fbpx

З 21 червня до 9 жовтня петля Венери: прогноз для знаків зодіаку

У 2023 році Петля Венери почнеться 21 червня і закінчиться 9 жовтня. Вважається, що Петля Венери може впливати на відносини, фінанси, творчі проекти та інші аспекти життя. У цей період можуть відбуватися несподівані події, зміни у відносинах та поява нових можливостей. Однак, не варто турбуватися, оскільки цей час також може бути сприятливим для творчого розвитку та саморозвитку.

Овни

В цей період ви можете зіткнутися з проблемами в особистому житті, особливо пов’язаними з дітьми, фліртом і розвагами. Будьте обережні та не приймайте ризикованих рішень.

Тельці

Можливі проблеми з нерухомістю та домашніми справами. Будьте уважні та дбайте про своїх близьких.

Близнюки

Будьте обережні у спілкуванні з найближчими родичами та уникайте конфліктів. Можуть повернутись старі проблеми у відносинах з ними.

Раки

Можливі труднощі з фінансами та матеріальними ресурсами.

Леви

Венера знаходиться у вашому знаку, тому ви можете зіткнутися з проблемами в особистому житті.

Діви

Можливі психологічні проблеми та труднощі із самовираженням у мистецтві. Будьте обережні та уникайте стресових ситуацій.

Терези

Ретроградна Венера у Леві може призвести до проблем у спілкуванні з друзями та колегами. Намагайтеся уникати конфліктів і не вкладати кошти в сумнівні проекти, якщо в них багато людей.

Скорпіони

У вас можливі проблеми в кар’єрі та громадському житті через неправильне поводження з фінансами або службовий роман.

Стрільці

Це несприятливий період для освіти, викладацької діяльності, подорожей і видання вашої книги. Також можливі проблеми з іноземцями. Уникайте особистих стосунків із представниками інших віросповідань.

Козероги

Ретроградна Венера у Львові може принести проблеми зі спадщиною, податками та фінансами партнера. Будьте обережні та уникайте ризикованих фінансових операцій.

Водолії

У цей період можуть повернутися труднощі у відносинах з коханою людиною та бізнес-партнерами. Це не найкращий час для пошуку клієнтів і роботи на публіці.

Риби

Уважніше ставтеся до свого самопочуття, тому що у вас можуть загостритися хронічні захворювання.

You cannot copy content of this page