fbpx

З 2 травня час провокацій! Які зміни очікують кожний знак зодіаку коли Венера буде Овні

2 травня 2022 року Венера виходить з таємничих Риб і входить до енергійного Овна. У цей час загострюються почуття та зашкалюють емоції. Люди гостро реагують на будь-який негатив і шпильки на адресу нації та її здатність справлятися з лихами та надзвичайними ситуаціями.

Те, що іноді могло бути проігноровано, зараз може викликати різке роздратування. З’являється нетерпимість до будь-яких висловлювань, які можна розцінити як неповажні. Партнери на міжнародній арені можуть образитися на недостатню увагу до них, але можуть виявити ініціативу у дипломатичних питаннях.

Можливе загострення міжнаціональних суперечок та конфліктів з іншими країнами. З виходом до Овна, на знак свого вигнання, курс долара може впасти ще нижче, але можлива й відмова від валюти. При цьому ресурси країни можуть опинитися в ув’язненні (все-таки ембарго?), як і експорт, імпорт і купівельна спроможність населення. 4 травня Венера сформує квадратуру з Лілітом.

Це може стати причиною закулісних ігор, зради закордонних партнерів та зриву будь-яких угод. Приводом можуть стати національні питання. Якими б теплими зовні не були стосунки, вони швидко можуть змінити військові дії, хоча і не обов’язково в прямому розумінні цього слова. Але цей конфлікт, найімовірніше, не буде затяжним. Аналогічні події можливі також у сфері мистецтва та культури.

15 травня Венера з’єднається із Хіроном. У цей час можлива двояка, каламутна та заплутана ситуація, пов’язана з фінансами та банківською системою. Влада може щось недомовляти, а народ приймати бажане за дійсне. Наприкінці травня, коли Венера зробить квадратуру до Плутона, фінансову систему знову може штормити.

Овни
Зараз варто більше уваги приділити вашій зовнішності, іміджу та саморозвитку. Зараз можна змінити зачіску, сходити до стиліста та відвідати косметолога.

Тельці
У травні ви можете зустріти своє ідеальне кохання, тому місяць буде наповнений романтикою та чуттєвістю. Цей час ідеально підходить для того, щоб зайнятися музикою чи живописом.

Близнюки
Ви цього місяця зможе добре заробити на інформаційних технологіях, масштабних проектах та оригінальних ідеях. Спілкування з друзями принесе вам багато приємних хвилин.

Раки
На роботі на вас чекають прихильність начальства, бонуси та премії. Не виключений гарний роман із начальником.

Леви
Зараз багато задоволення вам принесе занурення в культуру та традиції інших країн та народів. Письменницька та викладацька діяльність може принести вам гроші.

Діви
Зараз вдалий час для косметичних процедур та пластичних операцій. Можливі любовні зв’язки без зобов’язань.

Терези
Цього місяця ви можете зустріти кохану людину, оголосити про заручини або укласти шлюб. Ділове партнерство також буде дуже вдалим.

Скорпіони
Зараз вам краще подумати про ваше здоров’я. Якщо ви хворіли, ваше самопочуття та працездатність покращаться. Подумайте про те, щоб завести домашнього вихованця.

Стрільці
У цей час багато приємних моментів у вас можуть бути пов’язані з дітьми. Особисте життя також буде на рівні. Можливі заручини та виграші в лотерею.

Козероги
У вашій сім’ї зараз панують мир та гармонія. Купівля нового сервізу, комплекту постільної білизни та милих дрібничок для дому принесе вам море задоволення.

Водолії
У цей час на вас чекають приємні знайомства, багато спілкування та поїздок. Ви будете ходити на побачення і слухати зізнання в любові.

Риби
Ваш матеріальний добробут помітно покращає. Імовірні фінансові надходження, підвищення зарплати та отримання премії.

You cannot copy content of this page