fbpx

З 23 жовтня ВИКЛИК ДОЛІ для Знаків Зодіаку: хто переможе, а кому буде складніше

Вкрай складний і цікавий період розпочнеться 23 жовтня о 7 год 51 хв, коли Сонце почне свій транзит по знаку Скорпіона.

Для багатьох цей період може стати часом справжньої перевірки на міцність, на них чекатиме авральна робота і рішення надзавдань.

Важливо, що період транзиту вкрай сприятливий для вирішення таких важливих справ, ймовірність здобути грандіозну перемогу зараз набагато вище, ніж будь-коли.

Вплине транзит Сонця по Скорпіону і на сфері особистих відносин, потяг до протилежної статі посилиться багаторазово.

Дамо конкретні рекомендації для всіх знаків Зодіаку на час транзиту.

Овен

Овна в непростий період буде дуже важливо попрацювати над собою. Можна залишити в минулому невдачі і розчарування і відкрити себе для щось нове і незвідане, життя обов’язково подарує вам безліч приємних сюрпризів.

Телець

Не варто піддаватися егоїстичним бажанням і прагненням, Сонце в період транзиту може серйозно посилити такі особливості характеру. Приділяйте більше уваги близьким, і тоді гармонія буде в усіх сферах.

Близнюки

Близнюкам буде як ніколи корисно подивитися на свої вчинки і лінію поведінки з боку. Не варто грузнути в самокритиці, просто навчиться дивитися на світ очима інших людей.

Рак

У період транзиту Ракам доведеться прийняти несподіваний виклик долі. Тільки в чесній конкурентній боротьбі вони зможуть добитися успіху, хитрістю і обманом вийти з положення не вийде.

Лев

Леви можуть зловити себе на тому, що їм як ніколи хочеться екстремальних розваг. Бажання перевірити себе на міцність буде навіть у тих, хто ніколи раніше не мав схильності до таких розваг.

Діва

Дівам важливо проявляти обережність і завбачливість. Необдумані вчинки, скоєні в цей непростий період, можуть принести вкрай неблагополучні і небажані наслідки.

Терези

Ризик – не найкраща тактика, яку можуть обрати Терези в період транзиту. Краще просто плисти за течією, відповідально виконуючи всі поточні завдання, а також чекати більш підходящого часу для ризикованих дій.

Скорпіон

Скорпіону вкрай важливо приборкати свій характер. Прагнення до поставлених цілей – хороша задача в цей період, але дуже важливо не «йти по головах» і зберігати теплі відносини з колегами та близькими.

Стрілець

Стрільці в період транзиту раз у раз будуть долати тривожні і депресивні думки. Не піддавайтеся зневірі і знаходьте розраду в повсякденних справах, зовсім скоро у вашому житті почнеться біла смуга.

Козоріг

Для представників цього знака зодіаку дуже важливо поберегти себе, хоч як би переповнювали сили і бажання займатися всіма справами одночасно. Вибирайте тільки найважливіші завдання, не витрачали сили на дрібниці.

Водолій

У період всього Транзиту Водолій буде в буквальному сенсі жити і дихати своїми почуттями. Зараз дуже сприятливий період, щоб проявити свою турботу про кохану людину, розслабтеся і не перевтомлюйтеся.

Риби

Сонце подарує Рибам прагнення до саморозвитку. Успіх чекає як в уже давно освоєних справах, так і в нових починаннях. Період вкрай сприятливий для людей, які займаються творчістю і мріють прославитися.

Related Post

6 знаків зодіаку, яким потрібні зміни в житті6 знаків зодіаку, яким потрібні зміни в житті

Більшість з нас боїться змін, оскільки ті несуть з собою невідомість. Астрологи вирахували, кому з знаків зодіаку не варто хвилюватися, якщо їх життя робить крутий поворот, оскільки в результаті все

Гороскоп на 9 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 9 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 9.11.2021 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 9 листопада 2021 року Овен Ваша старанність та працездатність принесуть свої плоди. Не відмовляйтеся від порад, допомоги та підтримки

Гороскоп на 30 листопада для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 30 листопада для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 30 листопада 2020 Овен У ділових відносинах період буде результативним. Але не йдіть на поводу у емоцій і не приймайте поспішних рішень. Можливо, хтось потребуватиме вашої допомоги. І