З 20 січня з’являться нові шанси у знаків зодіаку! Кого ощасливить Сонце у Водолії?

20 січня 2022 року Сонце входить в оригінальний та непередбачуваний знак Водолія. Тут воно пробуде до 18 лютого. Про те, що чекає на представників різних знаків зодіаку в цей період.

У цей час ви зможете знайти друзів, налагодити зв’язки з однодумцями, взяти участь у спільних підприємствах та проектах. У цей час у вас з’явиться шанс знайти спонсора, покровителя чи мецената. Зараз, за ​​бажання, ви зможете взяти чужу дитину на виховання, скласти іспит чи захистити дисертацію.

Зараз можна займатися науковими дослідженнями, займатися самоосвітою та розвиватися духовно. Зараз може збільшитись інтерес до програмування, техніки (особливо космічної та авіаційної), до прогнозування та астрології. Може активізуватись політична активність. Багатьом захочеться звільнитися від шлюбних та інших уз.

Овни

У цей час вам захочеться зайнятися колективною роботою та виявити себе як громадський діяч. У вас з’явиться шанс розкрутитись в інтернет або на телебаченні. Можливо, ви зможете встановити добрі стосунки з дітьми чи далекими родичами.

Тельці

У січні вам захочеться зробити кар’єру, отримати громадянство за кордоном або поїхати відпочити кудись у гори. Ймовірно, що у роботі ваші досягнення гідно зможе оцінити керівництво. Також ви зможете проявити себе на керівній посаді.

Близнюки

Коли Сонце увійде до Водолія, вам захочеться носити лише брендовий одяг, їздити лише на престижних автомобілях та відвідувати лише VIP-вечірки для обраних. Не виключено, що в цей час у вас буде можливість доповнити свою освіту.

Раки

У січні ви можете отримати спадок, вкласти гроші у сімейний бізнес чи купити цінні папери. Особливого успіху чекає рятувальників, пожежників та поліцейських. Виявити себе з’явиться можливість у працівників фінансових організацій.

Леви

У цей час ви зможете з ким завгодно порозумітися. Ви знайдете в собі таланти переговорника та дипломата. Ви легко будете знаходити компроміси, мирити ворогуючі сторони та підписувати договори. Якщо ви самотні, у вас виникне сильне бажання змінити цю ситуацію.

Діви

У січні у вас може змінитися режим праці та відпочинку. Вам захочеться навести лад у справах на роботі та вдома. Ви зможете з найкращого боку показати себе у колективі. Не виключено, що у вас з’явиться бажання винайняти хатню робітницю або звільнитися.

Терези

Час, коли Сонце зробить інгресію в Водолія, вам буде повно творчості, любові і романтики. Ви будете радіти життю на повну котушку, розважатися і отримувати задоволення від вільного кохання.

Скорпіони

У січні вам захочеться тепла та затишку у сімейному колі. У цей час родичі будуть ставитись до вас з повагою, і прийматимуть на ура всі ваші ідеї. У цей час ви можете переїхати або подумати про поповнення сімейства.

Стрільці

У цей час у вас з’являться оригінальні ідеї, які ви зможете застосувати у технічних розробках, програмуванні чи науковій роботі. Ви багато спілкуватиметеся з друзями, листуватиметеся з іноземцями або фрілансіте.

Козороги

У січні вам захочеться більше заробити та зміцнити своє матеріальне становище. Зараз ви працюватимете понаднормово, братиме підробіток і шукатимете нові джерела доходу. Швидше за все, ваші зусилля увінчаються успіхом.

Водолії

Коли Сонце перейде на знак Водолія, вам захочеться змінити свій образ. Ви можете звернутися до стиліста, перефарбувати волосся у незвичайний колір або зробити пірсинг.

Риби

У січні у вас з’являться цікаві творчі ідеї, які ви зможете реалізувати. У вас будуть виходити оригінальні фотографії, незвичайні картини та футуристичні вірші.