fbpx

З 23 листопада сезон кохання — 3 знакам зодіаку дуже пощастить у коханні

Кому пощастить у коханні з 23 листопада по 22 грудня 2023 року. Прогноз астролога. Сезон Стрільця триватиме з 23 листопада по 22 грудня 2023 року і принесе деякі зміни.

Сонце разом з Марсом зроблять нас активнішим і сміливішим, а кілька знаків Зодіаку будуть ще й удачливими у коханні та романтичних стосунках. Дізнайтесь, хто ці щасливчики.

Овен

Ваш внутрішній вогонь прагне розповсюдження. Коли Марс знаходиться в Стрільці, ви відчуваєте величезну довіру до миру та ентузіазм.

Ви ні в чому не бачите загрози, і єдине, що може вас стримати, — це ваша невпевненість у собі, на розвінчання якої ви витратите цей період, оскільки відчуєте, що вона вам більше не потрібна. Ви хочете успіху в любові і старанно працюватимете, щоб досягти його.

Якщо у вашому житті зараз є хтось, і ви думаєте про те, щоб вивести відносини з ним на новий рівень, ви обрали слушний час. Якщо ж ви тільки починаєте з кимось зближуватися, швидше за все, ви захочете залишитися з цією людиною.

Вільні Овни теж можуть захотіти зустріти Новий рік не поодинці, і вирушать на полювання. Вам зірки пропонують частіше запитувати себе: чи не видаєте ви бажане за дійсне? Якщо ні, то все добре!

Діва

Вам осінь була напруженим періодом, і з наближенням сезону Стрільця ви відчуєте, що з кожним днем стає легше.

З Марсом у Стрільці ви немов повернете собі свободу, можливість дихати на повні груди, закохуватися і мріяти.

Діви, які шукають кохання, помітять спрямовані на них погляди та поставлені під їхні фото серця. Ніхто не обмежує вас, і в принципі ви можете зважитися на будь-які стосунки, у тому числі необтяжливі чи напівжартівливі.

Ті, хто має пару, усвідомлюють, що основні причини проблем у романтичних відносинах можуть бути усунені. Ви можете виявити, що кохання розквітає, коли ви обоє розслаблені і перебуваєте у гарному настрої.

Виявляється, йти разом у майбутнє не так уже й складно. Ви зрозумієте, що проблема завжди була зовнішньою і що ваша любов одна до одної залишилася незмінною. Знайте, що важкі часи для вас та вашого партнера позаду. Тепер ви можете розслабитися і поринути у романтику.

Стрілець

Ваш сезон – коли Сонце – це особливий час. День народження, багато уваги від оточуючих, нова цифра у графі “вік” – все це впливає на нас і якоюсь мірою вибиває ґрунт з-під ніг.

Якийсь час вам буде не до кохання, але якщо ви цілеспрямовано звернете увагу на своє особисте життя, то переконайтеся, що воно… нічим не примітне. Хоча це звучить не дуже захоплююче, у певному сенсі це саме те, що вам потрібне.

Ви хочете мати можливість зосередитися на тому, що необхідно, не турбуючись про те, чи згоден ваш партнер, любить вас, перебуває в біді чи ще щось.

Тому вільні Стрільці, швидше за все, продовжать насолоджуватися своєю свободою, а стан у спілках зрозуміють, що стабільність ваших стосунків дає можливість сконцентруватися на тому, що вас зараз турбує більше, ніж романтика.

За цей час ви зможете відчути справжнє значення слова стосунки. Ви будете досить сміливими та впевненими у собі, щоб зважитися на глобальні зміни в особистому житті та вибрати те, що вам дійсно потрібно.

You cannot copy content of this page