fbpx

з 18 лютого зміни на краще у знаків зодіаку! Сонце переходить у Риби

18 лютого 2022 року Сонце переходить у Риби.

У цей час люди стануть більш романтичними, мовчазними та таємничими. У багатьох з’являться секрети, таємні любовні зв’язки та ілюзії. Посилиться потяг до музики, поезії та інших видів мистецтва. Зросте інтерес до езотерики, містики та релігії.

Овни

зараз у вас буде можливість проявляти багато закулісної активності, лікувати, втішати і допомагати нужденним. Багато хто з вас виявлять у собі психологічні чи творчі таланти. Не виключено, що у вас з’явиться інтерес до духовності чи релігії. Можливо вам доведеться виступити на телебаченні.

Тельці

У цей час у центрі вашого життя будуть стосунки з друзями, з далекими родичами та однодумцями. Ви можете стати помітними серед друзів та причетними до наукових та соціальних проблем або, навпаки, відсторонитися від будь-яких проблем. Не виключено, що з’явиться зацікавленість у творчості.

Близнюки

Зараз ви можете досягти соціальних вершин, набути популярності або обійняти керівну посаду. Ви можете відчувати перевагу над оточуючими, грати в суспільстві центральну роль та претендувати на лідерство у будь-якій сфері життя.

Раки

У цей час у вас з’явиться інтерес до світоглядних тем, моралі та філософії. Зараз ви можете стати експертом, роздавати поради чи викладати. Не виключено, що ви зможете відправитися в подорож, розширити свій кругозір або вивчити іноземну мову.

Леви

Зараз у вас може змінюватись самооцінка. Ви можете енергетично залежати від іншої людини. Не виключено, що вам доведеться через будь-яку кризу. Якісь процеси у житті можуть не піддаватися контролю. Також ви можете отримати спадок або вкласти гроші у спільне підприємство.

Діви

Зараз ваша увага буде прикута до партнерства. Якщо ви самотні, ви зможете познайомитися зі своєю другою половинкою. Якщо ви вже довго перебуваєте у стосунках, можете оформити їх офіційно. У бізнесі зараз ви також зможете досягти успіху.

Терези

У цей час ви будете зайняті своїми повсякденними справами та обов’язками. До них зараз буде прикута вся ваша увага. Також у цей час ви можете придбати новий автомобіль чи телефон. Не виключено, що багато часу ви проводитимете зі своїми домашніми тваринами.

Скорпіони

Зараз ви можете отримати запрошення на побачення, освідчення у коханні чи подарунок. Ви зможете виграти в лотерею, на тоталізаторі або в карти. Також це сприятливий час для спортивних перемог, творчості та задоволень. Ви можете давати лекції, виступати на сцені, викликати захоплення у оточуючих.

Стрільці

Цього місяця у центрі вашої уваги опиниться сімейна тема. Тільки вдома ви почуватиметеся по-справжньому затребуваним та потрібним. Зараз ви можете стати опорою для своєї сім’ї, подарувати близьким багато тепла та радості.

Козороги

У цей час ви багато знайомитиметеся, зустрічатиметеся і спілкуватиметеся. Ваша самооцінка може залежати від того, наскільки ви будете продуктивні та затребувані у письмовій творчості. Зараз ви будете дуже цікаві, безпосередні і сприйнятливі до інформації. Багато спілкуватиметеся з близькими родичами.

Водолії

Цього місяця ваша увага буде прикута до фінансової сфери. Від того, скільки ви зможете заробити, залежатиме ваша самооцінка. Зараз ви будете прагнути до того, щоб накопичити якомога більше грошей. Також ви намагатиметеся зберегти своє здоров’я, поповнити колекцію монет або ювелірних прикрас.

Риби

У цей час ви будете прагнути висловити свою індивідуальність, і світ часто надаватиме вам таку можливість. Якщо ви хворіли, зараз ваше самопочуття покращає. Не виключено, що зараз ви привертатимете до себе загальну увагу.

You cannot copy content of this page