fbpx

З 11 жовтня ЗМІНИ У ДОЛІ у Знаків Зодіаку!

 З 11 ЖОВТНЯ ЗМІНИ У ДОЛІ У ЗНАКІВ ЗОДІАКУ! САТУРН ЗНОВУ В ПРЯМОМУ РУСІ

Повернення Сатурна до прямого руху 11 жовтня в знаку Водолія не пройде непоміченим! Далека планета є символом суворості, планування, обмежень і закону.

Вона спонукає жити у відповідності зі строгими принципами, уникати ризиків, не вступати в протиріччя з законом. Дуже важлива субординація, причому не тільки на роботі, але і в сімейних відносинах. Варто визначити, як вплине закінчення ретро-фази Сатурна на долю кожного зодіакального знака.

Овен

Для Овна найвідчутнішим вплив Сатурна буде в сфері дружби і роботи. Можливо, у вас зміниться робочий колектив, з’являться нові цікаві друзі, а старі підуть в минуле.

Телець

У житті Тельця спостерігаються серйозні зміни в домашньому статусі, а також в кар’єрі. Можливо, що близькі, нарешті, визнають вашу правоту з того чи іншого питання, а на роботі зміниться посада.

Близнюки

Для Близнюків як ніколи актуальною буде тема підвищення кваліфікації. Отримання нових знань і навичок зараз принесе відмінну віддачу в майбутньому. Можливо, вас чекають несподівані поїздки по робочим або сімейних справах.

Рак

Для Рака зміна курсу Сатурна відіб’ється на фінансовій сфері, причому зміни можуть бути як на користь отримання прибутку, так і в бік несподіваних витрат. Повернення боргів, отримання спадщини та несподівані премії дуже вірогідні.

Лев

Лева засмутить та холодність і безперспективність в особистому житті, яку привнесе Сатурн. Не варто витрачати сили на дрібні справи, зараз важливо зберегти те, що до цього будувалося роками.

Діва

Діви істотно зменшать кількість справ і турбот, залишаться тільки найвідповідальніші. Дотримуйтеся режиму дня, і тоді сил точно вистачить на вирішення всіх поточних проблем.

Терези

Терезам варто приділити першочергову увагу наведенню порядку в сімейних відносинах. Самий відмінний спосіб об’єднатися з близькими людьми – відправитися разом в подорож або насолодитися новими розвагами.

Скорпіон

Скорпіонам Сатурн нагадає про те, як важливо вчасно завершувати раніше початі справи. Якщо ви давно не можете закінчити ремонт або будівництво будинку, поміняти місце проживання, то зараз саме час.

Стрілець

Стрільця чекатимуть раптові зміни і клопоти, про які не замислювалися ще вчора. Несподівана поломка автомобіля, переїзд, прихід в гості далеких родичів – лише деякі варіанти.

Козоріг

Чітке планування і розподіл фінансів позбавить Козорога від багатьох проблем. Сатурн надасть першорядний вплив на матеріальну сферу і, на жаль, в сторону несподіваних і великих витрат.

Водолій

Для Водолія відкриються нові перспективи партнерських відносин, і стосуватися вони будуть як особистої, так і робочої сфери. Будьте готові до того, що доведеться приймати відповідальні рішення.

Риби

У Риб закінчення ретро-фази Сатурна співпаде із закінченням чергового важливого життєвого етапу. Новий буде не менш цікавим і багатим на приємні сюрпризи, особливо в сфері подорожей і особистих відносин.

Related Post

Гороскоп на 1 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 1 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 1 квітня 2021 року Овен Сприятливе розташування зірок дозволить вам проявити свої здібності на різних теренах. Зростають успішність, комунікабельність, швидкість реакції. Інтереси дітей зажадають від вас сьогодні уваги

Гороскоп на 22 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 22 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 22.11.2021 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 22 листопада 2021 року Овен Тенденції цього дня нададуть вам психологічну налаштованість на досягнення мети одним ривком, вольовим імпульсом.

Гороскоп на 29 грудня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 29 грудня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 29 грудня 2020 Овен Будьте енергійні, товариські і доброзичливі. Вас чекають подарунки і приємні сюрпризи. Не сидіть вдома, відвідуйте святкові заходи, де багато музики і веселощів. Також це