fbpx

З 20 травня нові перспективи для Знаків Зодіаку – Сонце входить в близнюки! Прогноз та підказки для кожного представника

Входження Сонця в Близнюки активізує ваші контакти з навколишнім світом.

У вас стануть частіше траплятися поїздки, прогулянки, візити в гості, зустрічі зі знайомими, стане більше розмов по телефону і листуванню, будуть більше цікавити новини, навчання, майстер-класи, знадобиться частіше мати справу з документами, щось купувати і продавати, обмінюватися.

Сонце в Близнюках управляє зв’язками між людьми і подіями.

Так що цей період буде вдалим для пошуку взаємозв’язків між подіями вашого життя, посередництва, написання аналітичних статей. Люди стануть більш зацікавлені в інформації, тому зараз варто подавати оголошення, займатися рекламою, шукати учнів для репетиторства, привертати до себе увагу постами в Мережі.

Буде активно йти торгівля книгами, гаджетами, квитками, інформацією. Правда, все вищесказане тільки до 30 травня: потім Меркурій стане ретроградним і приплив нової інформації сповільниться, зате дасться взнаки щось з минулого.

Знадобиться відновити документи, зустрітися з кимось із давніх знайомих, повторити пройдений матеріал, продати «завислу» партію товару.

ОВЕН

Ви почнете активніше контактувати з оточуючими, стане більше поїздок, буде потрібно частіше звертатися до різних установ і мати справу з документами. Це вдалий час для навчання на курсах і самоосвіти.

ТЕЛЕЦЬ

У вас пожвавяться фінансові контакти з навколишнім світом. Стануть приходити гроші з кількох джерел, але витрачати ви будете теж частіше. Вам знадобиться щось продати або чимось обмінятися.

БЛИЗНЮКИ

Ви всюди будете привертати увагу. Знайомі стануть більше з вами рахуватися. Вам теж варто це зробити: перестати витрачати час на те, що потрібно комусь і зайнятися тим, чого хочеться особисто вам.

РАК

На відміну від інших, ви навпаки, будете більше часу проводити на самоті, можливо, поїдете за кордон, на природу, на дачу. Спілкуватися будете, в основному, в Мережі або з вкрай невеликим числом людей тет-а-тет.

ЛЕВ

Ви почнете все частіше спілкуватися з однодумцями і займатися груповими справами – роботою в команді, тренінгами, вебінари, екскурсіями, конференціями, громадськими акціями.

ДІВА

З новою силою активізується ваше ділове життя. Стане більше інформації, в якій потрібно навести порядок, розсортувати, проаналізувати. Буде більше ділових зустрічей і розмов по роботі.

ТЕРЕЗИ

Попереду у вас сприятливий час для розширення міжнародних зв’язків. Можливо, ви побуваєте за кордоном або будете спілкуватися з іноземцями. У бізнесі це вдалий час для широкої реклами.

СКОРПІОН

Питання податків, інвестицій, спадщини, боргів, виплат – ось чим вам доведеться займатися. Матимуть значення матеріальні справи чоловіка / дружини або партнера по бізнесу. Знадобиться оформити фінансові документи.

СТРІЛЕЦЬ

Головне місце у вашому житті будуть займати особисті і ділові відносини. Можливе весілля, поява людини з цікавою комерційною пропозицією, судова тяжба, важлива консультація.

КОЗЕРІГ

Зірки наполегливо пропонують вам згадати про себе і приділити максимум турботи свого здоров’я. Складуться умови для обстеження, лікування, оздоровлення, відпочинку в санаторії, оформлення медичних документів.

ВОДОЛІЙ

Сонце в Близнюках підніме тему вільного часу, дозвілля та хобі. У вашому житті стане більше свят і розваг. Водолії-батьки зосередять всю свою увагу на дітях.

РИБИ

У вас почнеться присвячений дому та сім’ї період. Це відмінний час, щоб зайнятися своїми приватними справами, навести порядок в домі, зробити ремонт, переїхати, купити нерухомість.

You cannot copy content of this page