fbpx

З 18 жовтня почнеться біла смуга везіння для Знаків Зодіаку

18 жовтня о 8:30 Юпітер у Водолії повертається до прямого руху. Тим, хто має в своїх руках владу, в цей період слід бути максимально обережними.

А тим, хто тільки намагається її знайти – бути сміливішими і рухатися до наміченої мети.

Дізнайтеся, які можливості подарує директно Юпітер знакам Зодіаку.

Овен

Овнам Юпітер принесе дивовижні навіть для них самих комунікативні якості. Знайти спільну мову і зібрати навколо себе команду однодумців вдасться дуже легко, всі цілі будуть досягнуті.

Телець

Якщо у представників цього знака Зодіаку давно були певні кар’єрні устремління, то зараз прийшов кращий період для їх досягнення. Не пропустіть шанс скористатися можливостями, що відкриваються.

Близнюки

Юпітер вплине на Близнюків, зародивши в них прагнення до нових знань і самовдосконалення. Стрімких доленосних стрибків чекати не доводиться, тільки період спокійного і наполегливої ​​праці.

Рак

Юпітер буде сприяти всім починанням, пов’язаним з фінансовими питаннями. Ви можете інвестувати свої гроші, можете отримати вдало кредит або іпотеку. Ви зможете допомогти своїм близьким, і за це удостоїтеся їх найщирішої подяки.

Лев

Для Левів транзит Юпітера обернеться щасливими змінами в особистому житті. Настав найкращий період для створення сім’ї та зміцнення сімейного статусу, головне – не дратуватися на близьких.

Діва

Діви перешкодою на шляху до нових досягнень можуть стати банальні проблеми зі здоров’ям. Щоб не упустити вдалий період дарма, уважніше поставтеся до самопочуття.

Терези

Особливого успіху доб’ються представники знака Зодіаку, чиє життя пов’язане з творчістю. Юпітер подарує їм унікальні можливості для демонстрації таланту, Терезів чекає справжній «зоряний час».

Скорпіон

У Скорпіонів удачі і досягнення торкнуться в основному не їх самих, а близьких їм людей. На благополуччя представників знака це відіб’ється безпосереднім чином, важливо навчитися радіти успіхам оточуючих.

Стрілець

Стрільцеві період подарує так багато енергії, що з’явиться бажання займатися відразу десятком різних справ. Направте свої таланти і сили тільки на дійсно важливі справи і завдання, тоді вас буде чекати успіх.

Козоріг

Головною радістю і досягненням, яке принесе Юпітер Козерогам, стануть шанси для вигідних фінансових угод. Нові джерела доходу можуть виявитися найнесподіванішими.

Водолій

Найсильніше вплив матиме Юпітер на Водолія, представники цього знаку зможуть легко домогтися лідерських позицій. Якщо давно мріяли про визнання в сім’ї або підвищенні по службі – зараз саме час для таких змін.

Риби

Рибам може здатися, що в період такого грандіозного транзиту планет в їхньому житті не відбувається абсолютно нічого. Але це лише видимість, час пожинати плоди своєї праці настане зовсім скоро.

Related Post

Що принесе знакам Зодіаку 24 червня щаслива Повня у Козорізі? Прогноз для кожного представника зодіакального колаЩо принесе знакам Зодіаку 24 червня щаслива Повня у Козорізі? Прогноз для кожного представника зодіакального кола

Повний місяць 24 червня 2021 пройде о 21:39 в знаку зодіаку Козоріг і буде пов’язано з планетою удачі – Юпітером.  Отже, духовне значення повного місяця в червні 2021 безпосередньо пов’язане

Життя 3-х знаків Зодіаку перевернеться на 180 градусів під кінець серпняЖиття 3-х знаків Зодіаку перевернеться на 180 градусів під кінець серпня

Всі справи представників цих сузір’їв приречені на успіх в найближчі дні Астрологи назвали знаки Зодіаку, у яких під кінець серпня можливі серйозні зміни в житті під кінець серпня. За словами

Гороскоп на 9 вересня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 9 вересня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 9 вересня 2020 Овен Цей день не годиться для занадто активних дій. Не приймайте рішень, не кажіть ні «ні», ні «так», а візьміть невелику перерву, щоб визначитися зі