Ймовірно, кращого часу для покупки одягу та корекції стилю цього літа вже не буде.

Близнюки

Хто такі Близнюки, якщо не люди, які живуть на повну котушку? Так, вони люблять життя і люблять витрачати час на розваги, але поки Меркурій знаходиться в Леві, краще також пам’ятати про економію грошей. Це не означає, що витрачатися взагалі не можна.

Просто потрібно робити це розумніше. Меркурій у Леві допоможе здійснити найбільш вимушені придбання, причому знайти товари та послуги за великими знижками. Такий «дорослий» шопінг, коли людина займається покупкою товарів першої необхідності — найкращий спосіб підняти собі настрій.

Рак

Раки трохи менше, ніж люди інших Знаків відчують на собі вплив Меркурія, але воно матиме місце — у цьому можна не сумніватися. Якщо нещодавно відкрилися любовні трикутники, Меркурій у Леві допоможе Ракам їх «закрити».

Не буде нічого, що може хоч якось перешкодити Ракам розібратися в своїх почуттях і вивести другу половинку на відверту розмову. Для цього потрібно лише бути добрішим і не намагатися влаштовувати з розмови допит. Людям цього Знака життєво необхідно стати дипломатичними.

Лев

Леви отримають від знаходження Меркурія в їх Знаку масу корисного: мотивацію, сили, харизму. Енергетика, що підживлюється планетою, зробить цих людей розумнішими, дасть їм витримку і вміння знаходити вирішення найскладніших проблем. Також Меркурій у Леві допоможе позбутися ілюзій, що вкрай важливо.

Леви часто витають в хмарах і думають, що вони ідеальні. Енергетика планети спустить їх з небес на землю, але зробить це гранично обережно і м’яко. Леви зрозуміють, що помилялися в чомусь дуже важливому, але виявиться, що вони вчасно зроблять крок назад або вбік.

Діва

Дівам по душі сильний Меркурій, у якому знаку він не знаходився, адже це їхній головний покровитель. Вони стануть краще у всіх сенсах розумніші, харизматичніші, уважніші, сильніші як особистості.

Починається їхній час, в який можна буде починати займатися вкрай важливими і відповідальними справами. Астрологи наполегливо рекомендують витрачати час на те, що не можна відкладати на потім, якщо Діви лінувалися в останній час (це навряд чи, але таке можливо), то планета допоможе їм взяти себе в руки, знайти мотивацію.

Терези

Терезам можна і навіть потрібно буде займатися самоаналізом. Меркурій допоможе цим людям зрозуміти, які були головні помилки найближчих днів і тижнів. Терези зможуть розплющити очі на все, що відбувається, і зрозуміти, де вони їм потрібно підняти, а де «відпустити газ».

При цьому Меркурій навчить їх не впадати в крайності, що також вкрай важливо для людей даного Повітряного Знаку. Терези зможуть займатися чимось одним, причому вибрати це заняття вже 11-12 числа. Вони, швидше за все, розставлять пріоритети, а також зрозуміють, що їм потрібно робити далі по житті.

Скорпіон

Розумні, добрі, мудрі — все це слова. Описують Скорпіонів у найближчі два тижні. Всім тим, хто цього позбавлений, Меркурій допоможе це знайти. На жаль, Скорпіони все одно можуть потрапити в пастку чужого впливу, що відкине їх назад і не дасть зробити жодного кроку вперед.

Потрібно думати своєю головою, а також дуже розумно приймати чужу допомогу, ігноруючи і викидаючи з життя людей, які нав’язують свою точку зору, не даючи Скорпіонам розвивати своє бачення світу, долі та життя. Потрібно бути ближче до приємних і добрих людей.

Стрілець

Стрільцям, як і багатьом іншим людям інших знаків, вдасться знайти кохання і просто завести нові корисні знайомства. Позитивний результат їхніх справ та проектів буде помічений у найближчому майбутньому. Меркурій допоможе всім народженим під керуванням даного Знаку людям з’ясувати, де «собака закопана».

Це період творчого піднесення, який Стрільці зможуть реалізувати на сто відсотків, якщо не лінуватимуться. Меркурій не допоможе їм перевернути лінощі, але направить їх тим шляхом, який найменш деструктивний.

Козеріг

Козерогов перестане дошкуляти купа поганих думок, спровокована Меркурієм у Знаку Рака. У Леві планета стане більш позитивною. Людей даного Знака ніщо не відволікатиме від їхніх справ і турбот.

Вони зможуть вирватися вперед у діловій сфері, а також досягти успіху в любові. Цим людям буде простіше висловлювати свої думки та почуття, що дуже добре, адже раніше з цим у більшості Козерогів, найімовірніше, спостерігалися деякі проблеми. Люди їх краще розумітимуть, відчуватимуть і прийматимуть їхні рішення, якими вони не були.

Водолій

Водоліям варто побоюватися трьох речей: ледарства, зневіри та бездіяльності. Жоден ворог не зможе доставити їм стільки проблем, скільки зможуть доставити ці вади.

Так, іноді ми хочемо повеселитися. Це робити можна і потрібно, але не варто перегинати палицю, веселячись на шкоду фінансам і роботі. Іноді ми смуткуємо, але в цьому немає нічого поганого, якщо ми боремося з цим. Бездіяльність теж буває вимушеною, особливо якщо важливо зачекати на момент і не поспішати. Зараз саме такий час, коли поспіх може бути вкрай неприємним.

Риби

Рибам під час проходження Меркурія через Знак Лева вдасться згорнути гори там, де ще вчора вони зіткнулися з поразкою і просто здалися.

Настає ідеальний час для роботи, для спроб зробити своє життя кращим, приємнішим. Можна зайнятися ремонтом, переїздом, збиранням. Найголовніше — робити те, що хочеться. Обов’язки теж виконувати необхідно, але їх потрібно розбавляти тими справами, які дійсно дарують насолоду. Ще Риб можуть почати хвилювати питання, які раніше їх не турбували зовсім. Не варто цього боятися.

You cannot copy content of this page