fbpx

З 11 жовтня Плутон іде прямо. Ось що виграє кожен знак зодіаку

З 11 жовтня 2023 року Плутон у Козерозі стає директним. Ця планета символізує сферу року, смерті, катастроф та природних лих. Дія кожної планети на наше життя особливо відчувається в періоди її ретроградності.

У цей час сфера, якою вона керує, сповільнюється, виникають труднощі, руйнуються плани, і все йде не так, як задумано.

ДЛЯ ЯКИХ СФЕР БЛАГОДІЙНИЙ РОЗВОРОТ ПЛУТОНУ

Коли Плутон стає директним у Козерозі, це може сигналізувати про можливість вирішення складних ситуацій, а також про успішнішу реалізацію амбітних планів. Цей період може також сприяти перетворенню та зростанню в діловій сфері.

Можуть нарешті вирішитись проблеми з документами, будівництвом, владними структурами. Плутон символізує процеси трансформації та оновлення.

У цей час багато людей можуть зіткнутися з внутрішніми змінами та трансформацією у різних сферах життя. Оскільки Плутон також пов’язаний з глибокими психологічними процесами, багато хто буде цікавитися психологією, духовністю або іншими областями, які дозволять краще зрозуміти себе.

Плутон в астрології також асоціюється із пристрастю та сексуальністю. У цей час у вас може зрости інтерес до інтимних стосунків та глибоких емоційних зв’язків.

У цей час ви можете відчувати, що хочете більшого контролю над своїм життям чи в якихось конкретних галузях. У період, коли Плутон стане директним, ви можете більшою мірою управляти своєю подійністю. Плутон у прямому русі може відкрити вам ваші раніше приховані аспекти особистості або події, які ви раніше недооцінювали.

Цей час може бути придатним для глибокого самоаналізу та роботи над тими аспектами життя, які потребують змін та трансформації. У політичній сфері не виключено можливості сильних змін, пов’язаних з перестановками у владі.

Гостро може відчуватися потреба у реформах та змін у системі управління. Також можливі конфлікти чи напружені ситуації, пов’язані з політичною владою.

ЩО ЗМІНИТЬСЯ У ЖИТТІ ЗНАКІВ ЗОДІЯКУ З 11 ЖОВТНЯ

Овни

Плутон у прямому русі може змінити вашу кар’єру та суспільне становище. Не виключено, що на краще. Можливо, вам доведеться переглянути свої цілі та амбіції.

Тельці

Можливі зміни в галузі вищої освіти, релігійних переконань чи світогляду. Не виключена закордонна подорож.

Близнюки

Плутон у прямому русі може принести вам глибокі трансформації у фінансових та особистих відносинах з іншими людьми.

Раки

Можливі зміни у близьких відносинах. Також Плутон може вплинути на відносини з діловими партнерами.

Леви

У вас можуть відбутися зміни на роботі, також може змінитися ваше самопочуття. Можливо, вам знадобиться більш глибоке дослідження вашого фізичного та психічного стану. Зірки радять звернутися до психолога та пройти медичне обстеження.

Діви

Ваші творчі проекти можуть набути більш глибокого змісту. Можливо, у вас з’являться нові інтереси та романтичні захоплення.

Терези

Плутон може змінити ваше сімейне життя. Не виключено, що у будинку доведеться робити ремонт. Можливе одержання спадщини.

Скорпіони

Можливо, ви вирішите змінити навчальний заклад чи своє коло спілкування.

Стрільці

Директний Плутон може змінити ваше фінансове становище. Можливо, вам доведеться переглянути свої фінансові цінності та ваш бюджет. Ваша самооцінка також може бути змінена.

Козероги

Можливі глибокі трансформації у вашому особистому житті та характері. Ви можете переглянути свій стиль, оновити гардероб або змінити світогляд.

Водолії

Плутон у прямому положенні в дванадцятому будинку може змусити вас глибоко поринути у самоаналіз. Це слушний момент для відвідування психотерапевта.

Риби

У цей час ви можете переглянути свої ідеали та цінності.

You cannot copy content of this page