fbpx
Перейти до вмісту

з 16 лютого грошей побільшає: знакам зодіаку принесуть удачу Марс та Венера

16 лютого 2022 року Марс і Венера з’єднаються в Козорозі, де зараз знаходиться Плутон. Про кар’єру і гроші багато хто замислився з кінця листопада, оскільки саме тоді Венера увійшла в цей знак.

Марс рішуче підведе межу під фінансовими цілями у середині лютого. Не виключено, що в цей час багато хто займеться інвестиціями, отримає спадщину, замислиться над тим, як збільшити собі зарплату. Особисті стосунки також опиняться у центрі уваги.

Овни

Вам важливо більше уваги приділити вашій роботі. Ви зможете багато досягти у всьому, що стосується вашої професійної реалізації. Вас можуть перевести до іншого відділу, призначити керувати новим проектом чи підвищити на посаді. Також ви можете познайомитися з впливовою людиною, яка надалі допоможе вам з кар’єрним зростанням. Зараз усі ваші цілі досяжні.

Тельці

Цього місяця ви можете займатися видавничою чи письменницькою діяльністю. Не виключено, що ви матимете особисті стосунки з іноземцем. Також ви можете знайти ділових партнерів за кордоном. Не виключені далекі подорожі, дохід від туристичного бізнесу.

Близнюки

У лютому 2022 року ви можете отримати спадщину, знайти багатого коханця, влаштуватися на роботу в банк або в силові структури. У коханні вам доведеться долати себе та обставини. Головне, приборкати свої ревнощі і не контролювати партнера на кожному кроці.

Раки

Цього місяця вся ваша увага буде прикута до відносин з оточуючими людьми. Ви багато спілкуватиметеся, підписуватимете договори, шукатимете нових партнерів та клієнтів. Вам доведеться виявляти дипломатію та шукати компроміси. Не виключено, що в цей час ви зможете зустріти свою другу половинку або подати заяву до РАГСу.

Леви

Цього місяця у вас буде багато турбот та обов’язків. Не виключено, що ви влаштуєтеся на нову більш високооплачувану роботу. На роботі у вас можуть розпочатися особисті стосунки з колегою. Робота в цей час принесе вам багато задоволення та радості, хоча для того, щоб досягти результатів, доведеться докласти багато зусиль.

Діви

Лютий 2022 буде у вас пофарбований в романтичні тони. Ви будете перебувати у стані закоханості та свята. Ви будете настільки поглинені почуттями, що забудете про все інше. Гроші вам може принести творчість, театр та нові проекти.

Терези

Цей місяць ви віддаєте перевагу провести будинки, в колі сім’ї. Від спілкування із близькими людьми ви зможете отримати багато задоволення. Гроші може принести робота з дітьми та жінками, ресторанний та готельний бізнес. Ви можете вигідно здати квартиру чи купити житло.

Скорпіони

У лютому 2022 року ви багато задоволення отримаєте від спілкування з оточуючими, читання, навчання та поїздок. Ви можете ходити в походи та на екскурсії, набувати нових знань та навичок, писати статті або виступати на конференціях. Ви можете отримати новий телефон.

Стрільці

Цього місяця у вас з’явиться багато нових джерел прибутку. Не виключено, що ваша кохана людина забезпечуватиме вас або допоможе з грошима. Зараз ви відчуєте смак життя. Вас буде тягнути до комфорту та до всього матеріального.

Козороги

У лютому 2022 року ви відчуєте сильну потребу в коханні, стані витонченіші та вишуканіші в манерах. Ви сильно потребуватимете компліментів і обожнювання оточуючих. Зараз ви зможете зачарувати і притягнути до себе будь-кого. Щоб заробити, доведеться виявляти ініціативу.

Водолії

Цього місяця ви будете занурені у свій внутрішній світ. Не виключено, що у вас з’явиться віртуальне кохання або стосунки на стороні. Насолоджуйтесь моментом, але намагайтеся не занурюватися в ілюзії надто глибоко.

Риби

У лютому 2022 року ви будете налаштовані у коханні надто ідеалістично. Дружба може принести вам фінансовий зиск. До соціальних проблем ви можете належати надмірно емоційно.