fbpx

З 21 травня успіх у справах у знаків зодіаку! Кому допоможе сонце у Близнюках?

Сонце залишає знак надійного та чуттєвого Тельця і ​​переходить у знак цікавих та легенів на підйом Близнюків. Планетарні енергії кардинально змінюються. Люди стають інтелектуальнішими та кмітливішими. Увага зараз прикута до засобів масової інформації, освіти та комерції. Роль спілкування та засобів зв’язку істотно зросте. Комунікації через ретроградність Меркурія будуть утруднені.

Можливе загострення інтересу до тем життєзабезпечення, фінансів та продовольства, коли Меркурій, який керує Близнюками, 23 травня повернеться до Тельця. Може змінитися ставлення до сусідніх країн. Можливо зараз з’являться нові зовнішньополітичні зв’язки. Через ретроградність Меркурія, під керівництвом якого перебуватиме Сонце, цей період несприятливий для укладання угод і підписання важливих договорів, оскільки коли він розгорнеться, у них або будуть знайдені помилки, або вони взагалі будуть визнані недійсними. Хоча ставлення до спірних питань у цей час буде легшим, ніж у попередню пару місяців.

Тим більше, що Сонце з’єднається з Меркурієм і робитиме гармонійний аспект із Юпітером. Зараз можна повернутись до тих справ, які були відкладені. З’явиться можливість зробити їх ще раз, з урахуванням тих помилок, що розкрилися. Які позиції сторін будуть переглянуті, а неправильні розпорядження скасовані. Не виключено, що буде відновлено відносини з якимись країнами. Наразі найкраще переглядати старі договори та умови співпраці. Можна накопичувати інформацію, але не ділитися нею, щоб не бути неправильно зрозумілими. Високим є ризик того, що будуть прийняті якісь швидкі та необдумані рішення, що стосуються комерції, системи освіти, інтернету або свободи слова.

ОВНИ
Зараз у вас збільшиться інтерес до інтелектуальної діяльності, з’явиться бажання пліткувати та розгадувати загадки. Ви можете записатися на курси або бібліотеку, вести блог в інтернет. Також ви будете багато гуляти, спілкуватися та їздити у справах.

ТЕЛЬЦІ
У цей час вас найбільше цікавитиме фінансова сфера та матеріальне становище. Ви шукатимете додаткові заробітки, і братиметеся за будь-яку роботу.

БЛИЗНЮКИ
Сонце в Близнюках змусить вас сконцентруватися на власній персони. Цей місяць може стати для вас чимось переломним. У вас буде багато творчої енергії, і ви прагнутимете її самостійно реалізувати.

РАКИ
Зараз ви будете занурені у свій внутрішній світ. У вас може виникнути бажання пожити на самоті. Не виключено, що ви приховуватимете свої інтереси та наміри від оточуючих.

ЛЬВИ
У цей час ви будете багато спілкуватися, зустрічатися та гуляти з друзями. Зараз можуть здійснитися ваші найсміливіші мрії.

ДІВИ
Сонце в Близнюках змусить вас зосередитись на своїй кар’єрі. Зараз ви можете блиснути інтелектом і досягти величезних успіхів у професійній діяльності.

ТЕРЕЗИ
У цей час вас цікавитиме філософські та світоглядні питання. У вас може прокинутися потяг до подорожей і з’явиться можливість з’їздити за кордон.

СКОРПІОНИ
Зараз ви можете взяти участь у якихось великих фінансових операціях. Не виключено, що ви отримаєте спадщину або добрі дивіденди.

СТРІЛЬЦІ
У цей час ви зможете знайти нових партнерів чи клієнтів. Можливо, ви підпишіть вдалий контракт або можете укласти вигідну угоду.

КОЗЕРІГИ
Зараз у вас покращиться самопочуття та взаємини з колегами.

ВОДОЛІЇ
У цей час у вас зросте інтерес до творчості у всіх його проявах. Ви зможете написати книгу.

РИБИ
Сонце в Близнюках дозволить вам зробити вдалі покупки для дому.

You cannot copy content of this page