З 19 січня позитивні зміни для кожного знаку зодіаку: астрологічний прогноз

  • від

З 19 січня 2022 ВЕЛИКІ ЗМІНИ у знаків зодіаку: які сюрпризи піднесе Уран, що «розгорнувся»?

Уран буває ретроградним 1 раз на рік, такі періоди продовжуються 4-5 місяців. Решту часу він перебуває у прямому русі. Прямий рух Урана підштовхне нас до того, щоб набути своєї самості. У цей час виявиться ваша індивідуальність.

Тепер ви можете сказати або зробити те, що хотіли давно, але боялися собі дозволити. Уран принесе свободу, розуміння та правду. У цей час у вас може з’явитися бажання звільнитися від хибного та наносного. Якщо ваші відносини були побудовані на брехні, вони можуть зазнати різкого струсу. Довгострокові плани можуть впасти, якщо в процесі планування ви обманювали себе.

Овни

Коли Уран перейде в прямий рух, зміни можуть торкнутися фінансової сфери. У кращому разі на вас чекають несподівані фінансові надходження. У гіршому – ви можете втратити джерело доходу.

Тельці

У цей час може змінитися ваше ставлення до життя. Вам захочеться займатися саморозвитком та особистісним зростанням. Не виключено, що зміните імідж. Ви можете перефарбувати волосся або звернутися до стиліста.

Близнюки

Коли Уран перестане бути ретроградним, вам захочеться побути на самоті, поїхати кудись за місто або зайнятися духовними практиками. У гіршому випадку може постраждати ваше душевне чи фізичне здоров’я. Не виключено, що вам захочеться зайнятися творчістю.

Раки

У цей час зміни можуть торкнутися ваших дружніх стосунків. Ви можете знайти нових однодумців або посваритися з друзями. Зараз ви можете взяти участь у колективному проекті, виступити на телебаченні чи прославитись.

Леви

Коли Уран перейде у прямий рух, зміниться ситуація у вашій професійній сфері. У цей час у вас з’явиться шанс обійняти вищу посаду або розширити бізнес. Але якщо Уран у вашій карті аспектується напружено, є ризик втратити роботу.

Діви

У цей період у вас може змінитися думка. У цей час ви можете змінити інститут, країну проживання чи релігію. Не виключено, що вас потягне поневірятися святими місцями, вивчати іноземні мови або традиції.

Терези

В цей час може збільшитися або зменшитися сума на вашому банківському рахунку. Ви можете зустріти розлучитися або зустріти заможного чоловіка. Не виключено, що в цей час у вас виникне потреба багато працювати.

Скорпіони

Коли Уран перестане бути ретроградним, на вас можуть очікувати несподіванки, пов’язані з партнерськими відносинами. Не виключено, що у вас виникне бажання розірвати стосунки. Можуть зриватися угоди. Або, навпаки, вам несподівано пощастить укласти дуже вигідний договір.

Стрільці

У цей час у вас може змінитися порядок дня або раціон. Можливо, ви вирішите стати веганом або почнете ходити до спортзалу. Друзі можуть подарувати вам телефон, ковзани чи кішку. Не виключено також, що умови роботи змінюватимуться.

Козороги

Вам директний Уран може принести несподіванки у коханні. Вони можуть бути як приємними, так і не дуже. Не виключено, що ви зустрінете людину, з якою розпочнуться нові романтичні стосунки. Також можливі подарунки та виграші.

Водолій

Коли Уран перейде в прямий рух, ви можете несподівано змінити місце проживання. Можливі й інші зміни, які стосуватимуться вашої родини.

Риби

У цей період ви можете зненацька виїхати, переїхати, змінити сферу діяльності або завести домашнього вихованця. Також ви можете почати писати книгу на оригінальну тему.