fbpx

З 14 лютого позитивний вітер змін у житті знаків зодіаку! Що принесе меркурій у водолії?

Меркурій входить до Водолія 14 лютого. Ця планета в астрології символізує розумову активність, відповідає за мислення та інтелектуальну діяльність. Також під ним йде будь-яка інформація, документація, спілкування та навчання. Водолій – знак реформаторів, новаторів, громадських організацій, об’єднань, винаходів та інсайтів.

Меркурій у Водолії дарує визволення, спонтанність та нове спілкування. У цей час загострюється інтерес до нових знань, навчання та нової інформації.

Овни

У лютому 2022 року ви будете багато взаємодіяти з оточуючими, виявляючи при цьому свою індивідуальність. У вас може виникнути бажання спланувати все заздалегідь. Не виключено, що ви багато спілкуватиметеся з друзями.

Тельці

Ви цього місяця задумаєтеся про те, як піднятися кар’єрними сходами. Усі ваші думки будуть зайняті вашою роботою. Можливо, ви знайдете можливість пройти курси підвищення кваліфікації, покращити свої професійні навички або знайдете іншу роботу, яка виявиться для вас більш перспективною.

Близнюки

Цього місяця вас хвилюватимуть світоглядні питання. Ви можете заглибитись у філософські чи релігійні теми. Не виключено, що вам захочеться поринути у вивчення іноземних культур чи традицій.

Раки

Цього місяця ви будете думати про те, як розбагатіти. Можливо, вам на думку прийдуть нові нестандартні ідеї щодо цього. Також ви можете розмірковувати над тим, де вам можуть позичити гроші на ваші проекти. Можливо, зараз ви також зацікавитеся магією чи езотерикою.

Леви

Цього місяця ви замислитеся над тим, як створити сім’ю. Якщо ви самотні, зараз вам захочеться стосунків. Не виключено, що ви зможете познайомитись на роботі чи поїздці. Це підходящий час для бізнесу, укладання договорів та консультативної роботи.

Діви

Весь цей місяць ви будете зайняті роботою. Можливо у вас з’являться нові обов’язки. Не виключено, що вам доручать вибирати новий персонал. Також ви можете займатися базами даних, архівами та діловодством, відповідати на дзвінки. Можливо, саме вам доведеться навести лад у кабінеті.

Терези

У лютому 2022 року вам захочеться нових стосунків, розваг та задоволень. Ви замислитеся над тим, де краще познайомитися. Можливо, у цей час вас часто запрошуватимуть на побачення, даруватимуть квіти та подарунки. Ви можете почути багато компліментів на свою адресу. Тепер ви зможете провести вдалу фотосесію.

Скорпіони

У цей час усі ваші думки будуть про сім’ю та про будинок. Ви можете багато займатися домашнім господарством, дітьми та допомагати батькам. Не виключено, що захочеться продати або купити квартиру. Ви можете подумати, як полегшити ваш побут.

Стрільці

У лютому 2022 року вам доведеться займатися одразу кількома справами. Вам доведеться багато переписуватися, передзвонювати, спілкуватися та їздити у справах. Ви можете зайнятися веденням блогу, щоденника або написанням книги. Не виключено, що вас будуть займати проблеми ваших братів чи сестер.

Козороги

Цього місяця ви багато будете думати про гроші. Вас будуть займати думки про те, як зміцнити своє матеріальне становище. Не виключено, що з’являться нові можливості, пов’язані з роботою та із заробітком.

Водолії

У цей час ви почуватиметеся першопрохідником, все відчуватимете на собі. Ваша робота може бути пов’язана із вашим тілом. Зараз ви можете бути удачливими у викладанні, комерції або в бухгалтерії. Це слушний час для того, щоб зайнятися науковою діяльністю, виявити ініціативу у спілкуванні.

Риби

Весь цей місяць ви будете багато думати про свої таємниці та внутрішні страхи. У вас може з’явитись багато секретів. Не виключено, що ви найкраще зможете проявити себе у сфері непізнаного та окультного. Можливо, у вас з’явиться бажання писати до столу. Також ви можете влаштуватись на роботу на закрите підприємство.

You cannot copy content of this page