fbpx
Перейти до вмісту

З 13 грудня, знаки зодіаку, зловлять хвилю вдачі: Меркурій у Козерозі дасть везіння

З 13 ГРУДНЯ, ЗНАКИ ЗОДІАКУ, ЛОВИТЬ ХВИЛУ УДАЧІ: МЕРКУРІЙ У КОЗОРОГУ ПРИНЕСЕ ВЕЗЕННЯ

Меркурій, який в астрології відповідає за інтелект, поїздки, спілкування, навчання та переміщення, 13 грудня входить до Козорога. У цей час мислення стане більш практичним та прагматичним.

Багато хто ставитиме цілі, намагатиметься досягти більшого, буде думати про кар’єру та матеріальний добробут. Цей час буде особливо вдалим для будівельників, архітекторів, годинникарів, ремонтників, дизайнерів та фотографів.

Овни

Це чудовий час для того, щоб подумати про кар’єру, професійну реалізацію, поставити цілі на майбутнє. Зараз ви можете зустрічатися із родичами здалеку, виховувати прийомних дітей чи поїхати за кордон. Головне, все ретельно спланувати та продумати.

Тельці

У цей час ваша голова буде зайнята пошуками сенсу життя, істини та духовного шляху. Ви можете відправитися в церкву, тому що там вам краще думається. Зараз ви можете вивчати іноземні мови, займатися духовними практиками, багато читати та навчатися.

Близнюки

Зараз Меркурій змусить вас багато думати, як збільшити свої доходи. Можливо, що вам спаде на думку взяти кредит або іпотеку. Але варто добре подумати перш, ніж наважитися на цей крайній захід.

Раки

У грудні вам доведеться шукати компроміси, згладжувати гострі кути, займатися посередництвом та примиренням. Є сенс задуматися про те, щоб знайти партнера для шлюбу, якщо ви ще не одружені.

Леви

Меркурій змусить вас багато думати про свої обов’язки на роботі та вдома. Зараз ви наведете лад у квартирі, в документах та в гаражі. Не виключено, що ви подумаєте про те, щоб купити новий телефон, сісти на дієту або відвідати терапевта.

Діви

Меркурій принесе вам у грудні багато романтичних зустрічей, нових творчих проектів та дорогих подарунків. Всі ділові питання ви вирішуватимете граючи. Вам варто задуматися про те, як привчити дитину дотримуватися порядку дня.

Терези

У грудні 2021 вам доведеться багато думати про будинок, сім’ю та про родичів. Можливо, ви станете чутливішими і вразливішими. У розмові ви будете більше мовчати та слухати співрозмовника, ніж говорити. Не виключено, що ви станете скритнішими.

Скорпіони

Меркурій у Козорозі принесе у ваше життя бажання освоїти якомога більше практичних навичок. Ви можете відправити курси, які дозволять вам це зробити. Це гарний час, щоб спланувати майбутнє, почати вести блог чи щоденник.

Стрільці

У цей час ви багато думатимете про те, як поліпшити своє матеріальне становище. Не виключено, що захочеться зайнятися мистецтвом, торгівлею або знайти партнера для життя. Ви багато будете їздити у справах.

Козороги

Меркурій у вашому знаку змусить вас багато думати про себе та своє самовдосконалення. Також вам доведеться проявляти активність, самостійність та лідерські якості, щоб досягти успіху. Ви можете зайнятися бізнесом, але для цього доведеться багато працювати.

Водолії

У грудні 2021 вам доведеться багато часу провести на самоті, розібратися в собі, зайнятися своїм внутрішнім світом. Не виключено, що вам спаде на думку зайнятися благодійністю, наприклад, підібрати бездомне кошеня або зробити пожертву в притулок.

Риби

У цей час ви багато часу думатимете про родичів, а також про те, як краще провести час за кордоном або на гірському курорті. Ви можете відвідати друзів, зайнятися громадськими справами та взяти участь у флешмобі.